Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaguś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jaguś

  1. Kolego support kufateca powiedział koledze że musi zapłacić i to nie mało za wsad do urządzenia bo oni nie ponoszą odpowiedzialności w momencie jak ktoś grzebie w edycji pliku. Jeżeli oczywiście nikt nie wspomoże w celu naprawy urządzenia oczywiście że będzie zmuszony opłacić serwis urządzenia. A najlepsze jest to w całej zabawie że on jakby się przywrócił do starej wersji urządzenia i nie można online przeprowadzić aktualizacji online
  2. Witam panowie i panie. Czy ktoś z was posiada rozszerzenie aktywnego wydechu od kufateca niebieska przezroczysta kostka? Jeżeli tak czy mogłby podesłać wsad urządzenia bo kolega coś namieszał w oprogramowaniu i przestał działać? Na priv podeślę email chyba że wrzuci na jakiś serwer. Z góry bardzo dziekuje
  3. dzień dobry wszystkim Ma ktoś na zbyciu naklejki klubowe chętnie odkupie z Poznania?
  4. Siemka wszystkim
  5. Ja mam to samo polisa mi się skończyła i musiałem zapłacić za nową.i ciekawe ile lat będę płacił za samochód który tak naprawdę jest nie w moim użytkowaniu.Dla mnie to jest chore placis kupę pieniędzy ac a buchna Ci samochód i Ty masz zabawę i przepychanke powinien być regres na ubezpieczyciela i nie powinno mnie to interesować lub sprawy dowodowe wykonane w ciągu 30 dni.
  6. Samochód mi ukradli spraawcow złapali na gorącym policja przeprowadziła wszystkie ekspertyzy Ale nie ma narazie chceci mi oddać i stoi na parkingu policyjnym już 4 miechy polskie prawo
  7. Tak tam stoi
  8. no wiadomo ale miejmy nadzieje że w końcu to nastąpi uroczyste oddanie złoma hihi
  9. nic mi nie mówcie masakra straszna tyle miesiecy już sie boje go zobaczyc jak wyglada jak ja jezdzilem co 2 dzien na myjnie woskowanie itp poprostu polskie prawo kazdy ch... na swój strój
  10. jeszcze mi nie oddali procedury niby jakies paranoja
  11. Witam panów dawno mnie tu nie było.
  12. Kolego stoi pod kamienica przy ulicy ale myślę nad oznakowanie całego auta
  13. Nic narazie nie wiem samochód na parkingu policyjnym
  14. http://epoznan.pl/news-news-67986-Poznan_na_Jezycach_skradziono_Audi_warte_80_tysiecy._Sprawcow_zatrzymano…_po_godzinie Witam auto skradzione ale dzięki szybkiej interwencji policji zostało odzyskane jupi
  15. Witam panowie polecicie jakiegoś lakiernik a do pomalowania progów sline i zamontowaniu w poznaniu
  16. witam panowie znacie jakiegos ogarnietego lakiernika do pomalowania i założenia listew zewnetrznych w Poznaniu
  17. jaguś odpowiedział(a) na Qbazulu temat w Wielkopolskie
    ja swego czasu dzwonilem do Sarnowskiego Wstr ale zdania o nim nie znam i zaproponowal 800zł ale musi przyjechac min 3 samochody z hamownia i oczywiscie indywidualny program ale mozna sie dopytac ewentualnie
  18. jaguś odpowiedział(a) na Qbazulu temat w Wielkopolskie
    a powiedz mi jaka kwote dogadales i ile osob musisz zebrac
  19. Tylko jak to wygląda z malowaniem listew trzeba wszystko zdemontować czy na aucie lakiernik pomaluje
  20. nowa sesja zdjęciowa po małych zmianach.Samochód na sprzedaż ale jak nie znajdzie się nabywca zostanie na dużej w rodzinie następny etap wymiany lusterek i progi sline o które dawno się prosi. Doradzcie mi czy progi i lusterka zrobic czarne dla kontrastu czy wszystko w kolor
  21. Z okazji Świat Bożego Narodzenia, życzę wam na stole dużo jedzenia. By ryba świetnie smakowała i kapusta pięknie się prezentowała. Choinka ślicznie świeciła i każda bombka się mieniła. Byście znalezli pod choinką prezentów moc, w tę świąteczną noc.
  22. jaguś odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Te listwy co widzisz na grilu hehe
  23. jaguś odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam panowie czy wiecie gdzie mozna kupic takie listwy https://www.google.pl/search?q=s4+b8+fl&prmd=imvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi-robgw-3JAhWHFCwKHTQLDL0Q_AUIBygB#tbm=isch&q=s4+b8+fl+chrome&imgdii=dxL2UeAzTAQsdM%3A%3Bwc6Z-IwggvVX4M%3A%3Bwc6Z-IwggvVX4M%3A&imgrc=wc6Z-IwggvVX4M%3A

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.