Treść opublikowana przez lelus_DT
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ktos nam tutaj wisi karnister wodki hmmm ciekawe kto ykk jak myslisz ??
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hehehehe chodzi ci o noc poslubna ;D?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wystarcza te dwa tygodnie miodowe
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no tylko jak cos to na tym spocie bo pozniej to wyjezdzam na Rodos pasuje urlop w koncu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kogo Weselna... Lelusia ja już mówiłem ja stawiam, tylko kto zapłaci, i znając moje szczęście, to w piątek będzie ludzi w hu no jeszcze mi troszke weselnej zostalo to sie napijemy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ok !!!!!!!! slepy ale ty stawiasz kazdemu w mc pamietaj bo ja napewno nie zapomne
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jednak szkoda ci widze stracic tych flaszek i wolisz sie pojawic :D na kazdego sie haczyk znajdzie hehe
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tylko Ci dziury w glowie A tak serio to wiesz dziury nie ma , wycinasz i jest
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dziady nie zagladaja na forumowisko
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja jestem chetny
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
No dobra wydało sie , przyznaje sie Czaki doigrales sie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Jezu nic się nie starasz u siebie odstrasza swoim zachowaniem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a z psychicznego juz wyszedles ? jesli tak to mysle ze jest na to szansa
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dostaniesz pusta flacha w leb za to ze nie przyjezdzasz a ja flaszek juz nie chce bo ostatnio to co chwile mi ktos daje,a juz nie mam co z tym robic bo nie pije :D ale tortille z salatka chetnie przyjmę , aha i moze jeszcze paczuszke nagetsów z duza fanta no to tyle jesli chodzi o moje zamowienie, a wy chlopaki co chcecie ? slepy stawia
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
oooo... odczepcie się, jak wyskoczy, to napewno mnie nie będzie , a będę się starał być czuje, ze szykujesz grunt pod wykret ale my z chlopcami trzymamy Cie za slowo jak nie przyjedziesz stawiasz karnister wody , sam wybieraj [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 14:58_________________________________________________ tzn. ze on sobie stał, a Ty jezdziles 3x wokół niego , tak ? hmm no tos sie popisal , gratuluje :>
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
najwyzej bedzie mu zwisac i powiewac
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
po co pytasz skoro i tak nie przyjedziesz ?? skąd wiesz , ja mam do tarnowa kawałek drogi, a ludzi z tarnowa jest masę i się jakoś tylko was troje się pojawia chcialem zaznaczyc ze Ja i kolega ykk rowniez nie jestemy z tarnowa i mam nadzieje ze zalujesz za swe grzechy i masz mocne postanowienie poprawy :> a twoje wypowiedzi traktujemy jako deklaracja pojawienia sie na spocie i wszyscy stali klubowicze trzymaja cie za slowo , a wiemy przeciez, ze u Ciebie slowo drozsze od pieniedzy :polew: , no toś mnie ładnie podsumował, w piątek powinienem być, chyba że coś wyskoczy :gwizdanie: wyskoczyc to ci moze najwyzej maly z za majtek, masz byc i koniec
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
po co pytasz skoro i tak nie przyjedziesz ?? skąd wiesz , ja mam do tarnowa kawałek drogi, a ludzi z tarnowa jest masę i się jakoś tylko was troje się pojawia chcialem zaznaczyc ze Ja i kolega ykk rowniez nie jestemy z tarnowa i mam nadzieje ze zalujesz za swe grzechy i masz mocne postanowienie poprawy :> a twoje wypowiedzi traktujemy jako deklaracja pojawienia sie na spocie i wszyscy stali klubowicze trzymaja cie za slowo , a wiemy przeciez, ze u Ciebie slowo drozsze od pieniedzy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
noo spoko na gokardach tez mozemy pojezdzic i sie poscigac przy okazji ale z drugiej strony TTom3k ciezko cos wymyslec i organizowac jakies atrakcje w 3-4 osoby, gdyby wiecej osob przyjezdzalo napewno bysmy juz dawno cos zorganizowali
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
po co pytasz skoro i tak nie przyjedziesz ??
-
[ALL B6] Panel klimy
nie pamietam dokladnie czy byla elektronika w tym panelu czy tez nie, ale przyciski napewno byly w obudowie, wszystko nowka z folii gosc wyciagnal, a jaki koszt trudno mi okreslic, nie sadze ze by to byla jakas astronomiczna cena skoro gosc mial takich kilka i wymienial to w cenie uslugi zalozenia rns'a. Bede w ASO nie dlugo to zapytam z ciekawosci ile taka zabawka mysle ze sie przyda takie info
-
[ALL B6] Panel klimy
tak dla informacji mozna sam panel kupic w ASO i chyba nie jest to jakis duzy wydatek, gosc jak zakaldal mi RNS; to wymienil sam panel przedni o klimatronika, oczywiscie byl on full nowy, biorac po uwage cene uslugi to ten panelik nie mogl byc jakos spelcjalnie drogi. pozdrawiam
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja tez
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pozniej to ty bedziesz pijany w chlewie siedzial tradycyjnie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dla mnie tez im wczesniej tym lepiej tak wiec zostaje 16 a ty nie kabinuj