Treść opublikowana przez lelus_DT
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
audi , VW, seat jedna rodzina pewnie ten sam projektant z boku to idelanie jak a4 b7 srodek strasznie podobny do a4 cabrio
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
e chyba Ci sie cos pomylilo nikt nic nie obiecywal, przynajmniej nie w tym temacie :decayed:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jedziemy co nie ma czasu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mi rowniez pasuje, wiec mnie mozna dopsiac:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ciezko okreslic w tych sonarach byly na 100% bo sam je odpinalem a tutaj faktycznie dobrze nie widac , wes przedzwon do ktorego ze sprzedawcow i ci powie co i jak W takim razie zmieniamy miejscowke.. tak zmieniamy w mc za drogo , proponuje Secesje na PKP
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dobrze ze zarcie a nie co innego
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale tam masz i ringi i postojwki normalne tez ringi bez problemu wylaczyc a postojowki ci zostana bo ringi sie osobno podpina od spodu lampy sa 4 kabelki
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
moja a4 vs hornet a4 = moja halbiczka WIN ! a co do fel to moze ktos chce na zime ori 15 ?
-
[ALL B7] Fotele sportowe
no to jest najlepsze rozwiazanie ( malo rozbierania, pod progiem kabel mozesz nawet wcisnac tyle ze pozniej pod wykladzine kabelka nie wpuscisz wiec lepiej go scaignac) i najbardziej bezpiecznie, zaloz jeszcze bezpiecznik jakis wrazie "W"
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i co juz Hornet nie walisz na podsufitke ?? miales te fele przyjechac zobaczyc i co dziadu ?
-
[ALL B7] Fotele sportowe
a co za problem sie wpiac do skrzynki z bezpiecznikami pociagnac plusika pod przednim slupkiem i progiem , wpuscic pod wykladzina pod siedzenie do odpowiedniego otowru, a mase to mozesz badz gdzie przykrecic. np w slupku przednim
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a chcialem pokazac jakie mam ladne czyczki a ykk tez ma swoje foto
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a no to jak dzialaja ramki jak nie dzialaja ?? a tak serio to widzialem ze 2 tam nowych sie pojawilo z tarnowa w ostatnim czasie ale chyba sie wstydza
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a kto sie pojawil z naszego terenu ?
-
[ALL B7] Rolety do tylnych szyb bocznych - gdzie można kupić?
tak jak koledzy pisza , walnij scieme zalatwisz dwie sprawy za jednym razem nie bedzie w srodku razic a i wyglad autka sie poprawie a jak nie to łap za tel i dzwoń po gościach co maja czesci do b7 bo nie wszstkie czesci wystawiaja na allegro a akurat takie boczki na tyl beda miec. np. ten gosc ma ang na czesci : http://allegro.pl/item486370789_audi_a4_05_07r_anglik_na_czesci_tyl_karoseri.html
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
aaa to ja myslalem ze to tobie zachcialo sie jej omijac z lewej strony i pech chcial ze okazala sie to najdluzsza wysepka na swiecei hehee[br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 08:19_________________________________________________ nooo to czekamy ja tez juz cos nie cos widzialem zapowiada sie za***iście
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hehehe on wprost uwielbia wysepki :polew: nie ma to jak sobie przejechac przez ktoras albo ominąć z drugiej strony
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no powinno byc ale jak kazdy nie moze byc na spocie tak jak ty to skad sie ich nabierze ? Co do Xenonow, to widze ze to jest jeden ciul tylko w innych pudelkach i tak naprawde nie idzie wybadac ktore zaklocaja CB a ktore nie, troche sie o tym oczytalem i nie raz nawet identyczne zestawy od tego samego sprzedawcy i jeden zakloca a drogi nie :/ U mnie delikatnie szumi na CB ale nie przeszkadza mi to wogole wazne ze radyjko FM dziala super . Gdzies cos czytalem ze te starsze przetwornice robily zakłócenia ale ja w to watpie bo teraz niby wszystkie sa te nowsze ale i tak niektorym zaklocaja Jak dla mnie to wina lezy po stronie zarnikow , wiele osob po ich wymianie wlasnie zaznalo cisze na CB podobno filtry antyzakloceniowe na CB nie daja rady, ale ktos tam na forum pisal ze sprowadza jakies filtry z chin ktore sie wpina miedzy zarnik a przetwornice i ze ma smigac ale to trzeba bylo by odgrzebac temat i zapytac czy cos sie ruszylo w tym temacie dla mnie jest ok i za te piniadze to jest za***iście CB niech sobie delikatnie tam szumi co mi wogole nie przeszkadza a zreszta i tak nie używam go tak czesto ale za to mam jasno i elegancko przed maska a to jest potrzebne na codzien [br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 22:30_________________________________________________a zapomnialem linku moje to cos takiego( tylko ze tansze trzeba znalesc ) : http://allegro.pl/item476665470_zestaw_xenon_h1_h3_h7_6000k_tuning_nowe_faktura.html ale jutro zapodam link do goscia od ktorego ja bralem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nie zle, ale jakość taka sobie, wes mi to czaki walnij na pczte w pelnej rozdzielczosci to sobie zapisze:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
- [B5 AHU] Co powiecie na to ?
to nie sa marzenia tylko gustowne modyfikacje ktore sa sprawdzone i podobaja sie raczej wszystkim, jednym sie podoba ladna seria inni wola bardziej agresywny wyglad polaczony z eleganja i gustem ktory wlasnie daje nam rs4. Wybacz ale zaden laminat ni jak sie ma do ori zderzakow czy progow...juz nie chodzi o wyglad tylko jakosc wykonania, nie wspomne o tych SONARACH ja nie wiem jak to wogole moglo dostac jaka kolwiek homologacje przeciez to po drzewach swieci. Mysle ze do naszych autek zadne dokladki, szerokie progi , pojlery tym bardziej swiatla ala lexus... po prostu nie pasują i moje zdanie podzieli pewnie 99% osob. A jesli juz ktos lubi jakis rasowy wyglad to jak pisalem wyzej tylko i wylacznie ori czesci od RS4. Ktos tam wspomnial ze nie kazdego stac na te czesci, sprawa prosta .... nie masz kasy to nic nie rob...a4 jest na tyle ladne ze naprawde bez jakich kolwiek przerobek dalej ma ten smaczek, a jak zalozysz tene plastiku to juz ten samczek niestety traci.- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja juz mam lacznosc z baza musi byc- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Czaki bedzie kolejna fura na czesci tym razem B5 levy;ego- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
yyk , levy;ego tomka cza wyciagnac- [B5 AHU] Co powiecie na to ?
dodales tone laminatow,a nie zrobiles podstawowej rzeczy jaka jest gleba, mysle ze jak wszedl bys wczesniej na to forum i zamiast obrazac innych poczytal bys troche ich wypowiedzi , poogladal inne autka, to troche zmienil bys podejscie do tunignu i napewno rozjasnilo by ci to sprawe co i jak wykonac ze by sie podobalo tobie i innym... bo to przeciez o to chodzi. Dodaj 3 opcje w sondzie to oddam glos, a tym czasem sciagaj to co wyzakladales i przywroc to autko do normalnego stanu a pozniej mysle ze kazdy ci pomoze z forum jakos fajnie ze smakiego go wystylizowac. pozdro - [B5 AHU] Co powiecie na to ?