Treść opublikowana przez uram
-
B8 TrOOOOp
Dzieki cuber:-), przejrzałem etke i znalazlem różnicę w mechaniźmie odblokowania oparcia(jeśli chodi o nr), ma to jakieś znaczenie.
-
B8 TrOOOOp
Pany to jak to jest z tymi boczkami od oparcia kanapy w avancie i sedanie różnią sie czy są takie same? Bo widzę ze zdania są podzielone?
-
B8 TrOOOOp
myślałem że może do jakiegoś paździerza
-
B8 TrOOOOp
Dzięki! To mocowanie pewnie by dało radę przełożyć.?
-
B8 TrOOOOp
Panowie wie ktoś może czy kanapa tylna z sedana pasuje do avanta? Gość ma tanie stołki do sprzedania tylko że z sedana i nie wiem czy podejdą.
-
Co to za ustrojstwo?
Czyli i wiazka i element musi pochodzić z innego modelu hmm? Dobra dzięki za zainteresowanie temat myśle mozna uznać za zamknięty. Pozdrawiam wrclaguna
-
Co to za ustrojstwo?
No to teraz dopiero jest ciekawostka! No bo skąd we wiazce silnika wzięła sie ta wtyka jak jej nie powinno tam być. A po kolorach kabli da sie ustalić czy one piwnny byC we wiazce?
-
Co to za ustrojstwo?
Trzeba to będzie zdemontowac, bo numer jest tak maly ze nie widac. Tez sprawdzałem w ETCE i nie znalazłem, stąd moja ciekawość tym czymś. Moze znaczenie ma to ze auto pochodzi z niemiec i moze na ich rynek rurki te miały inną budowę. ---------- Post dopisany 24-11-2012 at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2012 at 09:02 ---------- 068 906 391 b; mam numer wychodzi na to ze to jakaś grzalka
-
Co to za ustrojstwo?
To jest rura odpowietrzająca silnika (ta cienka) chyba idzie od odmy jest to zaraz przy dolocie, ta gruba rura na zdjęci idzie od filtra powietrza(lewa strona silnika przy chłodnicy) ---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- Całość wchodzi do turbiny! ---------- Post dopisany 20-11-2012 at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2012 at 13:29 ---------- Komputer nic nie wykazał i dalej nie wiadomo co to jest ..!?
-
Co to za ustrojstwo?
Kompa jeszcze nie podpinałem, ale po podpięciu tej wtyczki pojawiły się problemy z odpalaniem rozrusznik jakby dłużej kręci. Swoją drogą i tak miałem podjechac do znajomka i sprawdzić na kompie myslałem ze może ogólnie wiadomo co to jest. Dzięki.pzdr
-
Co to za ustrojstwo?
Witam po ostatniej wizycie u mechanika podłączył mi wtyczkę która była wcześniej odłączona. Pytanie brzmi co to za część lub jaki jest jej numer. Mam wątpliwości co do konieczności podłączenia ponieważ ojciec ma takie same auto i z tym samym silnikiem (2.0 CAGA) i nie ma tej części. Jest to jakiś czujnik lub zawór na przewodzie odpowietrzającym silnika. <br /><br />
-
Dziwne sprzęgło na biegu jałowym i podczas jazdy
W takim razie będe musiał w weekend tez przczyścić wd40 zobaczymy jaki bedzie efekt, bo to skrzypienie jest dość wyczuwalne na nodze i raczej w czasie jazdy go nie słychać..
-
Dziwne sprzęgło na biegu jałowym i podczas jazdy
Witam mam podobny problem w swojej b8, tez coś jakby skrzypi w sprzegle. Udało sie coś zdziałać Doradca w tym temacie??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam szanowne grono i pozdrawiam