Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luki789

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wszystko dziala po za spalaniem jak w kanale 60 zaprogramuje 1025 to itrymuje sie spalanie srednie na 15 i na postoju od 15.9 rosnie a potem jak chce jak wezme na1024 to odrazu na 51 Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Dobra ogarniete kodowanie 1025 w kanale 60 i 30km jazdy Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Wsad dalej aktualny Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  2. Tarcze mam Eu kodowanie zrobione 00062. Kabla nie ciagnalem bo polift
  3. Witam, czy ktos posiada wsad do tego licznika wyskalowany na 260? I 100 na 12h?
  4. Witam panowie mam taki problem zalozylem fis wedlug poradnika no i jak wiadomo jest to licznik angielski 8D0920980A d05 moje pytanie czy ma ktos wsad do tego licznika benzyna 260km/h? Ewentualnie jest w stanie przerobic moj wsad na kmh? Przejzalem dziesiatki stron na forach wlacznie z 1000str cardamp.ru. No i druga kwestia wyswietlania spalania pokazuje 15.9 po czym stopniowo rosnie do 51.9 i tak sie utrzymuje czym to jest spowodowane? Tym ze licznik wspolpracuje z can? Ja w aucie nie posiadam can czy idzie to jakos za adaptowac? Kanal 60 juz probowalem nic nie daje. Z gory dzieki
  5. Witam, mam problem wyskakuje mi blad ABS o kodzie 00301 blad strumienia wtornego sprawdzilem bezpieczniki te male ale sa podobno jakies "wieksze" plytkowe czy cos czy ktos wie gdzie one sie znajduja? Z gory dzieki
  6. Sprawdz tylne zaciski u mnie tak bylo jak tloczek stanal Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
  7. No i jaki efekt? Duzo roboty co trzeba po robic? Konczy mi sie sprzglo i dwumas i zastanawiam sie bo mam komplet z 1.8 + skrzynia w dobrych pieniadzach
  8. Jak sie zachowa to wiadomo kazdy czytac potrafi, kolega zadal pytanie czy mocowania beda pasowac bo po co meczyc sie z wyciaganiem skrzyni , moze ktos mial stycznosc z obiema skrzyniami? I wie jakie roznice sa? rozrusznik? Wybierak? Poduszki itp. Prosilbym o konkretne odpowiedzi gdyz jestem gotow wymodzic co nieco. Moze kolo zamachowe od a6 c4 2.3 ?
  9. luki789 opublikował(a) temat w Łódzkie
    Witam, szukajac nie znalazlem tematu gdzie w Łodzi mozna rozkodowac radio Chorus M4 z góry dzieki za info. Pozdrawiam:hi:
  10. Witam, mam na imię Łukasz od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 FL 2.4 v6 do forum zachecił mnie kolega Matius. Oto zdjecia mojej lejdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.