Treść opublikowana przez tomekkk83
-
[B5 AHH] Po wymianie tarcz i klocków grzeje się prawe koło
ale na jednym tloczku? jak to sprawdzic?
-
[B5 AHH] Po wymianie tarcz i klocków grzeje się prawe koło
jarzmo wysprzatane do cna szczotka druciana nasmarowe smarem miedziowym nie wierze w luszczace sie przewody hamulcowe :gwizdanie: mialem bmw z 1985r i tyle
-
[B5 AHH] Po wymianie tarcz i klocków grzeje się prawe koło
witam zadnego bicia nie ma hamuje prawidlowo czytalem juz tu na forum o luszczacych sie gietkich przewodach hamulcowych w srodku jest to mozliwe?
-
[B5 AHH] Po wymianie tarcz i klocków grzeje się prawe koło
wyczyscilem wszystko dokladnie szczotka druciana i papierem sciernym co jeszcze moze blokowac ten zacisk? czy klocki trw maja jakas kierunkowosc ? bo nie zauwarzylem strzalek
-
[B5 AHH] Po wymianie tarcz i klocków grzeje się prawe koło
witam panowie mam taki problem wymienilem tarcze przednie trw wszysko wyczyscilem przed montazem dokladnie wymienilem klocki na trw wsiadam do audinki na jazde probna i problem grzeje sie prawe kolo dlugo nie myslac wywalam tloczek jest skorodowany pojechalem kupilem nowy tloczek z gumami i paste do montazu ate wyczyscilem na igle zlozylem prowadnice oczyscilem wszysko co sie dalo i problem nadal jest :wallbash:Panowie co myslicie o tym:?dodam ze przy jezdzie nic nie sciaga przy hamowaniu ostrym to samo jedzie prosto pozdrawiam
-
[B5 AHH] jaki filtr oleju?
a co myslicie o filtrze mayle? IDUAL a jaki olej stosujesz? z gory dzieki za odpowiedz
-
[B5 AHH] jaki filtr oleju?
witam wszyskich mam takie pytanko odnosnie filtru oleju do AHH bylem w sklepie i sprzedawca mi sie pytal w ktorym miesiacu byla wyprodukowana audinka bo do lipca 1999 byl filtr do 0.5 bar a po do 2.5 bara moje pytanie panowie czy to prawda? poprzedni wlasciciel montowal filtr OP 525 chcialbym uzyskac informacje od posiadaczy tego silnika pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
mysle Panowie nad mobilem lub valvoline co o tym myslicie? jaki spelnia norme 505.00?jakbym palna jakas gupote nie smiejcie sie chce dla mojej audinki jak najlepiej
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
witam wszyskim mam takie male pytanie moze dla niektorych banalne :)otoz mam a4 z motorem ahh 90km rok 2000 wiem juz z forum co to za silnik i co mozna z nim zrobic :)do setna auto od 1.5 roku w polsce ma przejechane 230000 nie krecone sprawdzilem w serwisie w 2008 miala 164000 i wymieniany rozrzad ...1,5 roku temu poprzedni wlasciciel zalal olej castrol magnatec 10w40 po roku dokonal drugiej wymiany no i teraz nadszedl czas na trzecia po przeczytaniu postow na forum jestem prawie przekonany aby nalac syntetyka 5w40 czy to panowie bedzie dobra decyzja?i jaki byscie polecili do tego silnika z gory dziekuje za sugestie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszyskich forumowiczow w sobote stalem sie nieoczekiwanie wlascicielem audinki b6 1.9 tdi ahh w planach mialem golfa lub bore a tu masz trafil mi sie zadbany egzemplarz i kupilem mam nadzieje ze dzieki temu forum lepiej poznam to autko wykorzystam wiedze kolegow :wink4:i bedzie mi sie fajnie uzytkowalo ten wozik pozdrawiam