Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzesiek506716

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzesiek506716

  1. grzesiek506716 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    hmm to ciezka sprawa bo mi to tak opada jak sie oblepi sniegiem itp ze no wisi masakrycznie to wyglada.
  2. grzesiek506716 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    a nie ma panowie jakichś mocowań przy rancie np zeby nie wisiało nadkole tylko żeby trzymało sie ranta błotnika? bo mi tak np wisi prawy tył mam orginalne szmaciane nadkole i nie wiem jak to przymocować pomoże ktos?[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 20:12_________________________________________________up
  3. fajnie koledzy ze mi pomogliscie bo myslalem ze to jakis problem. jeszcze jedna mam sprawe gdyz np podczas zmiany biegu z D na R czuję takie lekkie szarpniecie. albo np tak jak bym mial luz na czyms. auto jest w quatro znajomy ma a6 tez w quattro i mowi ze to normalne, nie da sie tego wyeliminowac?
  4. Witam panowie jestem szczesliwym posiadaczem audi a4 2004 rok 2,5 tdi ze skrzynią tiptronic. I nurtuje mnie sprawa tego rodzaju że gdy ruszam na maleńkim gazie na D z 1 na 2 przerzuca elegancko z 2 na 3 to jest cos takiego jak by pół biegu i później cał bieg przeskoczy na 3. Co to może być? czy to tak ma byc czy to jest juz jakis problem.? Bardzo proszę o podpowiedź gdyż no pierwszy raz mam automat i sie nie znam. ;( [mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]
  5. Witam panowie i panie. W piątek jadę zakupić swoje przepiękne A4 S-line. I potrzebuje porad na co zwracac uwage. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.