Treść opublikowana przez jaguś
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
wiadomo ze to mocy nie przyniesie ze ma 4x4 mysle ze dabata nie potrzeba watek oceniania samochodu
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
Sluchaj wiadomo ze 530d w seri ma 218 km ja mialem chipa na 280 i jeszcze diesel to wiadomo ze nie porownasz tego do 177km.No i właśnie doszłeś do tego o co mi chodzi ze wiekszosci ludzi ma przedni naped lub 4x4 a jak ktoś lubi latać bokiem i użytkować tylni napęd to taki kupuje
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
No wiadomo każdy kupuje co mu sie podoba ja już na marke bmw powiedziałem nie tylko i wylacznie zakochany w OOOO
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
Powiem tak miałem farta tym bardziej ze stan samochodu itp to na palcach szukać ale ogolnie bardzo ciezko znalesc polączenia benzyna + quattro + manual same diesle lub benzyna multitronic
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
Powiem ci tak mialem tez a6 c6 przod naped i jest duza przepasc jak mas 4x4 a odnosnie bmw e60 juz nigdy wieciej nie kupie bmw moc fajna spalanie tez ale w srodku beznadzieja no i tylni naped
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
Witam po niedawnej sprzedaży A4 i szukaniu po niemieckich ogloszeniach padł wybór zakupu A6 c6 samochód oczywiście przywieziony osobiście Z Niemiec.Samochód w pełni serwisowany w Niemczech przebieg oryginalny sprawdzony 207 tys i ma dołożoną instalacje gazową z najwyższej półki Prins Pierwszy moj samochód po mimo dużej ilości audi z napędem quattro prowadzenie samochodu nie do opisania i jakoś dzwięku V6.Zapraszam do oceny narazie na szybko zrobione zdjęcia telefonem wkrótce sesja jak pogoda pozwoli. Podziękowanie dla siemiana za pomoc przed zakupową - Kod lakieru LZ5B - Rok 07.2006 - A6 C6 2.4 QUATTRO MANUAL 6 BIEGÓW - Instalacja gazowa Prins - REFLEKTORY BIXENONOWE SKRĘTNE DZIENNE - SPRYSKIWACZE REFLEKTORÓW POZIOMOWANIE - LICZNIK KOLOROWY - TYLNE ŚWIATŁA LED - GO HOME/LIVING HOME SYSTEM DOŚWIETLANIA DROGI DO DOMU - SKÓRZANA TAPICERKA - EL. REG. FOTELI PRZEDNICH W PEŁNYM ZAKRESIE - PODGRZEWANE FOTELE PRZEDNIE - WYKOŃCZENIE WNĘTRZA DREWNO exclusive - KLIMATYZACJA KLIMATRONIK DWUSTREFOWY - CZUJNIKI PARKOWANIA PRZÓD TYŁ WIZUALIZACJA MMI - NAGŁOŚNIENIA BOSE - DUŻA KOLOROWA NAWIGACJA MMI HIGH - ZMIENIARKA NA 6CD - PODSTAWKA POD TELEFON AUDI - SENSOR DESZCZU - SENSOR ŚWIATEŁ - KIEROWNICA WIELOFUNKCYJNA - 6 BIEGOWA MANUALNA SKRZYNIA - FELGI 16 CALI - KOMPUTER POKŁADOWY - TEMPOMAT - LUSTERKA WEW. FOTOCHROM - PODŁOKIETNIK PRZÓD - PODŁOKIETNIK TYŁ - SERWOTRONIK - LUSTERKA PODGRZEWANE+EL. REGULOWANE+EL.SKŁADANE - PODŚWIETLANE LUSTERKA LED - LUSTERKA ZEW. FOTOCHROM - LUSTERKO WEWNĘTRZNE FOTOCHROM - 4xEL. OTWIERANE SZYBY - DOMYKANIE SZYB Z KLUCZYKA - SKŁADANA TYLNA KANAPA - HALOGENY - REG. WYS. KIEROWNICY - UCHWYTY NA NAPOJE - PAKIET OŚWIETLENIA - SCHOWKI POD FOTELAMI - NAVIGACJA - EL. SZYBERDACH - Isofix Jak coś zapomniałem dopisze Plany: -Koło na lato 18- 19 cali -Zawieszenie S-line -Dokładka tylnia S6 -Układ wydechowy S6 -Wymiana przedniego zderzaka ? - reszta wyjdzie w praniu Pierwsze rezanie dokładka z Aso Audi S6 wpadł oryginalny układ wydechowy S6 5.2 niedlugo filmik z jakością dzwięku nowy zakup Alufelgi Audi RS6 18 8j 5x112 et 43 RONAL oczywiście oryginał oooo Nowe Foty po paru zmianach Tylni spojler caractere Nowy nabytek dension 500
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam
-
[a4 b6] Skromny sedan 1.8T by jaguś S-line Sprzedany do zamknięcia
troszke tak ......
-
[a4 b6] Skromny sedan 1.8T by jaguś S-line Sprzedany do zamknięcia
wiadomo że dojedzie tylko zeby o nią dbał tak jak ja
-
[a4 b6] Skromny sedan 1.8T by jaguś S-line Sprzedany do zamknięcia
Do zamknięcia Sprzedane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak sprzedaje slo nie ma problemu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam slo daj cynka czy wpadasz dzisiaj czy jak?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mysle ze tobie nie beda pasowaly predzej do mojej heheh :-0 Siiii Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
marcin stolki masz juz na pokładzie??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no chcialbym wkoncu to uslyszec ze bedzie dobrze czas pokaze kazdy ma jakas linie zycia czas pokaze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
duzo by pisac kolejna operacja i czekanie za wynikami jak sie zgadamy to po krotce opowiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok dam ci znac bo ide do szpitala jak mnie wypuszcza to dam ci info na forum i sie zgadamy okej, mozemy się na poniedziałek umówić.. ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- taki to ma dobrze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marcin nie pracuj tyle robota to głupota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to chyba ze w inny dzien
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a pozniej nie bedziesz latal bo wzielem ci ta folie do chaty?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo latasz jutro po poznaniu?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Audi A4 B6 1.8 Turbo S-line Xenon Navi Manual (4080073700) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ---------- na dole aukcji jest więcej ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wrzucilem zdjecia na serwer pod aukcje allegro ale nie wiem jak mam tu wklejic zeby sie miniaturki pokazywaly