Treść opublikowana przez lelus_DT
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hehhe dzieki , dzieki ale to bedzie dopiero w weekend za duzo roboty i jeszcze mase nauki bo big egzam zbliza sie wielkimi krokami a tak na marginesie to juz nie jestem takim gowniarzem no nie ?
-
[ALL B5] Skóra z Passata B5 do Audi a4 B5
jedyne wyjscie to chyba przelozyc cala tapicerke na stare ramy siedzen, ja na twoim miejscu oddal bym to do jakiegos tapicera ze by to dokladnie po zakladal a wrazie czego fachowo mogl przerobic, jak skonczysz wrzuc fotki - zobaczymy jak to wyszlo
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
No witamy, ee to kolega saints71bedzie najmlodszym uczestnikiem spotow tylko ze by Ci mama pozwolila a tak serio to popraw wiek w profilu i mam nadzieje ze we wrzesniu juz bedzie komplecik na spocie ja bede napewno
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
n0 slyszalem ze nam jokera lobuzy zdemolowaly siekierami dranie jedne to tak brzydko i nie ladnie co oni zrobili ;p
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a no bo od wczoraj od 20 do dzisiejszego poludnia wtrasie i troche zmeczony jestem bo nic nie spalem i tak glupi jestem ze za miast isc spac to ja jeszcze bo barach sie szfedam ledwie zyje ide juz lulu a tak na marginesie to ty za mnie wypiles:D i jest GIT
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pewnie podlokietnik siedzi jak ori jeszcze jak go taki fachowiec montowal jak ja :cool1:heheh no musze cos zrobic z tym czujnikiem bo mnie szlak jasny trafia .... pojade pierw do goscia w dt co sie bawi w takie pierdoly..... ale czy sobie poradzi to nie wiem Czaki ale zapodaj te namiary przydadza sie [br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 23:43 _________________________________________________ykk siedzi w chlewie, loi browara jedna za drugim juz ledwie na nogach sie trzyma ale na forum dalej online jak ty to robisz:D???? internet w komurce czy co heheheehehe
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
siema laseczki wlasnie pare godz temu wrocilem z slonecznej italii ale grzalooo 37 stop w cienu przez cale 2 tyg a d*pa od jazdy to mnie do teraz boli Zrobilem przez 2 tyg prawie 4 tys km i bez niespodzianek tak ze moja lalunia mnie nie zawiodla a pod wzgledem spalania to wyszlo mi lekko ponad 6 z naprawde full wypakowanym bagaznikiem (ah te baby) i 3ma osobami na pokladzie, no i cisnalem dosc dobrze tylko dalej mi ta j**ana kontrolka od oleju od czasu do czasu sie zaswieci :/
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a jakiej narodowosci ?
-
[ALL B5] Zamienniki części blacharskich
no to sobie porownaj np. blotnik ori z takim tanim zamiennikiem, osobiscie kupilem kiedys samochod w ktorym poprzedni wlasciciel wstawil takiego bubla.... nawet nie bylo w dolnej czesci wycietych dziurek na listwe, jedyne wyjscie wiercic/ciac lub osadzic na kleju, kierunek nie pasowal (dziura za duza) nie wspomne juz o tym ze lapala go rdza bo byl bez ocynku, wystarczylo tylko puknac w niego palcem i bylo slychac roznice w porownaniu do drzwi. Nastepna rzecz, kupilem kiedys taka lampe do tylu.... swiecila na dol, nie za bardzo pasowala do tylniego blotnika troche wieksza szpara niz z 2 strony, a to jak byly wykonane zaczepy do listwy pod lampa to byla masakra.... w zaden sposob nie szlo tam listwe zamocowac ponewaz uchwyty byly za szrokie a listwa za waska musialem to szlifowac i osadzic na kleju by nie odpadlo.... wiec sorry ale twoja teoria że zamienniki sa super do mnie kompletnie nie przemawia, podkreslam ze moja wypowiedz tyczy sie tylko czesci karoserii i oswietlenia. pozdrawiam
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no sle gdzie ten obiecany zawias...????
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
brawo widze ze podpowiedzi po skutkowaly Wklejasz
-
[ALL B5] Zamienniki części blacharskich
chyba nie widziales zamiennika na aucie skoro takie glupoty piszesz.... i zaden koncern sobie nie pozwoli na produkcje tanich zamiennikow ze by samemu sobie konkurencje robic poniewaz jednym z glownych dochodow takich firm jest wlasnie produkcja i sprzedaz czesci oryginalnych. A wszelkiego rodzaju zamienniki sa produkowane np. w tajwanie (przynajmniej blachy). Ludzie czytaja takie glupoty a pozniej sie dziwia ze im blotnik rdzewieje albo ze szpary sa nierowne, nie mowiac ze by to jakos spasowac do lamp. jedym slowem nie polecam tego badziewia nikomu.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
firma powstala na poczatku lat 80' i produkuje samochody do dzis, podpowiwem ze jest to jeden z najwiekszych producentow na rynku takich malych samochodzikow , dodam ze samochod wazy niespelna 550kg, a wiec mozna smigac na B1 czyli od 16roku zycia no to juz jest dosc duza podpowiedz
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
troszke wiecej
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie, podpowiem nie jest to taka znana marka wiec trzeba poszukac glebiej
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
podpowiem ze francuz jak to nic nie da wkleje wieksza fote
-
[ALL B5] Niebieska tapicerka i kierownica
sa takie wersje tzw. atramentowy srodek sprawdz czy taki masz srodek : http://photos01.allegro.pl/photos/oryginal/397/92/35/397923592_6 http://photos01.allegro.pl/photos/oryginal/397/92/35/397923592_5
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie nie bylo by to zbyd proste
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie pisalem że europejski
-
[B5 AEB] Moment dokręcania poduszki kierowcy
tylko sie chowaj ze bys w trabke niezarobil hehehe a uwierz mi ze boli hehehe :polew:
-
[B5 AEB] Moment dokręcania poduszki kierowcy
no ja tego doswiadczylem wiec Ci moge powiedziec, wylatuje tworzac na poduszce cos mniej wiecej tego typu : [--] z tym ze poprzeczne rozerwanie leci pod znaczkiem audi w zdłuz tego pol okregu jak gdzies wpadne na foto to ci wkleje
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
podpowiem ze jest to marka europejska i specjalizuje sie w takich wlasnie malych pirdkach
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
No takie pierwsze lepsze latwiuśkie .... powodzenia w szukaniu
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
oczywiscie ze jest to Geo Prizm
-
[B5 AHU] audi
ja mam taka kiere w stanie idealnym z mojego autka moge ci sprzedac jesli chcesz . fotki masz u mnie w profilu jak chcesz moge ci zrobic dokladne, tylko nie wiem czy ten wieloklin jest taki sam u ciebie jak u mnie