Treść opublikowana przez Dawids
-
Dziwny dźwięk jakby buczenie film
Witam panowie co to może być dźwięk słyszalny na filmiku pojawia sie przy predkości od 50/h wymieniłem dwa dni temu przednie prawe łożysko i nic to nie dało głosniej słychć jak odpuszczam noge z gazu. http://youtu.be/FvAPWL4skXk Temat do zamknięcja to były dwa przednie łozyska. Po wymianie dźwiękł znikł
-
Podpora Wału
a czy podczas jazdy słychać np coś takiego jak na linku z filmu
-
wahacze do przodu czy beda pasowac ?
Raczej nie ja mam b7 i nie chciały pasować z b6
-
Podpora Wału
Witam mam pytanie jakie obiawy przy padnietej podporze wału sie ujawniły w twoim przypadku?
-
jak wykonać logi
Dzięki za pomoc biore się za lekture
-
jak wykonać logi
Witam jestem w tym kompletnie zielony więć prosze podajcie jakiś link albo niech ktoś powie jak wykonać logi dynamiczne i statyczne w a4 b7 3.0 tdi?
-
huczenie podczas jazdy na wprost
Podłącze się do tematu z tym że ja dwa dni temu wymieniłem jedno łożysko z przodu w prawym kole i dalej buczy opony mam kupione nowe w tym sezonie powiedzcie czy jest sposób na sprawdzenie które łożysko huczy w quattro? oprócz oczywiście tego sposobu z jazdą i skręcaniem.
-
szumi mi przód jak by mi wysiadły łożyska
Witam odgrzeje trochę temat bo się właśnie z tym meczę coś buczało z przodu padło na to że niby prawe łożysko założone nowe skf i nic dalej buczy mam napęd na cztery koła jest sposób na sprawdzenie które łożysko na podnośniku czy tylko w trakcie jazdy?
-
Dziwne Buczenie, Brzęczenie
Raczej nie choć w górach byłem wszystko jest możliwe i co to było u ciebie takiego słychać ten dźwięk jak dodaje gazu i jak odpuszczam ale jak odpuszczam to jest głośniejszy. Raczej nie choć w górach byłem wszystko jest możliwe i co to było u ciebie takiego słychać ten dźwięk jak dodaje gazu i jak odpuszczam ale jak odpuszczam to jest głośniejszy. A cha dobra już przeczytałem co było w linku dzięki będę patzrył Witam to buczenie to łożysko z przodu jutro będę robił mam nadzieję że pójdzie gładko.
-
Dziwne Buczenie, Brzęczenie
Witam panowie właśnie wróciłem z dłuższgo wypadu w drodze powrotnej zauważyłem dziwne buczenie czy brzęczenie najgłośniej to słychać jak spuszczam nogę z gazu i sam sobie jedzie ale nie na luzie bo to automat jeśli by ktoś miał jakieś pomysły co to jest to proszę o odpowiedź.
-
kodowanie świateł bi-xenony
Szukałem ale nie znalazłem wiem że było jak nie było potrzebne to widziałem teraz diabeł pod ogon schował.
-
kodowanie świateł bi-xenony
Dzięki wczoraj już ogarnąłem mam drl świecą się razem z postojówkami i tyłem tak jest oki ale osobnego włącznika na drl nie mam zrobiłem tak że przy przekręceniu kluczyka już świecą się światła do jazdy dziennej a po zmierzchu bi xenony teraz tylko pytanie jakie ledy tam wstawić żeby błędu nie było?!
-
Przeniesienie ESP
oki oki spoko dziękuje a ten plastik z góry zdejmowałeś ciężko wychodzi?
-
kodowanie świateł bi-xenony
Witam czy mógłby ktos opisać jak zrobić żeby za pomocą vag zakodować światła tak żeby ksenony zapalały mi się ze zmniejszoną mocą w dzień przy ustawieniu włącznika na auto a po zmierzchu świeciły z pełną mocą. Najlepiej by było żeby ta opcja świateł była tylko na przód reszta wygaszona.
