Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vister

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vister

  1. jak by autko było na sprzedaż po nowym roku proszę o info.
  2. tylko same nakładki kupowałem i dałem coś ok 600zl http://allegro.pl/audi-a4-kombi-2-o-tdi-143-km-serwis-zobacz-i6072502472.html
  3. witam a a do b8 wejdą rotor 19 9J et33 opona 235/35?
  4. z nowości girl czarny listwy s line i nowe atrapy na halogen z chromem. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e00d0e9fac1b080.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ac3025e4b932889.html zdjęcia wieczorkiem po skończeniu składania.. no i nowy front do audi zawitało. w środę lusterka od rs4 :-) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19e2ff13adaf02af.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/567f3f6f613242fb.html witam jak by ktos byl zainteresowany http://olx.pl/oferta/sprzedam-audi-a4-b8-CID5-IDcTfc3.html
  5. vister odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    gdzie dostane taki uchwyt na kubek ? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c6beab7e13b201b.html
  6. vister odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    witam gdzie polecicie nakładki na tłumik z tyłu ?
  7. vister odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    co powiecie o takim zestawie bo co kupiłem grill to odesłałem bo wszystkie porysowane może takie coś będzie dobre tylko zamiennik warte uwagi? http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-grill-rs4-kratki-rs-look-atrapa-new-i5173215664.html
  8. Prosze.. http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=26829215 a atrapa z s line pasuje do zwykłego zderzaka ? i czy lepiej kupic orginał czy zamiennik atrape? http://allegro.pl/atrapa-grill-audi-a4-b8-8k-s-line-chrom-2-lata-gw-i5087833808.html http://allegro.pl/grill-gril-atrapa-audi-a4-b8-8k0-2008-12-s-line-i5109973143.html
  9. nie niestety nie miał... Mogę posłać link do gościa i sobie zadzwonisz.
  10. bardzo ładna furka felgi takie jak u mnie sam się przymierzam za 19 tylko nie jestem pewien czy będą dobre na polskie drogi.
  11. dziś wpadły listwy z a4 pod kolor w dobrej monecie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/12cda40e31a16143.html
  12. szkoda bo w dobrej cenie były i pod kolor akurat nic będzie trzeba szukać dalej
  13. witam mam takie pytanko czy listwy progowe podejda z a5 DO A4?
  14. co powiecie o tym zderzaku ? http://allegro.pl/a4-b8-8k0-zderzak-przod-s-line-i5049196893.html a na nowy sezon wpadną 19 rs II tylko nie wiem jeszcze bo opona bedzie miec zbyt niski profil czy 40 profil wejdzie przy 19"
  15. fajne zadbane autko jak byś felgi kiedyś zmieniał daj znać był bym chętny
  16. nie wiem nabyłem felgi razem z autem
  17. model oryginalny audi 18/40/245..
  18. tak wiem a jak bym miał jakiś teledysk nagrać to w jakim formacie i jak mam sprawdzić jakie mam MMI?
  19. Witam ostatnio widziałem ze mam dvd i małe pytanko jak mam sprawdzić czy mogę odtwarzać filmy u siebie w autku?
  20. bardzo fajne autko a mam pytanko jak autko sprawuje się po programie bo sam się do tego przymierzam.
  21. ok dzięki.. bo poszukuje przedniego zderzaka i chciałem wiedzieć a międzyczasie pomalowałem zaciski i odnowiłem lakier. http://www.directupload.net/file/d/3731/fagpwkon_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3731/6dqvum8g_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3731/xeypzfd8_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3731/2mewpijm_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3731/fjurn2dp_jpg.htm
  22. witam mam takie pytanko czy zderzak z s line będzie pasował bez żadnego problemu ? chodzi mi o przód jak i tył.
  23. dla mine tez nie ma problemu zawsze mogę podjechać tylko gdzie i kiedy ?
  24. jak są aktualne takie spoty chętnie bym z kolega wpadł
  25. o takie wpadły mi w posiadanie lusterka teraz wymiana rozrządu oleju filtrów jak auto wróci zrobię fotki i mam takie pytanko jakie polecicie lampki oświetleniowe Led pod tablice i do wnętrza auta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.