Treść opublikowana przez lelus_DT
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i co ty tam robisz za tym carrfourem :>??
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zapraszasz ale na co ??? i gdzie:d hehehehe[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 12:54_________________________________________________ale ma sie rozumiec ze te 6 osob ktore zaglosowaly to beda ??? glosując deklarujemy, ze sie zjawimy tego dnia ze by nie bylo ze bedzie znowu 4 osoby- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
juz przestaliscie sie nabijac ze mnie ???- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja tez to dozobaczenia- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
bp- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
gdzie i o ktorej ?- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ykk robimy mini spota?- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no przejebane w tym miesiacu mamy 5 piatkow i w sumie ten wypada jako 3 <lol>- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
w piatek tak jesc kielbaski hmm w sumie co to przeszkadza :gwizdanie:- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
taakk i skrzyzowania z sygnalizacja swietlna :polew: mysle ze bedzie co z tego- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja mam 4 patelnie i calkiem niezle czaki to jak mam te 4 patelnie to tez jestem ten gorszy ? ykk w Dt musi byc euro bo przeciez ktore miasto jest bardziej przygotowane do euro jak nie dt, mamy lotnisko ma morzychnie, autostrade A73, kompleks rekreacyjny z hotelem wszystko jest:D- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nooo i feli 17" tez nie masz :polew:- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nie kazdy ma audi b6 z RNS i nie kazdego stac na tel- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak bo ty wolisz sie "zrobic" :D:D tak jak wczoraj hehehe- Mój VW GOLF MK 1 Carbio
identyko nawet te naklejeczki mial z tylu na blotnikach "sportline" tylko fele mial BBS;a ale tez czarne- Mój VW GOLF MK 1 Carbio
no wlasnie tak myslalem ze cos pomieszalem swojego dorwalem na szrocie w niemczech, na pierwszy rzut oka wygladal jak zlom nie jezdzony z pare miesiecy (zakurzony, zawalony lisciami...itd) ale polerka lakieru , pranko tapicerki i wyszlo naprawde bardzo zadbane autko wprost niedopoznania fajna sprawa sobie tak dopiescic takiego dzionka sama radosc ... zwalszcza ze w niemcowni mozna dorwac takie cacko za nieduze pieniadze... pozdrawiam czerwony był ??? dokladnie byl czerwony- Mój VW GOLF MK 1 Carbio
no wlasnie tak myslalem ze cos pomieszalem swojego dorwalem na szrocie w niemczech, na pierwszy rzut oka wygladal jak zlom nie jezdzony z pare miesiecy (zakurzony, zawalony lisciami...itd) ale polerka lakieru , pranko tapicerki i wyszlo naprawde bardzo zadbane autko wprost niedopoznania fajna sprawa sobie tak dopiescic takiego dzionka sama radosc ... zwalszcza ze w niemcowni mozna dorwac takie cacko za nieduze pieniadze... pozdrawiam- Mój VW GOLF MK 1 Carbio
super autko mam sentyment do tego modelu bo sam kiedys taki posiadalem (moje pierwsze autko) Szkoda ze musialem go sprzedac bo tez byl unikatowy (ostatnie wydanie 92r. ori tuning Carmana, siedzenia recaro itd... wszystko ori z fabryki ) gratuluje samochodziku i mysle ze rowniez kiedys powroce do tego modelu- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jestem ekspertem w tym temacie- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wpadaj wpadaj im wiecej tym lepiej ale tym razem robimy grila panowie hehe- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dokladnie dobrze ze mamy siebie hehehehehe :polew: :>- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zgrana ekipa- [B6 AVF] Kolejna moja a4 :) Tym razem szara myszka :)
srodeczek idealny nic nie wytarte itd.... zamontuje RNS'a to walne pare fotek - SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy