Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeniesienie ESP


Dawids

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam pytanko. Zamówiłem sobie drugi uchwyt na kubek od angola w miejsce wizytownika i przycisku od esp nigdy nie wyłączam ESp więc pytanie brzmi czy mogę odłączyć przycisk od kostki kostkę wrzucić do tyłu i będzie git. Czy może lepiej go gdzieś przenieść tylko gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpięcie przycisku najprawdopodobniej będzie skutkować błędem na Fisie, więc chyba będziesz musiał go całego schować z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciskiem ESP rozłączasz również ASR.

a zimą to kiepska sprawa jeździć z aktywnym systemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiepska sprawa jeździć z aktywnym systemem wytłumacz bo nie rozumiem nic nigdy nie wyłączam i jakoś jęździ bez poślizgu to jest Q, a ja chcę tylko odpiąć przycisk to przecież nie spowoduje wyłączenia esp poprostu będzie cały czas włączony tak czy się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpiecie przycisku nie spowoduje błędu. W przycisku jest tylko jedna dioda i mikroswitch zwierający do masy. Jedno zwarcie do masy deaktywuje ESP, kolejne zwarcie do masy aktywuje itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpiecie przycisku nie spowoduje błędu. W przycisku jest tylko jedna dioda i mikroswitch zwierający do masy. Jedno zwarcie do masy deaktywuje ESP, kolejne zwarcie do masy aktywuje itd.

Potwierdzam sprawdziłem u siebie tak z ciekawości odpięcie przycisku nie powoduje błędu, a ESP działa tak jak z podpiętym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pytałem znajomego mechanika czy mogę odpiąć przycisk i powiedział żebym schował cały poniewaz przycisk zamyka obwód i bład będzie się pokazywał a esp będzie nie aktywne trzeba będzie sprawdzić po prostu samemu a nie gdybać ale dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć Ci napisałem że poszedłem do samochodu wypielem przycisk i kilka razy srawdziłem odpalając silnik i robiąc rundkę - odpiołem go nawet na uruchomionym silniku . NIE MA BYKÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki oki spoko dziękuje a ten plastik z góry zdejmowałeś ciężko wychodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwizna otwiersz schowek podwazasz od tylu i wychodzi potem dwa zatrzaski od góry przyciskasz śrubokrętem i wyciagasz szufladke z esp niewiem czy masz 2 din ja mam i musialem delikatnie podnieśc do góry szufladkę zapierając śrubokręt o navi.Calość jakiś 3 minuty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no wlasnie jak zrobic drugi kubek bo na oko za malo miejsca moze ktos wyjasnic i ew. jakies foty dac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to wyjmujesz przycisk ESP, wizytownik i ramkę. W miejsce swojej ramki wkładasz ramkę od angola wraz z "kubkiem"i to tyle. Masz dwa kubki

Oczywiście na ESP nie ma w tym momencie miejsca więc albo go przenosisz sobie gdzieś... np pod półke która masz nad nogami albo w inne miejsce ewentualnie zostawiasz gdzieś za nowym uchwytem na kubek od angola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...