Treść opublikowana przez martin352
-
siłownik zamka
czy jest możliwość podłączenia siłownika centralnego zamka do jakiegoś sterownika żeby można było regulować nim ile ma się wysunąć a ile schować?
-
Podłączenie regulacji świateł
witam jak podłączyć silniczek regu;acji świateł z przełącznikiem regulacji wysokości potrzeba jakiś sterownik? chcę to zastosować do czegoś innego
-
Lusterka
witam chciałbym zmienić szkła w lusterkach ponieważ mam zwykłe i jak jedzie ktoś za mną to mnie bardzo oślepia jakie kupić?
-
Tempomat założenie
witam chciałbym założyć tempomat do mojej a4 mam 1.8 20v co trzeba kupić i jak założyć,słyszałem że jak sie ma linkę od gazu to się nieda tak łatwo?
-
[ALL B5] Poradnik
witam proszę o ten poradnik na [email protected]. pozdrawiam ---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ---------- witam proszę o ten poradnik na [email protected]. pozdrawiam
-
Oświetlenie led w podsufitce
witam wczoraj założyłem diody led do podsufitki żarówka rurkowa się świeci normalnie a te dwie pojedyńcze obok nie taksamo z tyłu w słupkach w czym jest problem?
-
Czy benzynowe silnik są wyposażone w dwumas
mam pytanie czy we wszystkich benzyniakach a4b5 jest koło dwumasowe czy tylko w niektórych?mam 1.8 20v ADR 97r
-
problem z skrzynią i huczeniem
to wiem ale co może być przyczyną
-
silnik dziwnie sie zachowuje jak jest zimny na lpg i pb
mam 1.8 5v adr i mam problem taki że zimny silnik bardzo dziwnie chodzi tzn.na postoju bardzo warkocze i śmierdzi benzyną a na gazie to samo ale podczas jazdy tragedia szarpie do 2500obr. puzniej mnie aż się rozgrzeje potem wszystko znika i idzie jak rakieta,co jest nie tak?
-
problem z skrzynią i huczeniem
witam mam 1.8adr5v cieknie ze skrzyni albo z silnika sam niewiem bo cieknie na łączeniu skrzyni i silnika tylko podczas jazdy na postoju niema ani kropli,2 problem to huczenie z przodu jednostajne nasilające z prędkościa i przy skręcaniu w prawo,gdy podniosłem auto to okręciłem kołem lewym to nic niesłychać a jak obróciłem prawym to usłyszałem jakby mocne tarcie w skrzyni na wyjściu półosi mz skrzyni pomóżcie
-
Huczenie podczas jazdy pomocy
normalne jest to że jak podniosłem auto i obracałem kołem to słyszałem w skrzyni biegów takie dziwne tarcie jakby zatarte łożysko?
-
Zmiana skrzyni biegów na 6 biegową
czy da radę zmienić orginalną, 5 biegową skrzynie, na 6 biegową z innego modelu, mam 1.8 5v adr
-
Huczenie podczas jazdy pomocy
lewe ma troche luzu
-
Huczenie podczas jazdy pomocy
aha to huczenie jak wyżej pisałem to nasila się przy skręcie w prawo więc niejestem pewien co do skrzyni biegów
-
Huczenie podczas jazdy pomocy
da rade je wymienić jakie koszta i ile czasu trzeba
-
Huczenie podczas jazdy pomocy
witam od jakiegoś czasu coś mi huczy z przodu myślałem że to łożysko piasty ale nie,przegub zewnętrzy też ok,myślałem że klocki,olej jest ok, ale po zdjęciu koła zacisku i tarczy obkręciłem półosią i wydaje mi sie że to w skrzyni biegów z tamtąd dochodzi to huczenie
-
Po odpaleniu śmierdzi benzyną
mam problem po odpaleniu auta rano śmierdzi z niego nieprzepaloną benzyną dzieje się to tylko na zimnym silniku
-
Drgania przy dodawaniu gazu
wiam mam problem z moją a4b5 gdyż podczas jazdy gdy dodaje gazu auto ma drgania są to drgania pionowe góra dół przy małej prędkości są delikatne ale od 100km/h to jade jak na ubijarce do kostki brukowej paranoja,nigdy przedtem tego niebyło,a gdy zwalniam to znikają
-
[B5 ADR] Problem z zimnym silnikiem
problem jest taki że jestem za granicą a ceny tutaj wysokie,jaki program do laptopa warto kupić z interfejsem?
-
[B5 ADR] Problem z zimnym silnikiem
mam a4 b5 97 rok 1.8adr po odpaleniu zimnego silnika ma ssanie ale dziwnie nim trzęsie i warkocze nierówno pracuje i śmierdzi nieprzepaloną benzyną,podczas jazdy przy 60-80km/h lekkie szarpanie ale jak dostanie temperatury 80 stopni to wraca do normy mam lpg od roku ,sonda,cewka,przepustnica ok nowe kable i świece,rura dolotowa do przepustnicy i odma cała niepopękana.może przepływomierz?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich