Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lelus_DT

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lelus_DT

  1. a to pewnie Norbiego bylo
  2. jednak twoje 100% to nie takie pewne bo airbag to kostka zółto-fioletowa....
  3. na wacku mam tak samo napisane
  4. noo a bylo tak fantastycznie i klawoo.... ;(
  5. a moze zrobi ktos lody ??
  6. Witam, kiedys juz pisalem na temat wytartych przyciskow, mialem podobny problem, jakis srodek chemiczny (kropelka) wypalila jeden z przyciskow klimatronika w a6 mojego ojca tak ze przyckisk zrobil sie bialy, a autko nowe to brzydko to wygladalo, koszt wymiany kolosalny wiec szukalismy innego rozwiazania, mam kolege ktory zajmuje sie produkcja reklam, dorobil mi naklejke na przycisk , koszta praktycznie zerowe a roznicy nie praktycznie nie widac, wkleje foto jak to wyszlo http://images40.fotosik.pl/15/5f78ff0d0430177emed.jpg (dorabiany byl przycisk z prawej strony z tym wiatraczkiem i swiecaca dioda z lewej jest taki sam to mozna porownac)
  7. chlopak ma racje ! ja Ci moge dac namiar na dobrego blacharza w DT niestety co do Tarnowa to sie nie orientuje
  8. jak mozesz mowic ze Ci wstyd za niunie:D chyba ze masz jakies super latajace zderzaki REAGER to slusznie w innym wypadku pisac tak nie wolno hehehe wpadaj na spota zapraszamy
  9. czaki tam mial kogos dobrego co mu drzwi ustawial to pytaj jego
  10. gdzies ty sobie nawet taka fote strzelil <lol>
  11. no zgadzam sie ... na tym nie warto oszczedzac, sam sie przekonalem na wlasnej skorze ze tak naprawde jest to bezcenne wyposazenie samochodu, radzil bym kolegoMarcin81GTabys przeglądną caly uklad airbagow bo jesli auto masz po wypadku i poszla poducha to na bank napinacze również polecialy, nawet jesli w takim wypadku wstawisz poduszke a napinacze beda uszkodzone i tam wstawisz opornik to airbagi i tak nie zdadza egzaminu, niestety w tej kwestii wszystko musi dzialac w 100%. Nie oszczedzaj na tym, pomysl ze tym samochodem beda sie poruszac rowniez twoi bliscy i znajomi, ze bys kiedys nie zalowal ze chciales oszczedzic paru groszy na takich rzeczach ..... ale to twoj wybor zrobisz jak zechcesz ... powodzenia
  12. wlasnie ze nie zgasnie, wstawiajac opornik czy nawet poduszke kontrolka sama nie zgasnie poniewaz jest blad na komputerze i bez VAG'a sie nie obedzie, jesli brakuje ci jednej poduchy zaloz opornik skasuj bledy tak aby wrazie W inne poduszki zadzialaly, bo jesli wylaczysz poprzez VAG;a airbagi to ci nawet napinacze nie zadzialaja. Osobiscie nie oszczedzal bym na tym a nie sa to jakies straszne sumy i zalozyl bym tą poduche
  13. tez wlasnie mysle ze trza bedzie popsikac i klepac i podpychac w srodku, ale wolalem sie upewnic, klepal bede z wyczuciem bo to taki material ze moze zrobic tylko pstryk i sie ulamie ja to tam walilem na sile i nic mi sie nie zlamalo wytrzymale jest spokojnie mozesz walic
  14. :polew: a fotka to chyba z tej imprezy co jechales na nia po ostatnim spocie ale dziekujemy i wzajemnie
  15. w moim poprzednim autku zalozylem taki podlokietnik bez zakrecania tej śruby bo tak to siedzialo ze myslalem ze nie wypadnie i ze nie ma sensu tego przykrecac i po paru dniach sam zszedl a ostatnio w moim obecnym autku tez sie nameczylem ze sciagnieciem tego .... napsykalem w tym miejscu środka ktory sluzy do odkrecania zasniedzialych srub, zostawilem tak na pare godz pozniej mlotek i zeszlo troche sklepalem po bokach i tam gdzie sie wkreca ta srube wlozylem srubokret i w niego tez poklepalem i zeszlo
  16. a kto teraz stawia zarlo <lol> ?? ja stawialem ostatnio
  17. no koles troche przesadzil, wiadome ze audi to niczym czolg.... ale, ze by tak odrazu w kopaaarkee..?? no ale nie ladnie to wyglada.... ;(
  18. o pieknie widze ze zasilasz budżet polmosu hehe ja bede mial 4 dni takie wyjete za 9 dni
  19. Cos Ci sie nie podoba ??
  20. Nie mam czasu to raz a dwa nie lubie przy kablach grzebac:P przeciez takie cos to pikus jest zrobic nad czym ty sie zastanawiasz? skrzyneczka z narzędziami i hejaaa..... P.s. zakupilem miernik lakieru za***ista sprawa , przyda sie , wezme na spota jak chcecie sobie autka przebadac :gwizdanie: u mnie wszedzie w okolicach 180 wyszlo :gwizdanie: nie tknieta bestia
  21. ladna sciema koles niby otwiera to tymi pierdolami a tak naprawde gosc z tylu to otworzyl pilocikiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.