Treść opublikowana przez lelus_DT
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja swoje bede chyba sprzedawal to mozemy pogadac z oponkami jeszcze w calkiem niezlym stanie sa
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a ja wlasnie wrocilem wyszalalem sie na desce niestety na koniec zerwalem miesnia i lipa zdycham narazie hehe
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
moze jutro o 18 ? tak naspokojnie ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
myslcie chlopaki, ja ostatnio rzadko siedze na kompie bo nie mam czasu, ale jak wymyslicie to dajcie znac na gg albo kom, napewno wpadne
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ej gosciu gosciu , obudź sie wreszcie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
z twojej wątroby to tam juz chyba niewiele zostalo heheh
-
[B6 AWX] Problem z alarmem czy to wina tego urządzenia?
no to jaki alarm masz juz wiemy akurat czaki'emu sie przyda troszke czesci do b6 to bedize jak znalazl , napisz jeszcze adresik, ze bysmy nie musieli za dlugo szukac hehe oczywisicie zart, a tak serio to o takie rzeczy sie nie pyta na forum bo to moze przeczytac każdy , a druga sprawa raczej nikt Ci nie udzieli satysfakcjonującej odpowiedzi , takie rzeczy to trzeba dobrze ogladnac i wybatac na real , jedz lepiej do dobrego warsztatu co zajmują sie elektronika samochodową lub alarmami. To taka moja osobista sugestia,ale zrobisz jak chcesz. pozdrawiam
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zrobcie o 13 odrazu przeciez wszyscy bezrobotni i wszystkim sie nudzi.... nie dlugo to rano bedziemy spotowac
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak , ale mowili ze zdaza sie ze w jakims autku takie zaklocenia wystepuja dlatego wybiore sie dzis chyba do krk ze by mi to wymienili [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 10:43_________________________________________________ale goscie polecaja przetwornice typu SLIM http://www.allegro.pl/item752491124_xenony_h7_6000k_zestaw_hid_przetwornice_super_slim.html maja procz przetwornicy jakas puszczke pewnie jakis filtr
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mi tez bledy nie za kazdym razem wyskakuja , ale wyskakuja. bardziej mnie wkur** to ze radia nie da sie sluchac ;p
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dokladnie na ul. Balickiej 160 , kurde szkoda ze nie przeczytalem tego wczesniej bo teraz to nie dam rady ich wyciagnac ;p pasuje Vaga Norbi tobie tez sialo po radiu na poczatku ? czy tylko bledy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jesli chodzi o miejsce to mysle ze to nie ma nic do rzeczy bo i tak zakłócenia pewnie ida po kablach, a co do przeprogramowwania Vagiem na xenon to jest dobra mysl ciekawe czy to cos da, Norbi robiles tak ?
-
[B6 AWX] srebrna a4
norbi jak zamowisz to dasz mi je do przymiarki jak bedziesz montowal ? jak bedize spox to tez sobie je wezme
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
spale ich nie no musza mi to wymienic, narazie gosc mi nie odp ale pasuje ze by ktos tam podjechal, bo mi sie osobiscie nie chce fatygowac do krk w tym jednym celu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jedzie ktos do krk ? bo goscie mowili ze z wymiana nie ma problemu, ale jak przyszlo co do czego i napisalem do nich ze pasuje wymienic to jakas taka cisza zapanowala i nikt nie odp hehe daje im jeden dzien i tam wpadne to bedzie rozpierdol bo mnie wkurwiaja powoli.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
u mnie hidy daly d*py, mam zaklocenia na RNS'ie i wyskakuje mi blad ABS i ESP jak wl. swiatla , jesli zgasze samochod i zapale jeszcze raz to luzik, ale denerwujace to jest
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tobie tez ukradli ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nie smieja sie tylko ciesza, że znów bedą miec mokro w majtusiach
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nie wiem jak Tobie, ale mi wymemlaly az mnie boli dzis chyba nie raz to zrobily , widac lubia ten smak [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 10:45_________________________________________________jerzu nie wiem czy wiesz ale za 8 min masz byc u mnie <lol>
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no jak byscie jeszcze czegos nie wiedzieli to możecie mnie pytac :decayed:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 10:37_________________________________________________ jerzu wynosilismy sie na wzajem, nie pamietasz? i jeszcze te dwie laski poszly z nami, a ja nie wiem jak to tam sie skonczylo dalej :> pamietasz cos ?? wiem ze chetne byly
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no wypilismy w drodze powrotnej nic nie zostalo ;p mozesz wziasc kolejna partie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zerowa organizacja ;(
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a bedzie jedzenie ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
;( tylko niech mnie nie biją mocno
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pod nikiem mi daj cwaniaczku ktos tu dostani wpier**l na przyszlym spociku