Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wysokie obroty głośna praca silnika


Dawids

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po odpaleniu auta po dłuższym kreceniu wszedł silnik na obroty 1200 i do tego strasznie chcałasował po chwili obroty opadły ale silnik nie chodził tak cichutko jak wcześniej. Stał na glebie silnikiem prawie przez cały dzień bo ukradli mi cztery koła i z kołków złodziejom zjechał tyle w szklarskiej czeka się na pomoc co się mogło rozwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli osunął się na tarcze hamulcowe a auto było na biegu to duże prawdopodobieństwo, że mogło się tak stać.

Natomiast jeśli nie słyszysz stuków to zastanawiałbym się nad czymś innym. Sprawdź poduchy, skrzynię i miskę olejową.

Może któraś poducha lub łapa dostała i może dlatego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na biegu to nie mógł być bo jest to automat więc gałka była w położeniu na p i skrzynia zablokowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei kolego tak jak Ci piszą wyżej:

- zacznij od sprawdzenia smarowania czyli OLEJ! (miekka miska olejowa)

- jeśli nie to to już wiesz że problem większy czyli jak wyżej: poduchy (wątpie bo szarpała by buda)

- i ten nieszczesny rozrząd (ja właśnie jestem po kolizji rozrządu w ASB więc uczulam)

aha i nie pal auta póki nie znajdziesz przyczyny... powodzenia

ps sk***ysyny złodziejaszki :ranting::ranting::ranting::ranting:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co jest odpalam auto wskakuje na wysokie obroty ale to przez to że długo kręci jak jest zimno chyba świece muszę sprawdzić jezeli się myle to mnie poprawcie jak rano odpalam to jest masakra kręci i kręci później odpala jak stary agregat kawałek przejade gasze i odpala normalnie beż wskoku na obroty 1100 tylko 9000 i bez grzechoty napinacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...