-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Witam panowie Mam pytanie, gadalem dzisiaj z kumplem i wspominal mi o odcinkowym pomiarze predkosci. Z ciekawosci spojrzalem na mape, zobaczylem ze w Tomaszowie jest takie cos... Czy dziala juz w Tomaszowie odcinkowy pomiar predkosci? Pozdrawiam!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam panowie! Może ktoś pomoże? W czerwcu zamierzam odwiedzić Kujawsko - Pomorskie Poszukuję dobrej bazy noclegowej (najchętniej w trójkącie Toruń - Bydgoszcz - Inowrocław) Ewentualnie w okolicach Żnina, lub okolica Co do standardów, luksusów nie oczekuję, ale też żebym nie musiał walczyć pól nocy z jakimiś stworzeniami o sen Znacie może kogoś, kto prowadzi agroturystykę, lub możecie coś polecić? Pozdro!
-
Spoty wrocławskie
siema pany, a mnie tutaj dawno nie bylo nasmoliliscie tych stron, ze nie wiem Kaju, widziales? Moze ktorys sie znajdzie, bo widzialem auto szymenia
-
Spoty wrocławskie
nie wiem, jesli ktos jest zainteresowany to numer podalem
-
Spoty wrocławskie
panowie, wiadomosc od mojego kumpla: "PILNE!!!! Potrzebuję odsprzedać dwa skierowania do Turcji wartość dwóch skierowań 6000 zł za jedyne 3000 zł z powodu zagubienia paszportu. Wylot jutro o 13.00 z Wrocławia. Kontakt moze ktos polecial ;)" to sie nazywa last minute! :polew:
-
Spoty wrocławskie
emay, moja to ta z rozowa? koralowa? torebka
-
Spoty wrocławskie
Promocja oficerów na wrocławskim Rynku - zdjęcie 2ga fota pany:D:grin:
-
Spoty wrocławskie
są całe złote czy tylko z przodu ? roznie to bywa:P a tak, to swietujemy ostatnie chwile z chlopakami to jak, ktorys sie wybiera?
-
Spoty wrocławskie
Portal-Mundurowy.pl - Portal dla służb mundurowych i nie tylko jakby komus sie nudzilo, a chcial pochwalic przed zonka/dziewczyna/dzieciaczkami "o tego to znam!"
-
Spoty wrocławskie
to tu, to tam ale spokojnie obserwuje forum caly czas:):decayed
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
KOval81, popatrz na forum o kosmetyce aut, tam moze znajdziesz kogos kto prywatnie (z uzytkownikow) zajmie sie Twoja fura - wiadomo za $$$. Lub tez poleca sprawdzonych ludzi.
-
Spoty wrocławskie
szczuraz duzo sie Was wczoraj pojawilo? Bo przyznam, ze ja mam dziury z tego weekendu...
-
Spoty wrocławskie
Jest pare problemow: Nie mam vagaaa :/ Komplet kluczy ktore mam w aucie pozostawia sporo do zyczenia... Z tego co sie orientuje, to czujnik na tylnim prawym kole jest
-
Spoty wrocławskie
panowie, wywalilo mi blad ABS jak wracalem do Wro, dzisiaj raczej za kolko nie wsiade - pomoze ktos? Podpiac vaga skasowac, albo czujnik przeczyscic? Na tygodniu jakoś? Anybody help?!
frajdej89
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta