Treść opublikowana przez Mateusz_LTR
-
Spociki w Kielcach
ile chcesz tego węgla tone dwie ? bo mam skład opału to nie ma sprawy ;D
-
Audi A4 B6 jak przeprowadzić kabel
Hej orientuje się ktoś któredy najlepiej puścić kabel (3.5cm) od akumulatora do kabiny ? potrzebny mi jest do wzmacniacza
-
Spociki w Kielcach
ja miałem nowe goodyera eagle 5 225/55/17 sprzedalem dzisiaj
-
Spociki w Kielcach
heh jak ja mam sie prosić jakieś podania pisać hehe to wielkie dzięki
-
Spociki w Kielcach
1.michal-oracz 2.posejdon 3.konus 4.huzio00 5.pittbul a4 kielce 6.zoltax 7.mobill 8.marcin607 9.Mateusz LTR
-
Spociki w Kielcach
spocik super tylko zimnooo trzeba sie ubierać cieplej ;D :> a gdzie zdj tej kawy hehe ?
-
Spociki w Kielcach
okej mi pasuje ;D też zamierzam wyskoczyć na jakieś balety poźniej także o 17
-
Spociki w Kielcach
to kiedy panowie i o której spot ?
-
Spociki w Kielcach
na tym parkingu fajnie sie śmiga byłem dzisiaj zaśnieżony jest takze mozna na renacie polatać jak by ktoś był chętny pojezdzić to niech pisze; ) byłem dwa razy kilka samochodów śmigało pałek nie widziałem
-
Spociki w Kielcach
ok he he :>
-
Spociki w Kielcach
na najbliższym spocie sie pojawie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich driverów