Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawlik835

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawlik835

  1. ten off wcale nie potrzebny skoro już się stało
  2. Teraz mam zimówki 195/65 R15 z ET 45 i są owszem schowane... Więc po przeglądnięciu wszystkich informacji sądzę że one mniej więcej umiejscowione będą jak owe zimówki?
  3. Ale ogólnie podpasują? Na tej stronie: http://www.rozmiaryfelg.pl/audi.htm wynika że wszystko powinno być ok? ---------- Post added at 20:36 ---------- Previous post was at 20:34 ---------- Wiem widziałem że są od A3. Ale później po głębszym zastanowieniu oczywiście po kupnie zacząłem myśleć że nie podejdą
  4. http://moto.allegro.pl/okazja-audi-a3-8p-2009-r-michelin-205-55r16-et50-i2259553175.html#tabsAnchor
  5. Witam. Pisałem w temacie: "Znaczenie ET felgi" ale nie uzyskałem odpowiedzi więc postanowiłem założyć nowy wątek. A co myślicie o tych felgach? Już w sumie kupiłem ale chcę wiedzieć czy mogą być do audi a4 b5 1996? Chodzi mi głównie o ET bo reszta jest ok. Fabryczne zawieszenie. Proszę o odpowiedź jeszcze być może można się wycofać. http://moto.allegro.pl/okazja-audi-a...259553175.html Dzięki za odpowiedź.
  6. Wiesz generalnie chodzi dla mnie o te ET 50 przy 205/55 R16. Prędkości nie będę bił i w deszcz szybko też nie jeżdżę życie mi miłe Jak mówi przysłowie "Ten kto szybko jeździ to go później bardzo powoli niosą" także je się ograniczam
  7. Witam. A co myślicie o tych felgach? Już w sumie kupiłem ale chcę wiedzieć czy mogą być do audi a4 b5? Chodzi mi głównie o ET bo reszta jest ok. Fabryczne zawieszenie. Proszę o odpowiedź jeszcze być może można się wycofać. http://moto.allegro.pl/okazja-audi-a3-8p-2009-r-michelin-205-55r16-et50-i2259553175.html Dzięki za odpowiedź.
  8. witam. Co do wypowiedzi kolegi wyżej rozmiar znamy już a symbol felgi ET ? Ja również jestem zainteresowany przejściem na 205/50-55/16
  9. witam. W jaki sposób wstawiłeś halogeny? Z jakiego sposobu korzystałeś?
  10. Witam wszystkich mam na imię Paweł posiadam od września audi A4 B5 rok trochę stary 96r. Pozdrawiam z miasta Augustowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.