Treść opublikowana przez Dawids
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
ze szczecina jesteś kolego jestem tam prawie w każdy weekend i dużo jeżdżę dlatego to spalanie mnie tak męczy bo wydaje mi się że na początku tyle nie wciągał ale skoro twój pali osiem to może u mnie to spalanie i logiczne by było sam nie wiem może jeszcze ktoś coś napisz z autopsji
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Witam pisze bo sam nie wiem czy jest ok czy nie a mianowicie autko wciąga mi 13 litrów po mieście według fisa co jak sadze i tak jest zaniżona miarą więc pytanie do was tak ma być czy coś sie popsuło że tak pali.
-
dekielki do felg
szukam właśnie takich jak napisałeś ale na allegro nie ma nic godnego uwagi te co pokazałem w linku to takie niepewne a ja potrzebuje czarne te co kolega wyżej pisał że powinny pasować mi się tez wydaje że będą oki najwyżej je przemaluje
-
dekielki do felg
Witam wszystkich mam takie pytanie. Posiadam felgi do których oryginalnie są takie dekielki Oryginalne dekielki AUDI RS4 B5 8DO 601 165 K (2763520533) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a czy bedą pasowały może takie AUDI S-LINE dekielki (2744201576) - motoAllegro lub takie AUDI S-LINE dekielki 147mm (2744201563) - motoAllegro prosze pomóżcie bo muszę coś wybrać a facet który sprzedaje oryginalne ma niezbyt komentarze.
-
Żarówki led nie siecą
no bez kitu kolega dobrze napisał że b7 nie lubią ledów i chyba się to będzie sprawdzało w autopsi pewnie skończy się na zwrocie
-
Żarówki led nie siecą
tak będę chyba pisał do gościa bo widzę że nic nie wykombinuje najwyżej je odeślę choc nie lobię takich akcji
-
Żarówki led nie siecą
tak obydwie grzeją się nie świeca przekładałem na odwrót i nic nie daje a są takie niby jak powinny być przecież to widać w linku jakie są
-
Żarówki led nie siecą
Te co kolega pokazał wystarczy odwrócić, nic nie trzeba lutować Odwracałem ale to nic nie daje grzeje się ten rezystor a światła nie ma
-
Żarówki led nie siecą
Próbowałem wkładać w różnych kierunkach nic to nie daje nie mam pomysłów
-
Żarówki led nie siecą
Witam wszystkich mam taki problem zakupiłem takie żarówki Żarówka 3 LED C5W SMD 5050 36 mm CANBUS (2628266092) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i zonk! Zamontowałem do podświetlenia tablicy i nie świecą a jak je wyciągnełem to były po tej chwili gorące że nie szło ich dotknąć i czemu się tak dzieje zwykłe świecą normalnie te w ogóle proszę mnie oświecić o co w tym chodzi
-
Pora na potwora :) 3.0 tdi
Nie nie chciałem dopóki się nie przejechałem później już tylko chciałem automat a przypomniałeś mi jeszcze olej metoda dynamiczna wraz z filtrem wymieniałem w skrzyni ciężki temat w mojej okolicy z tym był
-
Pora na potwora :) 3.0 tdi
Autko kupione 6 miesięcy temu od zaufanej osoby więc wszytko gra! Audi a4 rok 2005 3.0 tdi quattro 204KM Z wyposażenia raczej standard: -pakiet światło - fotele materiałowe - dekory rybia łuska -kolorowy fis -abs,esp -kiera multi -4 x elektryczne szyby - bixsenony samopoziomujące się z doświetlaniem zakrętów i chyba tyle by było. Co zrobiłem nie za wiele: -wymiana oleju plus wszystkie filtry -nabicie odgrzybienie klimy i ozonacja wnętrza - wyprana została tapicerka -ściema szyb - -wymieniona pompa wspomagania bo piszczała -przednie wahacze wymienione na Lema -tarcze i klocki tył -ramki klubowe - zabudowa aku - znaczek na pokrywę silnika Co mam w planach: -Rns-e -skórka na fotele -odnowienie felg tych na lato i tych na zimę I tak to wygląda autko sprawuje się dobrze i daje dużo frajdy z jazdy zrobiłem już nim 13 tysi więc zaraz znowu pora na olej. <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
Szczelina między pokrywą maski a grilem
też tak miałem ale mój magik coś tam poregulował i jest jak powinno być też mnie wkurzało ale obeszło się bez wymieniania grila
-
moja AUDI A4 B7 1.9 TDI z 2007 :D
ładna furka a powiedz jak świecą te ledy w tych lampach dają w miarę rade robić za światła do jazdy dziennej czy słabo
-
uchwyt na kubek zb6
od angola to już szukam z 2 miechy i nic masz jakiś na zbyci z chęcią kupie
-
uchwyt na kubek zb6
a z czegoś innego wejdzie
-
uchwyt na kubek zb6
Może byc i z b5 mi to obojętne ale pytanie jest takie czy on wejdzie w miejsce szufladki na wizytówki
-
Głośne trzeszczenie
rozpadających się sanek no nie wiem widziałem te wahacze no gole oko widać ze nie jest z nimi dobrze już mi się myśleć nie chce ---------- Post dopisany 29-08-2012 at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2012 at 00:19 ---------- Rozwiązaniem była wymiana prawego dolnego wahacza ja wymieniłem wszystkie na ori bo juz był ich czas
-
uchwyt na kubek zb6
witam czy taki uchwyt wejdzie bez problemu w miejsce szufladki na wizytówki UCHWYT NA NAPOJE AUDI A4 99-01 LIFT (2561912946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Głośne trzeszczenie
Napisałem dzięki zapomniałem o nich a są przecież kołomnie
-
Głośne trzeszczenie
I skończy się na wymianie wahaczy z przodu to już stwierdzone zna może ktoś z was koszt tych wahaczy na jedna i druga stronę
-
Piszczenie?
Podłącze się do tematu bo ja mam ten sam problem tylko przy skręcie w prawo z tym że trzeszczy głośno i od czasu do czasu słychać harakterystyczne pyk pyk co to może być?
-
Przycisk reset do czego służy ...pomóżcie ..
Ja za pomocą tego resetu wlazłem w opcie i zmieniłem sobie język z włoskiego na angielski a po zatym jest tam jeszcze pare opcji
-
Głośne trzeszczenie
Witam panowie mam taki problem podczas ostrego skręcania w prawo słychać bardzo głośne trzeszczenie jakby auto miało się przełamać na pół miał ktoś z was taki problem proszę o pomoc bo nawet się nie domyślam co to może być tym bardziej że niedawno byłem na sprawdzeniu zawieszenia i było wszystko ok ---------- Post dopisany 19-07-2012 at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2012 at 18:37 ---------- Nikt nie miał czegoś takiego, nikt nie pomoże?!
-
Emblemat AUDI z pokrywy silnika - numer części
witam nie wiem jaki jest znaczek ale ja zmierzyłem sobie długość i wysokość po czym znalazłem identyczny na allegro i za pietnastaka kopiłem przykleiłem i jest ładnie orginalny pewnie jest o wiele droższy a po co jak tylko ty to ogladasz