Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gangsta15

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gangsta15

  1. gangsta15 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Witam, okolice Aalen/Ellwangen sie kłaniają z miłą checią jakiś spocik, moze mała pokazuwa po Aalen:D
  2. A kolektor gdyby kupić od takiej a5? Jest jakaś różnica? Podejdzie pod mój blok silnika? A jeśli chodzi o tą flasze. Do kogo najlepiej uderzyć z tym? Macie może kogoś kto by mi to ogarnoł?
  3. Witam, Posiadam audi a4 B7 1.9TDI BRB po wymianie intercoolera na frontowy i zrobienie na 150 koni, chciałem jeszcze wiecej. Kupiłem turbine 2.0 TDI 170km od audi a5 . Napalony zacząłem demontować starą. Po 6 godzinach w warsztacie udało mi się zdemątować starą turbine, po czym dosięgłem po nową. I ZOONK. turbina nie pasuje na szpilki od kolektora wydechowego, na szpilki od DPF-u również. A nawed gdyby podeszła to (grucha) jest pod takim kontem że wadziła by o kolektor. Załamałem się... Ktoś kto wie o czym mówie bo poczuł sie tak samo albo podobnie wie o czym pisze. Wsadziłem stare turbo spowrotem i tak sie teraz biedny turlam:( POMOCY co mam biedny poczynić? co proponujecie?
  4. Intercooler wymieniłem w sobote 17.11.2012 do tej daty jezdziłem na starym i tez było zimno, ale nie ważne. Prosze jeszcze raz o odp. czy ten standart FMIC od focusa st 225km. wytrzyma mi ciśnienie jakie produkuje moja turbinka. Przypomne tylko że na wiosne zamiezam zmienic na turbo z <AVF>.
  5. Po pierwsze Co masz namyśli chinczyki??? a dwa uwiesz że na standardzie i tylko na programie nie był taki zrywny jak jest teraz na FMIC...
  6. Witam, zmieniłem z orginalnego intercoolera na frontowy. Intercooler pochodzi z Forda Focusa ST mk2. jak narazie wszystko chodzi jak powinno, jestem bardzo zadowolony poniewasz wydaje mi sie a raczej napewno podniosło to troche moc auta. Podobno focus pompuje do 0,65 bara chociasz mojego brata z zwiekszonym intercoolerem i dośc powaznym tuningiem ciśnie do 1,2 bara. Teraz moje pytanie czy ten intercooler który załozyłem wytrzyma cisnienie mojego turbo w 1.9 tdi <BRB>. A w planach mam wymiane turbo z <AVF>. Prosze o odpowiedz poniewasz mczy mnie to troche:( dzieki...
  7. gangsta15 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    ŁaŁ jestem naprawde pod wrazeniem:D to naprawde bilsko siebie mieszkamy:P Gdy bede wiedział o jakiejs imprezie w okolicach napewno dam znac. A pozatym moze na jakies PIWKO bysmy sie wybrali tak zeby sie lepeij poznac i pogadac o swoich A4?
  8. gangsta15 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Pozdrowiania z Aalen około 70km od Ulm Ja równiesz pisze sie na jakis spocik jest mi obojetnie gdzie dajcie znac jak bedzie cos za niedługo. Pozdrawiam Z DE.
  9. Wsumie masz racje ale troszke mi szkoda mojej a4 w niej chciał bym miec tak około 160 koni. Mieszkam w niemczech i czesto jezdze do polski a przy orginalnych 115koni i przy załadunku na maxa pod górki na autostradach cieszko bywało teraz po programie jest duzo lepiej Ale... to jednak nadal zamało:D Do porzadnego tuningu myslałem o a3 1.9 tdi 131koni w quatro i cos z tego maleństwa zrobic fajnego
  10. Dziękuje za tak liczne odpowiedzi. Postanowiłem wsadzic turbo awx i większy IC jesli osiagne przy tym 160 165 koni będe naprawde zadowolony z wyniku. Dziekuje wam bardzo za pomoc :>
  11. No tak do 160koni bylo by super pisaliscie o wymianie turbo, Na jakie dokadnie z jakiego silnika? czy chlodnice powietrza tez bede musial wymienic na wiekszą? i jak by to wyglondalo jesli juz bym wymienil turbo musial bym odwiedzic znowu tego magika? zeby mi cos tam w kompie ustawił???[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 17:55_________________________________________________ Ludzie juz wiem oco chodzi z tymi turbo AWX czy BRD|:|D z tym AWX wydaje mi sie ze nie było by problemu to zmontowac ale z tym BRD chyba był by mały problem bo tam widziałem miejsce na węzyk i taką wtyczke co do węzyka to ok coś takiego u mnie widziałem ale tej wtyczki nie jestem pewien. No i jesli chodzi o IC w którym miejscu zamątować ten drugi IC??? i czy musiał bym po tym wszystkim odwiedzic mechanika zeby podłaczył autko pod kompa??? dziękuje:D
  12. Witajcie, W maju 2011roku kupiłem a4 1.9tdi BRB z przebiegiem 81tys. Poczatkiem Stycznia tego roku postanowiłem zwiekszyc jej moc,Było 115 koni jest podobno 140/145 nie jestem pewien bo mechanik miał nie czynną hamownie. Moje pytanie co mozna zrobic jeszcze zeby osiągnąc chociaż 160/170koni, nie wiem jak to jest tam podobno nie ma pompowtrysków tylko ten cały common rail jak to jest ???
  13. Witam serdecznie wszystkich, którzy kochają tą marke:D Mam nadzieje ze wrazie problemów dzieki wam je rozwiąże.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.