Treść opublikowana przez jaguś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo dzięki za info
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kto montował u siebie w 1.8 t tip sztywny dolot i służy pomocą?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek zle sie dogadaliśmy montaż stożka i wymiana na aluminiowy dolot
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek dziękuje za propozycje ale lece kupic samochodu 2 wiec nie wyrobie się w sobote a powiedz mi dużo z tym jest roboty czy łatwo idzie samemu ogarnąć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Ktoś ogarniał montaż Tip w 1.8t troszkę pomocy by się przydało......
-
[a4 b6] Skromny sedan 1.8T by jaguś S-line Sprzedany do zamknięcia
nie ma problemu maciej mozemy tez sie zgadać na wiosne i cos pomodzic ze zdjeciami
-
[a4 b6] Skromny sedan 1.8T by jaguś S-line Sprzedany do zamknięcia
masz racje trzeba kogoś dokołować niebawem fotka na zimowych butach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marcin dobrze ze mówisz ale nie wiem czy się wyrobie jak tego ci zadzwonie bo mam jechać po opony ale jak sie wyrobie napewno wpadne Vario dzięki za info a powiedz mi a jakiś wosk czy coś z twoich specyfików jest cos odporne na zabezpieczenie ranów spolerowanych na zimę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- Słuchajcie mam takie pytanko czy jest Plasti dip bezbarwny i jak wygląda z położeniem na polerowane felgi czy ktoś próbował czy blask się zmniejsza i czy się ewentualnie ściąga tak samo jak kolor w postaci foli ?
-
[a4 b6] Skromny sedan 1.8T by jaguś S-line Sprzedany do zamknięcia
Dziękuje również za spota nowe foty podziekowania dla medzika
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
WItam wszystkich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Marcin daj znac kiedy moge podleciec najlepiej w sobote jak ci pasuje /
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
VArio sto lat dużo zdrowia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
205 to chyba trochę za mało na 17-tkę z 7,5" (195 lub 205 to typowa szerokość na 16-tkę z 7" szerokością). acha a powiedz mi 225/50/17 moze byc ewentualnei ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli rozumiem ze tylko zostaje mi rozmiar 225/45/17 a 205/50/17 to już nie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
225/45 i jeszcze jakie mozliwosci 225/50?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam postaram sie wyrobic i wpaść Powiedzcie mi na 17 cali jakie mam możliwośći z oponami szerokość i wysokość koła zimowe ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo najlepszego ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ---------- Medzikos jak tego jak się jutro ograniesz i bedzie pogoda można coś podziałać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
acha musze gdzies podjechac czy ma ten sam wymiar to zamowie i sam pokombinuje najwyzej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Słuchaj ja myśle że ogarne jakoś czas bo teściowa wpada z wizytą więc ja się wydostane z domu tylko żeby pogoda się poprawiła puść sms zadzwonie i sie dogadamy jak już będe wiedział na czym stoje i mi napisz jak tobie pasuje czasowo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Mam takie pytanko czy ktoś próbował na orginalny a4 b6 włącznik przełożyć front od passata b6 pokrętło i ramke bez całego włącznika nasz zamontowany Włącznik przełącznik świateł AUDI A4 B6 B7. (3647021120) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Włącznik świateł CHROM PASSAT B6 GOLF V TOURAN. (3646870210) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[a4 b6] Skromny sedan 1.8T by jaguś S-line Sprzedany do zamknięcia
Tomasony 18 cali na żywo naprawde dobrze wyglądają i poszerzają samochód
-
[a4 b6] Skromny sedan 1.8T by jaguś S-line Sprzedany do zamknięcia
Nowe Fotki ---------- Post dopisany 01-11-2013 at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2013 at 20:08 ---------- Nowe Fotki
-
Zderzak tył S-line
Tak to jest folia wiem że można pomalować ale wolałem cały zderzak dokładnie pomalować i zakupić nowa folie bo stara była w opłakanym stanie troszkę było zabawy żeby na nowo nakleić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam