Treść opublikowana przez jaguś
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
dzieki za info podjechalem pogadac do geko cars i panowie stwierdzili ze 120km a 143km to calkiem inne osprzetowanie i nie wypluja z tego 170-185km tylko maxymalnie 150km moze mi ktos to wyjasnic bo juz zgupialem szogun dzieki za info napewno tam podjade
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
wiem ze wiekszość robiła program u rogala ale nie mam czasu na wyprawe więc bede szukał w poznaniu znalazlem firme Robikson Robert Skolarus góra długa 10 tarnowo podgórne,geko cars,tuneforce,goodhope ma jeszcze filie 5 km od poznania
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
na fabrycznym osprzęcie bo ja mam turbo od 143 a nie od 170km
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam mam do was pytanko na dniach będę podnosił moc silnika ale każdy stwierdza przed hamowaniem samochodu telefonicznie że z wersji cagc 120km można wyciągnąć tylko 156km i 360nm ale z tego co wyczytałem to jest ta sama wersja co 143km i mozna więcej podnieś może najlepiej żebyście wy się wypowiedzieli jaki jest bezpieczny chip na maxymalna moc przy fabrycznym osprzęcie.Zaznaczam że mam nowe wtryski turbo kompletne sprzęgło przepustnice itp. polecam Pana Witka tzw Rogala WARSZAWA http://www.rperformance.pl/index.php
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
kwestia jest prosta dużo ludzi stać na zakup samochodu a nie na serwisowanie czy to audi czy inna marka zawsze znajdzie się coś do wymiany.Zanim kupiłem a4 b8 2.0 tdi każdy mnie straszył ze to czy tamto zrobiłem co miałem i tankuje i śmigam.Zaznaczmy że ludzie też kupują pseudo okazje co po kupnie wszystko wychodzi nie licząc że do silnika kupują najtańszy z możliwych olej nie licząc reszty.A wiadomo jest że producent wprowadza wady konstrukcyjne żeby serwisy coś zarobiły. Mam też doświadczenie po bmw e60 gdzie klapka mi wpadła do silnika i rozwaliła cały motor turbine itp i spore koszty.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zen86 no w sumie racja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam czemu nie robimy zlotu na parkingu plazy na ostatnim piętrze tylko w king cross ??
-
B8 TrOOOOp
w końcu kodowanie pójdzie na neta i dostep do modułu bo za dużo ludzi to zaczyna robić
-
B8 TrOOOOp
http://www.motor-talk.de/forum/aktion/Attachment.html?attachmentId=690544 rozpiska przełożenie kabli na ledy zostało tylko kodowanie
-
A4 B8 2.0TDI 136KM czasami świeci się awaria silnika,
kolego podepnij samochód pod kompa i sprawdz jakie ci błedy świecą bo nie będziemy wróżyć z fusów.Wklej je i napewno ktoś ci udzieli wskazówek.Kontrolka silnika może z wielu powodów się świecić.Przy twoim przebiegu większość jest już po wymianie przepustnicy.
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
wrclaguna a słuchaj na tłumiku masz jedną końcówkę a druga jest zaślepiona a można ją odciąć i wstawić końcówki tak jak jest w S4 ??czy się myle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak się wyrobie wpadne i wezme vcds ze sobą a gdzie jest zlot ? o której?
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
U mnie objawem było ciężko chodzące sprzęgło i 2 dni przed wymianą zaczeło huczeć łożysko przy duszeniu sprzęgła.A jak rozebrali okazało się że dwumas nadaje się do wymiany.U mnie też przepustnica siadła najpierw wymyta ale dalej świeciła błędami więc wymieniłem na nowa
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
koszta wałka 630zł z wysyłką kurierem + oleju ok 200zł + wymiana ,dwumas plus sprzęgło i łożysko 2760zł + wymiana ---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------
-
napęd pompy oleju
chyba że na fakcie część która otrzymalem od mechanika nie pochodzi z mojego samochodu.Nie promuje tomka tylko daje znać że ja od niego zakupiłem i tyle.Ale widziałem część nie miala śladu korozji ale była umyta przez mechanika i włożona do pudełka po 3 dniach jak wyciągnełem miałą widoczne ślady korozji.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
samochód przywieziony z zagranicy przy przebiegu 148 tys teraz mam 172 tys i w poprzedniej historii samochodowej w aso nie był wymieniany dwumas wiec ja wymieniałem komplet nowy dwumas ,sprzęgło kompletne i oczywiście łożysko oporowe,dodatkowo wymieniony wałek napędu pompy oleju na czas bo byłby problem.
-
napęd pompy oleju
sluchaj rdzy nie było wogóle ale leżalo to w firmie gdzie jest zimno i ogrzewanie jest z piecyka gazowego i skorodowalo ja jeżdze na castrolu pełnym syntetyku do dpf o lepkosci 504.00 -507.00 do vw audi itp
-
napęd pompy oleju
tak jak obiecałem pokazuje zdjęcia przy przebiegu oryginalnym 172 tys [/ur
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dopiero połowa meczu a tu takie tyły jestem ciekaw co będzie dalej
-
napęd pompy oleju
dokladnie to po 10.2009 czyli technicznie przed 2010 (a byc moze zgrane jest to z rokiem modelowym 2010, ktory wszedl do produkcji przeciez jeszcze w 2009)... ale jak juz pisze sie o regeneracji pomp (co jest bzdura bo regeneracji poddawane jest gniazdo w walku napedowym a nie pompa oleju/no chyba ze tam gniazdo tez sie wyjechalo/) to taka drobnostka jak przed czy po 2010 to juz moze czepialstwo z mojej strony... Pozdrawiam, Przemek wiadomo o co chodzi że pompa jest ok tylko wymienia się na regenerowany wałek który jest wadliwy Pozdrawiam
-
napęd pompy oleju
ja mam typ silnika CAGC oczywiście wrzucę w poniedziałek zdjęcia poglądowe jak to wygląda ale powiem wam że polecony serwis przez tomka co mi robił przekładkę w Poznaniu za głowę się chwycił jak zobaczył jakie luzy miało gniazdo i jak był zjechany imbus i powiedział że krótko przed uszkodzeniem to wymieniłem chociaż zapewniali mnie inni że nie mam się czym przejmować.Oczywiście też potwierdził że 2.0 tdi cr dopiero po 2010 roku zmieniły się
-
napęd pompy oleju
dzięki tomkowi nie mam już problemów z pompą jestem po wymianie w odpowiednim momencie przebieg oryginalny 172 tys imbus i gniazdo już tak powycierane że jeszcze troszke i miałbym problem więc użytkownicy b8 niech zawczasu sprawdzą stan
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
własnie stoi na serwisie 172 tys wymiana dwumasa sprzęgło
-
Rozrząd w Audi A4 B8
ja tez wymienialem przy 168 tys przebiegu i paski wszystko wyglądało jak nowe ale tak jak wrclaguna mówi do 180 tyś
-
napęd pompy oleju
witam tomek pamietaj o wysyłce w poniedziałek pompy