Treść opublikowana przez lelus_DT
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dąbrowa dala d*py
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
sprzedaj bedziemy szukac, w niemcowni tez mozna popatrzec takich a6 tam jest pelno po piniadzach
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kumpel mial alfe co prawda 156 ale w tym samym silniku 2,4 jtd kupil uzywke 60 tys przebiegu przy 80 tys silnik nadawal sie do generalnego remontu, myslal ze jakas lipe kombinowana kupil to poszedl wzial taka sama w salonie po 40 tys silnik do wymiany - powiedzial nigdy wiecej alfy - nie jest on jedyny bo z tego co wiem to kazdy narzeka tylko nie wszyscy sie przyznaja, a co do a6 to 1,9 calkiem spoko sobie radzi jeszcze po chipie ok. 150 kucy wyjdzie , a te silniki sa nie dozajebania , przynajmniej ja nie slyszalem ze by kto kolwiek narzekal na AFN , sam mialem dwie z tym motorem i ani razu nic nie robilem, wedlug mnie tez duzo lepszy i mniej awaryjny silnik niz te pierwsze na pompowtrysku 115KM - wtryski dosc czesto w nich siadaly. Do AFN czesci jest mase i sa tanie choc nie sadze ze bys tak co kolwiek mial w nim do roboty. Szukaj a6 1.9 tdi 110km ew. po chipie tez sa w ogloszeniach, choc wolal bym to jednak zrobic sam
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nie dasz sobie rady ani z jednym ani z drugim , lepiej a6 1,9tdi i ew.chip bo w 2,5 koszty Cie zjedzą nie mowiac juz o alfie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
cos tania jak na moje . nie kojarzę tego furacza wogole
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a konkretnie czego szuka ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a tata bedzie ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
czwartek ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nie trzeba byc wielkim uczonym i fizykiem ze by to zrozumiec, chcialem skrecic w prawo byla jedna szklanka tak, ze przy wchodzeniu do auta sie nawet poslizgnalem, kostka, utloczony sniego jeszcze tam kazdy hamuje to skurwysynsko tam jest wyslizgane, a ze opony sa jakies lipne i sie slizgaja strasznie, to auto polecialo prosto na skreconych kolach, zdaza sie, nie przyjebalem w niego tylko delikatnie dojechalem, jak by stal 10 cm dalej to bym sie zatrzymal na zderzaku sa dwie czarne rysy generalnie nie widac bardzo , czaki widzial na wiosne sie zapyli a pracownicy u Ciebie to by sie wzieli za prace a nie stanie w oknie i gadanie glupot, baczkow tam zadnych nie bylo tylko on sie tak cipeusz slizga na tych oponkach, jak wjechalem tam to owszem troszke boczkiem sobie ladnie szedl ale tez specjalnie nie musialem tego wymuszac ale akurat przy wyjezdzie jechalem normalnie ale coz dabrowa lubi nawet takie sensacje i ze by bylo ciekawiej trzeba cos podkoloryzowac, a slupek sie skrzywil bo jest wkopany wiec wielkiej sily nie treba ze by go skrzywic, na przyszlosc jak masz do mnie jakies pytania to nr tel znasz nie musisz pisac na forum [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 14:56_________________________________________________ stary ratujesz nam zycie na next spocie twoja obecnosc jest obowiazkowa
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kupil se juz ktos vaga ? potrzebny pilnie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
w przyszlym tyg mysle ze juz bede na 100% tylko panowie wczesniej ustalac troche ze bym sobie grafik ustawil
-
[ALL] Pl Menu do NaviRNS-E, MMI
dzieki wielkie teraz musze dopasc vaga A tak na marginesie na innym forum znalazlem cos takiego, moze gosc ma razje ze w necie wszystkie wersje sa z bledami: "na forach znajdują sie infornacje ogulne i okrojone a softy np. do dx vw stare napisane 3lata temu. do mmi zpolszczenie programista zaopatzony w wiedzę i narzędzia pisal 3miesiące gdyż miał do przetłumaczenia 2500 slów/zwrotów do testu gdyby nie było możliwości nqaprawy zniszczone zostały by ok 20szt sterowników mmi które w servisie kosztują 2500.- więc wyprodukowanie polskiego menu kosztuje ok 20000 pln co dzieli się na np 15 firm zainteresowanych softem. soft do rns.e dopiero został napisany. do intenetu dla tych co liczą na gratisy i lamanie praw autorskich wypuszczane są programy z bledami lub ze zwaloną czek sumą przykladem jest polski lektor mowiący zawroć gdy masz skręcić w prawo itp."
-
[ALL] Pl Menu do NaviRNS-E, MMI
no niestety u mnie rowniez nie ruszyl pomysl z 1000 ;( pozostaje VAG, moze ktos opisac jak to zrobic ?
-
[ALL] Pl Menu do NaviRNS-E, MMI
tzn wydaje mi sie ze obsługuje u mnie akurat jest 0999 sprawdze to aha na tym forum podali link na chomika i tam tez jest jakies pl menu, http://chomikuj.pl/zaniak/Nawigacja/Spolszczenia/ testowal to ktos ?
-
[ALL] Pl Menu do NaviRNS-E, MMI
czyli jak na tym nowym sofcie mam 0999 to moge zrobic 1000 ? i bedzie hulać bez vaga ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/1263921247_by_Saszlyk_500.jpg jezu na imprezie kiedy Ci zdazyli ta fote zrobic ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a ja was trzech nie rozumiem, zwłaszcza tego ostatniego wtórnego analfabetę co tym zielonym kolorem po oczach jebie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hm... a moze by tak w tygodniu ? nikt nie bedzie sie wykrecal, ze szkola , ze deska , impreza, ze laska itd... jezu bedzie mial pewnie gdzies nie dlugo ferie to jemu tez bedzie pasowac
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ta czy ja kiedykolwiek bylem jak mi sie cos wysypalo ?? moje auto jest igla i nic sie nie psuje
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja niestety znow dalem d*py korzystam póki jest śnieg, że by coś poszaleć ale mysle ze juz na next bede napewno
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
przeciwmgłowych przednich sie mówi
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jerzyk a tak na poczatek twojej nowej funkcji to zmien mi tego poczatkujacego:) moze byc VIP
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
http://demotywatory.pl/698117/Wyobraz-sobie-ze tak ze by wam nie bylo za wesolo :gwizdanie:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
sam sciemniasz sciemnaczu jeden ;p
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wlasnie kiedy ?