Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekkk83

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekkk83

  1. ale na jednym tloczku? jak to sprawdzic?
  2. jarzmo wysprzatane do cna szczotka druciana nasmarowe smarem miedziowym nie wierze w luszczace sie przewody hamulcowe :gwizdanie: mialem bmw z 1985r i tyle
  3. witam zadnego bicia nie ma hamuje prawidlowo czytalem juz tu na forum o luszczacych sie gietkich przewodach hamulcowych w srodku jest to mozliwe?
  4. wyczyscilem wszystko dokladnie szczotka druciana i papierem sciernym co jeszcze moze blokowac ten zacisk? czy klocki trw maja jakas kierunkowosc ? bo nie zauwarzylem strzalek
  5. witam panowie mam taki problem wymienilem tarcze przednie trw wszysko wyczyscilem przed montazem dokladnie wymienilem klocki na trw wsiadam do audinki na jazde probna i problem grzeje sie prawe kolo dlugo nie myslac wywalam tloczek jest skorodowany pojechalem kupilem nowy tloczek z gumami i paste do montazu ate wyczyscilem na igle zlozylem prowadnice oczyscilem wszysko co sie dalo i problem nadal jest :wallbash:Panowie co myslicie o tym:?dodam ze przy jezdzie nic nie sciaga przy hamowaniu ostrym to samo jedzie prosto pozdrawiam
  6. a co myslicie o filtrze mayle? IDUAL a jaki olej stosujesz? z gory dzieki za odpowiedz
  7. witam wszyskich mam takie pytanko odnosnie filtru oleju do AHH bylem w sklepie i sprzedawca mi sie pytal w ktorym miesiacu byla wyprodukowana audinka bo do lipca 1999 byl filtr do 0.5 bar a po do 2.5 bara moje pytanie panowie czy to prawda? poprzedni wlasciciel montowal filtr OP 525 chcialbym uzyskac informacje od posiadaczy tego silnika pozdrawiam
  8. mysle Panowie nad mobilem lub valvoline co o tym myslicie? jaki spelnia norme 505.00?jakbym palna jakas gupote nie smiejcie sie chce dla mojej audinki jak najlepiej
  9. witam wszyskim mam takie male pytanie moze dla niektorych banalne :)otoz mam a4 z motorem ahh 90km rok 2000 wiem juz z forum co to za silnik i co mozna z nim zrobic :)do setna auto od 1.5 roku w polsce ma przejechane 230000 nie krecone sprawdzilem w serwisie w 2008 miala 164000 i wymieniany rozrzad ...1,5 roku temu poprzedni wlasciciel zalal olej castrol magnatec 10w40 po roku dokonal drugiej wymiany no i teraz nadszedl czas na trzecia po przeczytaniu postow na forum jestem prawie przekonany aby nalac syntetyka 5w40 czy to panowie bedzie dobra decyzja?i jaki byscie polecili do tego silnika z gory dziekuje za sugestie
  10. witam wszyskich forumowiczow w sobote stalem sie nieoczekiwanie wlascicielem audinki b6 1.9 tdi ahh w planach mialem golfa lub bore a tu masz trafil mi sie zadbany egzemplarz i kupilem mam nadzieje ze dzieki temu forum lepiej poznam to autko wykorzystam wiedze kolegow :wink4:i bedzie mi sie fajnie uzytkowalo ten wozik pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.