Treść opublikowana przez jaguś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja i moi znajomi robia u niego auta szybko i i bardzo dobrze JESIENNA PROMOCJA - PRZYCIEMNIANIE SZYB - POZNAŃ (2766353345) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B8 CAG] Wymiana rozrządu+pompa wody 2.0 tdi 143km
demontował audi a4 b8 i widział przy przebiegu 160 tys jaki wymęczony jest imbus bo tylko w tym typie cr to ma miejsce wyciera sie imbus i gniazdo a reszta jest zmieniona więc wielkie koszty to nie są bo wersje poprawionej pompy od tomka z rumi to sa koszta 600zł + wymiana i pewność że nic się nie stanie.
-
napęd pompy oleju
grzegorz ja tez mam zaprzyjaznione aso oni niby tez nic takiego nie mowią ale ja już rozmawiałem z kolesiem co pracował w aso i teraz ma firme tuningową i potwierdził tą date i problem ale stwierdził że tylko i wyłącznie w silniku cr występuje wadliwa pompa oleju a dokładnie gniazdo i imbus który się wyciera więc alternatywa jest wymiana pompy od tomka z rumi lub zakup poprawionej w aso za około 4 tys zł.Ja już jestem umówiony ściągam od tomka pompe przerobioną i zakładam koszt nie duży z montażem 1000zł ale masz pewność że usterke naprawiłem
-
napęd pompy oleju
Potwierdzając wystąpienia do 10.2009 błędu z pompą oleju niech każdy się wypowie jak zaradzić sobie z tym z możliwości jakich ja znam. -Tomek z rumi zregenerowana pompa wraz z nowym przerobionym gniazdem i imbusem. -Przerobienie całego napędu od dawcy 1.9 tdi projekt jaro444. Niech każdy się wypowie i zaradzi zanim zapali się nieszczęsna kontrolna.
-
[B8 CAG] Wymiana rozrządu+pompa wody 2.0 tdi 143km
zaciągnełem wiecej informacji i okazało się na fakcie ze audi b8 do 10.2009 roku ma wadliwy napęd pompy oleju
- wymiana lamp
-
wymiana lamp
grzegorz nie mam czujnika zmierzchu i włącznika auto i na pozycji 0 zapalają mi się ledy dzienne ale mam tylnie lampy wyłączone można to przekodować w vcds żeby na pozycji 0 paliły się ledy i tylnie światła?Czy tak ma być?
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
czytając te posty przebiegi się pokrywają co do wymiany części widocznie nie zależne od stylu jazdy
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
piszemu tu o usterkach jakie nas napotkały w B8 kolego
-
Spryskiwacz problem ze spryskwaniem
ok dziękuje za info to jadę jutro kupić i wymienię dziękuje za pomoc
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
samochód przywieziony z niemiec osobiście serwisowane co 40 tyś potwierdzone w aso i książki serwisowe przy 148 tyś ostatni serwis i przywieziony z niemiec teraz posiada 172 tys z napraw jakie wykonałem,uszkodzona przepustnica,wymiana turbiny,wymiana pompy sprzęgła,wymiana rozrządu wraz pompą wody,padł siłownik klapki wlewu podejrzewam że nie długo będzie dwumas i sprzęgło.Na bieżąco klocki oleje filtry
-
Spryskiwacz problem ze spryskwaniem
acha no ale widziałem na twojej fotce jak wymieniałeś na mgiełkowe to na koncówka jest jakieś zabezpieczenie tzn że bez problemu tą końcówke przełoże w masce na nowy wąż bo rozumiem że musze cały nowy podciągnąć z maski do zbiorniczka.Rozumiem że obojętnie czy czarny czy przezroczysty kupie?
-
Spryskiwacz problem ze spryskwaniem
acha to rozumiem że jak mi pęk pod maską wężyk to w aso musze kupić cały nowy i założyć od spryskiwaczy z maski do zbiornika??a wiesz jakie koszta?
-
tempomat nie działa blad czujnika sprzegla G476 oraz jego wymiana
dałem do aso na porządny przegląd auta i przy okazji mi tą pompke wymienili sama pompa 620zł kosztowała plus wymiana ale powiem ci że trochę roboty z tym mieli.
-
Spryskiwacz problem ze spryskwaniem
sluchaj tam gdzie jest uchwyt trzymania maski jest uchwyt co trzyma wąż i instalacje i tam mi się przerwał wąż podający płyn od spryskiwaczy do dysz na maske
-
Spryskiwacz problem ze spryskwaniem
Witam na wysokości od zbiorniczka do maski idzie rurka podająca płyn ze spryskiwaczy jest uszkodzona jak do tego się zabrać ewentualnie jak podzielone są wężę żeby zakupic w aso może macie jakąś rozpiske pozdrawiam
-
tempomat nie działa blad czujnika sprzegla G476 oraz jego wymiana
grzechu tak jak mówiłeś wymieniona pompa sprzęgła brak błędów i tempomat działa dzięki za nakierowanie.Ale co się okazało jak sprawdzali pompa działała tylko problem był z czujnikiem.
-
[A4 B8] AVANT 2.0TDI By jaguś
no i tu jest problem ze ciężko dopasować inny znaczek a bez znaczka kiepsko wygląda atrapa
-
[A4 B8] AVANT 2.0TDI By jaguś
montaż krateczek na halogeny w chromie i uzupełnienie znaczka w atrapie
-
tempomat nie działa blad czujnika sprzegla G476 oraz jego wymiana
a słuchaj wymiana tej pompy jest od srodka samochodu musze pedał zdemontować itp??
-
[B8 CAHA] Czarna A4 AVANT 2.0 TDI 170 PS QUATTRO S-LINE SPORTPAKET PLUS
sebastian fajna felga na tej a3 jaki producent i parametry ?
-
[B8 CAHA] Czarna A4 AVANT 2.0 TDI 170 PS QUATTRO S-LINE SPORTPAKET PLUS
witamy piękna sztuka gratulacje zakupu
-
[A4 B8] AVANT 2.0TDI By jaguś
tak mam CAGC jedzi sie fajnie ale nie wiem czy chip wkrecony czy nie sprawdze na hamowni ---------- Post dopisany 22-08-2012 at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2012 at 15:53 ---------- małe rezanko wymiana przedniego grilla oryginalny pionowy,przyciemnione tylne szybki
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Gratulacje naprawdę ładna sztuka czekamy na mody
-
tempomat nie działa blad czujnika sprzegla G476 oraz jego wymiana
dziekuje grzesiu za pomoc dużo to wniosło spróbuje ta wtyczke wyczyścić ale podejrzewam że bedzie to do wymiany a jak bym mogl cie prosić o nr katalogowy tej cześci