Treść opublikowana przez martin352
-
słabe hamulce
nie stopniowo zaczęły słabo chamować
-
słabe hamulce
odpalałem na wciśniętym pedale hamulca i opadł moze do połowy
-
słabe hamulce
niesprawdzałem serwa jestem laikiem w tych sprawach a jak je sprawdzić czy trzyma?
-
słabe hamulce
ezektor wymieniałem na nowy i jest tak samo przed i po wymianie
-
słabe hamulce
witam mam problem odnośnie moich hamulców czyli trzeba dość mocno wcisnąć pedał hamulca żeby auto zaczęło hamować o hamowaniu na pisk nawet niema co marzyć,nalałem nowego płynu i odpowietrzyłem.Niewiem co jeszcze może być przyczyną,myśle nad wymianą pompy może ma ktoś jakąś w dobrym stanie używkę? pozdrawiam
-
Przerywa na rozgrzanym 1.8 20v
kolego wymień cewkę ja to już przerabiałem koszt cewki to 100zł
-
Wyciek oleju
patrzyłem pod auto i chyba kapie na wale korbowym i przyjżałem się tej szajbie na wale korbowym i widać delikatne bicie na boki i słychać lekkie tykanie można tak jezdzić bo jestem za granicą a do polski wracam za miesiąc?
-
Wyciek oleju
głowica i pokrywa zaworów such nic niema dyżo roboty z uszczelniaczami wału?
-
Wyciek oleju
witam mam 1.8adr i jest problem bo ostatnio zauważyłem kropki oleju pod autem zajżałem pod auto i mam ofajdany silnik od dołu ipodwozie razem z tłumikiem środkowym obserwuje to od kilku dni i gdy jade to wypycha bo czasem śmierdzi w środku kabiny a jak przyjade z pracy to po 15 minutach dopiero zaczyna kapać aż silnik ochłonie po ostrej jezdzie mam uwaloną poduszkę silnika w przedniej belce pod chłodnicą i na środku miski wiszą krople oleju ale jest też zaciek takjakby z uszczelki miski zaczyna się z przodu okolice uszczelki miski i cieknie aż na dół,jest możliwe że jeśli to nie uszczelka miski że na wale korbowym cieknie? niedawno miałem zmieniany rozrząd i pod paskiem niebyło wycieków a poci się to coraz bardziej,ostatnio pogoniłem ją po autostradzie 190 przez 10 minut a jak wróciłem to leciał dym i smród oleju spod maski, jeżdże na castrol magnatec 10w40 nigdy niezmieniany ale kiedyś niemiałem na dolewkę i wlałem total 10w40,pomóżcie
-
Dziura w przewodzie zobaczcie i pomóżcie
wymieniłem wąż i nawet na obroty lepiej się wkręca zamykam temat
-
Przebicie na kablach
wymieniłem cewkę i kable i po kłopocie zamykam temat
-
Przebicie na kablach
przebicie jest na końcówce kabla świecy 3 i 4 które wchodzą w cewkę 1i 2 to cały moduł chyba będzie dobry?iskra wyskakuje w górę jak sie patrzy na silnik <br /><br />
-
Przebicie na kablach
auto szarpało mi podczas dodawania gazu mam 1.8 adr zapaliłem go i spryskałem kable od świec i zaczęło iskrzyć na zimnym bardzo a po rozgrzaniu mniej wystarczy wymiana na nowe? ale na jakie? pomóżcie bo się nieznam niżej foto gdzie iskrzy <br /><br />
-
Dziura w przewodzie zobaczcie i pomóżcie
a też był ten sam problem z tym strzelaniem?
-
Dziura w przewodzie zobaczcie i pomóżcie
może przez to mi palić dużo i strzelać i dusić się jak docisnę pedał?
-
Dziura w przewodzie zobaczcie i pomóżcie
witam mam 1.8adr 97r i mam problem związany z dziurawym przewodem ale nieznam się więc proszę opomoc i czy ma to wpływ że auto przy mocnym dodaniu gazu szarpie i strzela a jak lekko nacisne pedał to auto idzie normalnie i jak się ten wąż nazywa fachowo? <br /><br /> ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ---------- <br /><br />
- co to za kostka?
-
Co to za kostka i gdzie ma być wpięta
witam odkręciłem dzisiaj półkę pod kierownicą bo piszczał mi pedał sprzęgła i zauważyłem wiszącą kostkę do czego ona może być? <br /><br />
-
Dużę spalanie gazu pomocy
zawsze obojętnie jak jeżdże
-
Dużę spalanie gazu pomocy
witam mam 1.8adr i lpg sekwencje pali dużo ostatnio zrobiłem 160 kilometrów autostradą przy prędkości 160-200km/h i spalił mi 26litrów gazu da sie samemu zmniejszyć dawkę gazu czy musze jechać do gazownika?
-
[B5 ADR] Pasek Wieloklinowy
ok ale napinacz jest nowy
-
[B5 ADR] Pasek Wieloklinowy
witam też mam adr i mam problem gdyż co wymienie ten pasek alternatora to po miesiącu jest obstrzępiony od strony silnika i tak powoli aż całkiem strzeli co może być?
-
Cieknie pompa wody
ja mam własnie pompe na zewnątrz napędzana paskiem od wspomagania
-
Cieknie pompa wody
pompa jest nowa tutaj jest zdjęcie dosłownie pod śrubą cieknie <br /><br />
-
Cieknie pompa wody
witam mam problem cieknie mi pompa wody mam 1.8adr20v cieknie na śrubie którą jest przykręcona jest to możliwe?co robić