Treść opublikowana przez maniek233
-
Problem z turbo
to mi teraz namieszałeś. ktoś dobrze tam grzebał przy tym samochodzie. bo tej klapy gaszacej ani n239 tez niemam. ide podłączać dzięki. brak tego wszystkiego moglo mieć wpływ na zapiekanie turbo?
-
Problem z turbo
Panowi mógłby ktoś zrobić jakiś szkic jak tą gruchę wpiąć teraz w układ
-
Problem z turbo
i mnie to zaciekawiło jutro to założe w takim razie ale szukam jaka to spełnia funkcje i ni hu hu nie moge znależć jak to dokładnie się nazywa żeby to kupić,gdzieś znaleźć bo na alledrogo nie widze
-
Problem z turbo
to u mnie napewno nie ma .Za co to dokładnie odpowiada.Czy ktoś to zdemontował czy poprostu czasami nie było????
-
Problem z turbo
a no to ja nie mam.Mógłby ktoś wrzuciś zdjęcie jak to gdzie jest podłączone to kupię to i zamontuje. Wielka prośba
-
Problem z turbo
witam Panowie .Mam problem wyczytałem gdzies że powinien u mnie być akumulator ciśnienia-jesli dobrze mówię-tak czarna grucha.Za co ona dokładnie odpowiada ,bo szukam i szukam u siebie pod maską i nie widze. A mam troche problemy z turbiną ,jutro zrobię logi ale chcialbym wszystkie podciśnienia sprawdzić(wymianiłem wszystkie przewody na nowe) silnik AFN Może się mylę chodzi o to czy ktoś mógłby sprawdzić czy cos takiemo ma i w którym miejscu.I czy ma to wpływ na działanie turbo?
-
[B5 AEB] Turbina gorzej ładuje oraz spadek mocy
stare te posty ale napisze tutaj Jakiś miesiąc temu pod moja nieobecność mechanik czyścił turbo , było dobrze prze tydzień ,póżniej zaczęło coś grzechotać ,a raczej trzeć metal o metal. Więc poszukiwanie turbo i znalazłem w okolicy używane w dobrej cenie z dosyć długą gwarancją Pojeżdziłem dwa dni i znowu robił się muł.Przy prędkości ok 130 spadek mocy ,pedał w podłodze a samochód coraz wolniej.Później już tylko gorzej.na 2 to ledwo się rozpędzał.Pojechałem na kompa-słabe ciśnienie,zawór i coś tam jeszcze,że duża różnica w rzeczywistym a jakims tam.Więc maska w góre-czyszczenie egr i po kolei przewody przy podszybiu jeden przewód spadł. Było dobrze przez 15 minut.Więc do kolegi od turbo mówi że turbina na 100 dobra,a trzeba wymienić czujnik n75,jeśli dobrze pamiętam ten przy pasie przednim. Wziąłem 5 sztuk w ręke i za 3 razem trafiłem dobry.Teraz rwie na każdym biegu i nie ma żadnych problemów ani z mocą ani z vmax to się rozpisałem .... a jakie powinno być prawidłowe ciśnienie turbo przy podłączonym kompie jak samochód stoi????????
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
siemasz. Panowie jest ktoś z Radzynia lub okolic co mógłby mi sprawdzić moje audi pod kompem . wymieniałem turbo ostatnio i chciałbym wiedzieć czy wszystko w porządku i ogólnie co i jak.bo mam problem z immo czasami za którymś razem odpala..oczywiście nie za free
-
jak z tymi nr turbin????
kupiłem z końcową literka H i według mnie różni się jedynie tym że ten wirnik w środku ma trochę inny kształt i z innego metalu . no i gruszka inna ale mam nadzieje ze bedzie działac
-
jak z tymi nr turbin????
Witam jestem właśnie w trakcie poszukiwania turbiny do mojej audi a4 .1.9 tdi 110km 96r. i tu moje pytanie oznaczenie mojej turbo to 028145702c. czy masz szukac dokładnie o takich numerach czy podejda inne jak tak to jakie??? Proszę o szybką odpowiedz bo samochód stoi rozebrany a jest mi pilnie potrzebny. z góry dzięki. jak był podobny temat to proszę o przeniesienie
-
[ALL B5] Osłona silnika
witam a ja mam do Was takie pytanie. kupiłem używaną ori osłonę silnika i mam problem z jej zamocowaniem.Nie mam w przednim zderzaku tej dokładki,spojlera czy cholera wie jak to nazwać.Czy ta osłona w nią wchodzi ?Mógłby ktoś to sprawdzić ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Właśnie kupiłem mojego pierwszego diesla w życiu.Narazie wiem że jest to 1.9 tdi 110 KM ,poza tym nic ale się uczę Pozdrawiam A4 1996 avant