Treść opublikowana przez senior_edmundo
-
[B6 AVF]Jak oszczędzać dwumasa
marekg Mam jakieś paranoje, mam go od niedawna, wczesniej tylko benzyna i nie jestem przyzwyczajony. Jak narazie to mi biegi 1 i 2 źle wchodzą i nad tym bede deliberował. jedynki czasami nie moge wrzucic
-
[B6 BKE] Drgania na gałce skrzyni biegów
ale zgrzytów nie ma, może wodziki od sterowania ? troche uciążliwe. Takie wrażenie jaby za każdym razie nie było precyzyjnie wcelowany bieg. hmm
-
[B6 BKE] Drgania na gałce skrzyni biegów
A jak ciężko wchodzą biegi, szczególnie 1 i 2. czasami na światłach nie moge wbić jedynki musze 2-1. To olej do wymiany?
-
[B6 AVF]Jak oszczędzać dwumasa
no tak ale ile dwumas srednio wytrzymuje? Ile kosztuje wymiana dwumasa? trzeba pewnie od razu wymienic sprzęgło i docisk nie?
-
[B6 AVF]Jak oszczędzać dwumasa
Macie jakieś rady jak oszczędzać dwumasa? 1. Nie chamować biegami (zaszłyszane) 2. ........
-
[B6 AVF] Ciężko wchodzą biegi
W mojej Audicy troche nie za dobrze wchodzą biegi (B6 rok 2004), mam go od niedawna. Czy może to być winna starego oleju w skrzyni? (manual, 87 tys przebiegu orginalnego) należy wymienic ten olej? Najgożej jedynka i dwójka, wchodzą z takim oporem. NIe wiem jak jest w dieslach (to mój pierwszy) ale z pewnością nie jest to prawidłowe. Na światłach czasami nie moge wbić jedynki, musze odpuścic sprzęgło albo wbić 2-1. Co o tym myślicie?
-
[B6 BKE] Drgania na gałce skrzyni biegów
Ale tak czytając forum dostałem paranoi że tylko nasłuc**je cały czas zamiasc cieszyc sie jazdą mój ma orginalny przebieg 87 tys (raport DEKRY niemieckiej) także raczej nie powinno się nic dziac. Zresztą muszę na jakiegoś spota przyjechac i pokazac, wtedy bede wszystko wiedział
-
[B6 BKE] Drgania na gałce skrzyni biegów
słuchajcie ja mam pierwszedo diesla w życiu i jeżdze od kilku dni (A4 B6), czy wogóle drgania powinny być wyczuwalne? bo u mnie są z tym że nie przenosi się to na drążek zmiany biegów. W benzynie to nawet jak jeżdziłem lanosem to nic nie było czuć, jakby nie pracował
-
A4 Ubezpieczenie AC OC
przeciez wysokośc ubezpieczenia zależy od ilości zniżek, od tego czy ktos kontynuuje ubezpieczenie itd. Ale wracając do tych samochodów z zagranicy to musze to sprawdzic bo wiele osób mówiło mi inaczej. Zadzwoni np do linka
-
A4 Ubezpieczenie AC OC
słuchajcie czy to prawda że jak ubezpieczasz samochód ktory ma pierwsza rejestracje nie w polsce tylko w innym kraju to składka AC jest duzo wyzsza???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
zamierzam kupic A4 TDI mniej wiecej z 2004 roku. Chciałbym ustrzec sie błedow popełnianych przy kupowaniu poprzednich samochodow. Jest wielu oszustów, kańciarzy i kłamców więc chciałbym zebrac jak najwiecej informacji