a nie ma panowie jakichś mocowań przy rancie np zeby nie wisiało nadkole tylko żeby trzymało sie ranta błotnika? bo mi tak np wisi prawy tył mam orginalne szmaciane nadkole i nie wiem jak to przymocować pomoże ktos?[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 20:12_________________________________________________up
fajnie koledzy ze mi pomogliscie bo myslalem ze to jakis problem. jeszcze jedna mam sprawe gdyz np podczas zmiany biegu z D na R czuję takie lekkie szarpniecie. albo np tak jak bym mial luz na czyms. auto jest w quatro znajomy ma a6 tez w quattro i mowi ze to normalne, nie da sie tego wyeliminowac?
Witam panowie jestem szczesliwym posiadaczem audi a4 2004 rok 2,5 tdi ze skrzynią tiptronic. I nurtuje mnie sprawa tego rodzaju że gdy ruszam na maleńkim gazie na D z 1 na 2 przerzuca elegancko z 2 na 3 to jest cos takiego jak by pół biegu i później cał bieg przeskoczy na 3. Co to może być? czy to tak ma byc czy to jest juz jakis problem.? Bardzo proszę o podpowiedź gdyż no pierwszy raz mam automat i sie nie znam. ;(
[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]