Treść opublikowana przez lelus_DT
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zanosi sie na to, że znów bedziemy w 3-4 osoby ....
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co za ludzie...... kazdy ma to w d*pie widze :thumbdown:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no musimy to powtórzyć mam nadzieje ze wiecej sie osob nawali nie tylko ja heheh
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kto bedzie ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale chodzi Ci o kolor wlosów na glowie tak ? i ma byc blad no to ja znam wszystkie co maja blond na glowie i nie tylko .....na glowie, a takze brunetki i szatynki tez znam
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
obys mial racje zobaczymy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jedz jedz zrob pare fotek bedize sie z czego posmiac
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
juz widze co to za tuning show bedzie <lol> :>
-
[ALL] Naprawa auta przy pomocy anglika ?
oczywiscie ze tak
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
albo mnie sie wydaje albo mamy spocika w sobote:D:D
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no wiem , wiem hehe mam wyjazd z pracy 2 dniowy :/ akurat czw, piatek moze zdaze wrocic ale nie obiecuje :/ postaram sie byc
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
umarł ktoś ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dzien dobry :D
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no ale to juz koncowka szkoly, ostatni zjazd na przyszlych juz bede
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
lipaaaa nie bedzie kielbasek
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zabic dziada to malo
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=612021389 ja kupilem ta, nie kupuj ori uzywki bo po co przeplacac, ten zamiennik niczym sie nie rozni a jest w bardzo atrakcyjnej cenie a co najwazniejsze dziala tak jak powinien
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja jako zacny, uczynny, dobroduszny, szlachetny, uczciwy, prosty, poczciwy, dobry i jakże skromny czlowiek, rownież wziąłem udział w tej jakże uroczej, cudowniej, nietuzinkowej ,niesamowitej sondzie, zaznaczajac rownie poczciwa i niepasujacą odpowiedz do mej sooby (a jakiej? czytaj wyzej), że nie bede mógł przybyć
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
juz sie nie tluamcz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to jak zarzucisz 19stki to bedziesz jechal 5h <lol>
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
nastepnym modem jaki bym wykonal to polakierowanie dokladek, nabierze smaku a glebe masz chyba 1BE a kolorek chyba taki jak moj audi axclusive jak tak to zaje*** kolorek
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
bo jezdzic nie umiesz <lol>
-
[B6 AVF] Kolejna moja a4 :) Tym razem szara myszka :)
dzieki hehehe co do modow to RNS juz jest w przyszlym miesiacu bedzie sciema
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kicha nie bedzie mnie dzis.... pilna sprawa mi wypadla i niestety musze ciac do krk.....:/ wrrrrr sory chlopaki.......
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
cos dla Ciebie : :polew: nie wiedzialem ze umiesz takie odglosy wydawac