-
Przeniesienie ESP
a ja pytałem znajomego mechanika czy mogę odpiąć przycisk i powiedział żebym schował cały poniewaz przycisk zamyka obwód i bład będzie się pokazywał a esp będzie nie aktywne trzeba będzie sprawdzić po prostu samemu a nie gdybać ale dzięki za odpowiedzi
-
Przeniesienie ESP
Jak to kiepska sprawa jeździć z aktywnym systemem wytłumacz bo nie rozumiem nic nigdy nie wyłączam i jakoś jęździ bez poślizgu to jest Q, a ja chcę tylko odpiąć przycisk to przecież nie spowoduje wyłączenia esp poprostu będzie cały czas włączony tak czy się mylę.
-
Przeniesienie ESP
Witam panowie mam pytanko. Zamówiłem sobie drugi uchwyt na kubek od angola w miejsce wizytownika i przycisku od esp nigdy nie wyłączam ESp więc pytanie brzmi czy mogę odłączyć przycisk od kostki kostkę wrzucić do tyłu i będzie git. Czy może lepiej go gdzieś przenieść tylko gdzie
-
problem ze sterowaniem drzwi kierowcy
Kostkę rozbierałem rozpinałem bardziej tutaj gdzie jest w gumie na łączeniu z drzwiami trochę musiałem naciągnąć kabel żeby zlutować coś czuje że odrazu mogłem drzwi rozebrać a nie iść na łatwizne
-
problem ze sterowaniem drzwi kierowcy
Witam wszystkich naprawiałem ostatnio kabel od głośnika w drzwiach kierowcy pękł to go z lutowałem i zaczęły się problemy z zamykaniem na centralny tych drzwi. Świecił mi się air bag jakieś dwa dni ale przestał jak mam otwarte drzwi to nie działa składanie lusterek i moja szyba w ogóle nie chodzi a pozostałe tylko z panelu kierowcy z e swoich się nie ruszają co ja narobiłem? Dodam że rozłączałem kostke i połamałem zaczep czy ona teraz się wyczepia i dlatego takie cyrki.
-
Świece żarowe/ wymiana.
przecież są jakieś nowatorskie sposoby na takiego typu problemy teraz dokładnie nie pamiętam co i jak tam robią ale znajdę i wrzuce np. coś takiego Świece żarowe - Wykręcanie urwanych zapieczonych świec żarowych
-
wysokie obroty głośna praca silnika
wiesz co jest odpalam auto wskakuje na wysokie obroty ale to przez to że długo kręci jak jest zimno chyba świece muszę sprawdzić jezeli się myle to mnie poprawcie jak rano odpalam to jest masakra kręci i kręci później odpala jak stary agregat kawałek przejade gasze i odpala normalnie beż wskoku na obroty 1100 tylko 9000 i bez grzechoty napinacza
-
Olej w skrzyni biegów
ja wymieniałem ale jak już chcesz to robić to znajdź fachowca który to zrobi metodą dynamiczną czyli wleje z trzy litry i pod ciśnieniem wypłuka dopóki nie wyleci czysty i oczywiście wymiana filtra robi się to co 60 tys. km
-
Wycie na zimnym silniku
wyje tylko rano na zimnym silniku podczas manewrowania wyjeżdżania z parkingu np. później już w ogóle jej nie słychać a czy dobrze odpowietrzony nie mam pojęcia a na prostych kołach nie wyje tylko ja kręcę kierownicą nawet lekko
-
Co trzeba wymienić powyżej 200tyś km
wymień olej w skrzyni biegów będziesz miał święty spokój ja mam już to za sobą zrobili elegancko bo metodą dynamiczną więc przed zalaniem trzy litry nowego oleju latały po skrzyni i ją płukały kolejna wymiana za 50 tys
-
Wycie na zimnym silniku
piszesz jak wróżka już pompe raz wymieniałem nic wielkiego szkoda tylko że wtedy kupiłem używkę jak widać za długo nie posłużyła a dlaczego niby generalny hmmm...