Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

martin352

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez martin352

  1. martin352 odpowiedział(a) na martin352 temat w Audi A4 B5
    nie stopniowo zaczęły słabo chamować
  2. martin352 odpowiedział(a) na martin352 temat w Audi A4 B5
    odpalałem na wciśniętym pedale hamulca i opadł moze do połowy
  3. martin352 odpowiedział(a) na martin352 temat w Audi A4 B5
    niesprawdzałem serwa jestem laikiem w tych sprawach a jak je sprawdzić czy trzyma?
  4. martin352 odpowiedział(a) na martin352 temat w Audi A4 B5
    ezektor wymieniałem na nowy i jest tak samo przed i po wymianie
  5. martin352 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam mam problem odnośnie moich hamulców czyli trzeba dość mocno wcisnąć pedał hamulca żeby auto zaczęło hamować o hamowaniu na pisk nawet niema co marzyć,nalałem nowego płynu i odpowietrzyłem.Niewiem co jeszcze może być przyczyną,myśle nad wymianą pompy może ma ktoś jakąś w dobrym stanie używkę? pozdrawiam
  6. kolego wymień cewkę ja to już przerabiałem koszt cewki to 100zł
  7. patrzyłem pod auto i chyba kapie na wale korbowym i przyjżałem się tej szajbie na wale korbowym i widać delikatne bicie na boki i słychać lekkie tykanie można tak jezdzić bo jestem za granicą a do polski wracam za miesiąc?
  8. głowica i pokrywa zaworów such nic niema dyżo roboty z uszczelniaczami wału?
  9. witam mam 1.8adr i jest problem bo ostatnio zauważyłem kropki oleju pod autem zajżałem pod auto i mam ofajdany silnik od dołu ipodwozie razem z tłumikiem środkowym obserwuje to od kilku dni i gdy jade to wypycha bo czasem śmierdzi w środku kabiny a jak przyjade z pracy to po 15 minutach dopiero zaczyna kapać aż silnik ochłonie po ostrej jezdzie mam uwaloną poduszkę silnika w przedniej belce pod chłodnicą i na środku miski wiszą krople oleju ale jest też zaciek takjakby z uszczelki miski zaczyna się z przodu okolice uszczelki miski i cieknie aż na dół,jest możliwe że jeśli to nie uszczelka miski że na wale korbowym cieknie? niedawno miałem zmieniany rozrząd i pod paskiem niebyło wycieków a poci się to coraz bardziej,ostatnio pogoniłem ją po autostradzie 190 przez 10 minut a jak wróciłem to leciał dym i smród oleju spod maski, jeżdże na castrol magnatec 10w40 nigdy niezmieniany ale kiedyś niemiałem na dolewkę i wlałem total 10w40,pomóżcie
  10. wymieniłem wąż i nawet na obroty lepiej się wkręca zamykam temat
  11. wymieniłem cewkę i kable i po kłopocie zamykam temat
  12. przebicie jest na końcówce kabla świecy 3 i 4 które wchodzą w cewkę 1i 2 to cały moduł chyba będzie dobry?iskra wyskakuje w górę jak sie patrzy na silnik <br /><br />
  13. auto szarpało mi podczas dodawania gazu mam 1.8 adr zapaliłem go i spryskałem kable od świec i zaczęło iskrzyć na zimnym bardzo a po rozgrzaniu mniej wystarczy wymiana na nowe? ale na jakie? pomóżcie bo się nieznam niżej foto gdzie iskrzy <br /><br />
  14. a też był ten sam problem z tym strzelaniem?
  15. może przez to mi palić dużo i strzelać i dusić się jak docisnę pedał?
  16. witam mam 1.8adr 97r i mam problem związany z dziurawym przewodem ale nieznam się więc proszę opomoc i czy ma to wpływ że auto przy mocnym dodaniu gazu szarpie i strzela a jak lekko nacisne pedał to auto idzie normalnie i jak się ten wąż nazywa fachowo? <br /><br /> ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ---------- <br /><br />
  17. <br /><br />
  18. witam odkręciłem dzisiaj półkę pod kierownicą bo piszczał mi pedał sprzęgła i zauważyłem wiszącą kostkę do czego ona może być? <br /><br />
  19. zawsze obojętnie jak jeżdże
  20. witam mam 1.8adr i lpg sekwencje pali dużo ostatnio zrobiłem 160 kilometrów autostradą przy prędkości 160-200km/h i spalił mi 26litrów gazu da sie samemu zmniejszyć dawkę gazu czy musze jechać do gazownika?
  21. ok ale napinacz jest nowy
  22. witam też mam adr i mam problem gdyż co wymienie ten pasek alternatora to po miesiącu jest obstrzępiony od strony silnika i tak powoli aż całkiem strzeli co może być?
  23. martin352 odpowiedział(a) na martin352 temat w Audi A4 B5
    ja mam własnie pompe na zewnątrz napędzana paskiem od wspomagania
  24. martin352 odpowiedział(a) na martin352 temat w Audi A4 B5
    pompa jest nowa tutaj jest zdjęcie dosłownie pod śrubą cieknie <br /><br />
  25. martin352 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam mam problem cieknie mi pompa wody mam 1.8adr20v cieknie na śrubie którą jest przykręcona jest to możliwe?co robić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.