Treść opublikowana przez preze_s
-
Jak uzyskać świst/gwizd turbosprężarki w Audi A4 B6 2.5 TDI?
musisz zrobić całkowity przelot usunąć kata środkowy i końcowy.
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
obejrzałem dokładnie na Nysie. miejscówke mieliście dobrą. fajnie się prezentuje naprawde.
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
za mną chodził ori US front już od dawna, także sama zaślepka by nie przeszła:grin: wiadomo. pogoda nie dopisała i nie ogarnąłem sesji dzisiaj ale może w weekend coś pstrykne
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
sam żałuję, że to tylko 8" ale na przyszl sezon są grubsze plany więc wtedy koło wpadnie odpowiednie może też LM tyle, że 19" i 9,5 na tył. a widzisz trzebabyło śledzić temat to bys wiedział, że da sie prościej ;P
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
ja pierydule, a ja rzezbilem jak tu zaklajstrowac wneke po tabli.super pomysl hahaha czasem najprostsze pomysly są najlepsze ;P
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
tajemnica szefa kuchni ;p a tak na poważnie to jest to ori tablica z anglika taka plastikowa, zrobiona na gładko pomalowana w kolor. mocuje ją na grubej taśmie dwustronnej tak, żeby nie bylo różnicy w zderzaku jak widać na zdjęciach udaje sie
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
taki był zamiar, żeby wyglądało na gładki łap
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
niestety nie, u nas w SJ jakby mnie Poliscja zobaczyla bez tablicy to by mnie zjedli ;/ mam taką zaślepke na miejsce po tablicy. mocuje ją na taśmie dwustronnej i front jest gładki
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
Kurcze powiem Ci, że patrząc z boku auta listwy nieźle wyglądają. Pomyśle nad tym. Co do poprzeczek, dzieki za podsunięcie pomyslu da rade pomodzić halogeny do przed lifta?
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
wkońcu jakieś wskazówki ;P mówisz o malowaniu listwy plastikowej w kolor? nie będzie to śmiesznie wyglądać ? a gril wpadnie z S jak dobrze pójdzie
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
więc tak, udało się zaliczyć Nyse na gwincie co mnie bardzo cieszy. lepsze foto wpadną jutro teraz takie z Vag Nysa, teraz tylko wiekszy dystans na tył bo jednak 17mm to mało, i dystans na tył no koło wpadło strasznie. później lampy lift i zabieram sie za wnetrze ---------- Post dopisany 05-06-2012 at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2012 at 23:03 ---------- Przed wyjazdem na sesje bez zaślepki na tablice xD mała zapowiedź. Sorki za brudne auto ;P
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
Jaco Passat Lord naprawde. jeden z lepszy OEM-owych wozów. do ideału brakuje tylko AR ale pewnie z czasem wpadnie
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
flegi sa sute, tylko gleba by sie przydala gwint od PUMY juz zamówiony więc to kwestia czasu chciałbym progi od S-ki zobaczymy co z tego wyjdzie bo wiadomo tanie nie są chyba, że macie inne sposoby na te listwy? ---------- Post dopisany 24-05-2012 at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2012 at 20:48 ---------- Mała zapowiedz ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ---------- Mała zapowiedz
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
Wkońcu pomalowałem progi. coś tam powoli się dzieje z autem. mam zamiar ukończyć je na Nyse zobaczymy co z tego wyjdzie. dzisiaj szybki spontan i wylądowaliśmy w czechach na integracji PL/CZ
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
niestety nie udało się złożyć auta na Rothenburg więc wybraliśmy się na otwarcie sezonu vag grupy śląskiej. bez gwintu i pomalowanych progów
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
Do Rajanowej mi daleko ale fakt progi psują efekt. myśle że jutro ogarne i będzie DONE
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
no jak bez spojlera i chromowanych dywaników toż to nie A4 :polew: Obecnie trwają poszukiwania śrub chromowanych do LM-ów oraz lamp tylnych poliftowych. możliwe, utawimy się w sezonie nie ma problemu ---------- Post dopisany 20-04-2012 at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2012 at 09:56 ---------- Mały UP w temacie
-
Problem z ustawieniem kąta wtrysku.
Panowie problem rozwiązany, Audi poskładane.
-
Problem z ustawieniem kąta wtrysku.
Witam mam problem z ustawieniem kata wtrysku w BS pokazuje 000. Regulacja pompy nic nie daje nadal 000. Rozrzad sprawdzony wydaje sie wszystko byc ok, wymienilem tylko kolo na wale bo klin byl juz lekko uszkodzony. Po przestawieniu pompy o jeden zabek na rozrzadzie udalo sie zejsc do kata 150. Na VAG-u brak bledow. Macie jakies pomysly co moglo sie stac? Padla pompa?
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
Witam, Zaczyna się kolejny sezon więc czas pokazać co tam się dzieje Moja historia z motoryzacją zaczęła się od projektu Ibizy FL Audi odziedziczyłem po bracie xD Jest to B5 1997r z poczciwym ZECIOREM pod maska szału nie ma ale juz niedługo... Więc zaczynamy: Na wyposażeniu bieda edition ale co tam zacznie się tzn dopozażanie elektryczne szyby i szybedrach podgrzewane i elektryczne lusterka i to chyba tyle ;p Audi dostało poliftowe lampy DEPO zawieszenie sportowe MTS'a teoretycznie 60/40 (przód na sprężynach H&R) komplet rozrząd, juz druga skrzynia tym razem od Passata B5 130km, Zeciorowi się należało więc wpadł całkowity przelot Stare wypierdziane naleśniki zostały zastąpione materiałowymi kubełkami, które wpadły za grosze Audi cały sezon 2011 toczyło się na Borbetach BS i baloniastych oponach Na szczęscie to się już skończyło na sezon 2012 czekają już LM 18" niestety troche wąsko bo 8" na to opona 215/35 gwint Supersport xD bo troche pieje Wpadły też obrysy na przód, Plany: hmm głądki zderzak przód progi w kolor tylne lampy lift więcej mocy z czasem cos jeszcze wyjdzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pany, witam z Jaworzna