Treść opublikowana przez lelus_DT
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
akurat moja ma egzaminy teraz i sie uczy :wallbash: jestem pozostawiony sam sobie No to trzeba inną przytulić. no i chyba tak bede musial zrobic hehe
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Zosia Rączkowska :polew:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
akurat moja ma egzaminy teraz i sie uczy :wallbash: jestem pozostawiony sam sobie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
narazie to ja sie kuruje ze by na sobote wyzdrowiec
-
[B6 AVF] Kolejna moja a4 :) Tym razem szara myszka :)
Serio ? hehe nie wiedziałem dhx
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pare słow i fotek na temat mojego wozidla http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_kolejna_moja_a4_tym_razem_szara_myszka-t77753.0.html
-
[B6 AVF] Kolejna moja a4 :) Tym razem szara myszka :)
Po dwóch egzemplarzach poliftowych b5 przyszedl czas na cos młodszego, no i o to jest B6 z lipca 2003r., 1,9 TDI AVF , 6-skrzynia Multitronik, zajefajny kolor (zdjęcia niestety nie oddają tego efektu) ogolnie badzo zadbane wozidlo, niewymagające wkladu finansowego z udokumentowanym przebiegiem 170tys. Wypas: - kolor platynowa perła ( audi exclusive ) - Podgrzewane sportowe fotele - Klima 2-strefowa - Trojramienna skorzana kiera - 6x airbag (kurtyny) - Pakiet oswietlenie - Podlokietnik przod i tyl - Zawias 1BE - Kola 235/45/17 (prawie nowe) - ABS z EBV + ESP + ASR - Szyby elektryczne (niestety przód tylko) - Zestaw Nokia z nakladka (nie pamiętam dla jakich modeli) - Dokładki w kolorze - fabrycznie, - Multitronik, - Skladane tylnie siedzenia, - 10 głosników ( niestety nie bose ale tez dają rede) Kilka fotek : Planowane mody : - RNS - to idzie jako pierwsze - Xenony - jako drugie w kolejnosci - Lekka sciema na całości idnetnycznie, - CB - Moze listwy od S4 - ale nad tym sie zastanawiam, No i czekam na jakies propozycje sugestie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dzis dam nie dlugo wczoraj nie mialem aparatu bo starzy wyjechali na weekend i mi go zabrali ale dzis juz beda
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zrobie fotki dzis to zapodam
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dokladnie spokojnie hehehe [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 14:57_________________________________________________panowie fele do sprzedania mam te 17 co w lecie smigalem, od S4/RS4 moze ktos sobie zapoda do swojej niunki bo ladne sa
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
trzeba sobie pomagac :D
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ykk - pocaluj sie w <d*pa>
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
po spocie mozesz sobie robic co chcesz:D byle bys wrocil do Dt a reszta to juz twoja sprawa
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
o ktorej to jest :>? moze ykk zabral bym sie z toba
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Panowie no ja nie mam autka bo mi sie maluje to co bylo do malowania i jutro bede mial dopiero
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co krzywisz tego ryja ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja chyba odpuszczam ... pogoda beznadzieja i zimno.... klapa..:/
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wpadac chlopaki.... napijemy sie troszke wódeczki, pózniej wpadna dupeczki , albo odwrotnie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
musze kumplowi powiedziec on mi nie raz przywozil takie dobre lekko chodzone opony za pare groszy bo szkoda mi wysrac 1500 zl na same opopny ostatnio kupilem u niego prawie nowe goodyery za 150 zl sztuka :D
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jeszcze chyba za wczesnie... w nocy jeszcze sa oblodzenia , ale juz nie dlugo trzeba bedzie zamienic narazie poluje na jakies kapcie
-
Co myslicie o tych oponkach 225/45/r17
wyswietla, wyswietla ale nie wiedzialem czy to o to chodzi ale juz wiem
-
Co myslicie o tych oponkach 225/45/r17
Zapytaj się naszego klubowego dostawcy opon co możesz nowego dostać w dobrej cenie. To jednak inna bajka, niż używki czy leżaki. no wiem jasne ze tak , ale jak by byly takie paro miesieczne to tez mozna sie pokusic a kogo masz na mysli dokladnie ? to zaraz zagadam do niego
-
Co myslicie o tych oponkach 225/45/r17
no nie napisal o firmie bo to jakas no name hehe no to szukam czegos markowego w takim razie.... dzieki chlopaki
-
Co myslicie o tych oponkach 225/45/r17
jestem na kupnie opon na allegro znalazlem cos takeigo : http://moto.allegro.pl/item570016064_nowki_opony_45_225_17_kpl_4sztuki.html firma mi kompletnie nie znana ale opony sa praktycznie nowe, warto w sie pakowac wogole ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jest ladna pogoda itd.. pasuje ze by troche ludzi zjechalo... moze przelozymy na niedziele jesli pokaze sie w tedy wiecej osob to mysle ze warto, bo jak dla mnie bez roznicy moge i w sob i w niedziele ... co wy na to :>?