Treść opublikowana przez lelus_DT
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i co sie cieszysz buraku ● masz kropke
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale bedziemy siedziec pewnie dlugo tak jak kiedys do22-23 o ile baby niektorych nie beda ścigać
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
:tongue4: a to moja wina że robocie spoty w takich godzinach ze ja siedze wtedy w robocie ... ??? jak bedzie w piątek to dotre z małym opóźnieniem.... robimy czesto tez spotowe spontany jak np. ostatnio na bp w godzinach poznych trzeba sie zainteresowac i zagladnac czasami na forum i bedziesz wszystko wiedzial cwaniaczku ;p
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
odezwal sie stały bywalec :polew:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hehe po kreatynie czy aminokwasach Cie tak rozlozylo hehehe ?? Wiesz no to wszystko zalezy jak chcesz jechac, Ja jade 7 min a tak na lajcie to 15 min wystarczy chyba ze beda korki w centrum naszego miasta
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
chlopaki fury pucują hehe ja jade swoim brudaskiem bede inny <lol> JERZUUU CO Z TOBA ?? zyjesz:P?? ostro powalczyłeś wczoraj ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no wlasnie pasuje vag bo u mnie ostatnio 2x nie chciala sie ci*ka załączyć nie wiedząc czemu, Mam nadzieje ze bedzie ten chlop znajomy na promie a nie jakis obcy jak cos to bedziemy negocjowac [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 13:08_________________________________________________ łeb przez szybe i klimy nie trzeba
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ok , Panowie to godz 15 w DT ??? pasuje ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Pany na borusowa jedziemy Norbi weź to piwko damy chlopowi na promie bo to moj ziomek i mamy za free i za***ista droge, a nie przez te dziury na szczurowa i tez prosta droga jest 79 albo przez wioski, startujemy Pany z BP wszyscy DT + tarnów i jedziemy dalej razem, jesli chodzi o godz. to niech gospodarz sie wypowie o ktorej tam mamy byc to odpowiednio wczesniej sie ustawimy
-
[ALL B6] Wykres AWX-a po wirusie u Wojtka Dynosoft Katowice
ty norbi nie narzekaj, że Ci tak źle i że kokosow nie ma hehe takim to zawsze malo aha, mi sie wydaje ze Ci wtryski siadają od tego paliwa dobra rada.... zmień stacje :decayed: :polew: a tak serio to troche Ci zazdroszcze tego wirusa ... sam bym sie skusil ale szkoda mi troche skrzyni
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
o jest byku no to jak TTom3k jedzie to musisz caly pojemnik wziasc kielbachy i ze dwa pojemniki chleba :D nie mowiac o wodzie i ogorkach kiszonych hehehe
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja jestem chetny, jerzu tez siadzie ze mna, norbi sie deklarowal wiec liczymy na niego, kto jeszcze ?? pasowalo by jeszcze ze 2 osoby , szkoda ze czaki wyjezdza...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
my duzo nie jemy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jeden pije , drugi sie bedzie obijal ;p masakra co sie dzieje z tymi ludzmi
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
po 1 . dobrze Ci tak po 2. stac Cie na to a po 3. .... pomysle nad tym trzecim ;p
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no jerzu widzisz? kielbaski beda:) jedziemy, druga okazja taka sie nie trafi, że by nażreć sie za freekoo a gdzie cie dopadli, że dostales mandat ?[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 15:10_________________________________________________ a tortilla będzie ??
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jerzu Ja Ci dam chlanie, trzeba Cie przywołać do porzadku !!! Stanowczo za duzo pijesz limit wyczerpales hehe
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
NORBI Ja Ci tego piwa nie odpuszcze a jeden juz tutaj jest co nam karnister wody wisi [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 09:05_________________________________________________chlopaki moze sie wybierzemy na tego spota 20stego ? niedziela podobno ma byc ladnie niech sie cos dzieje :)a przez prom w borusowej jak bysmy sobie mykneli to jest jakies 40km do kazimierza wielkiego
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
nie sa zle te skrzynie, trzeba o nia po prostu dbac a nie ma prawa sie nic stac, niestety za wygode sie placi,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
eh spoznie sie pewnie jak zawsze:D
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
moze byc
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ykk za co masz ostrzezenie ??[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 09:06_________________________________________________jak wszyscy sie przesiadaja to ja tez z b6 na renault clio III , 1.2 16v , dzis bedzie juz LPG , czarna na feli, skorzana sportowa kiera, skorzana deska rozdzielcza, elektryka, sportowe siedzenia, klimatronik fika ktos ? moze na kreske ktos wyskoczy ? Czaki moze ty z tym twoim smiesznym 1,8 T ??
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
poldek przynajmniej ma listwy w kolorze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hehe dzieki jedziemy na tym samym wozku czaki w sumie tez tyle ze on ma 3 na poczatku nie wiedzac czemu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ykk jak ja chcialem postawic nawet widziales moje zaopatrzenia w bagazniku co z tego jak uciekles zaraz a piknik dobry pomysl : tylko gdzie??