Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ddwojcik

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Prosił bym o sprawdzenie vin Wauzzz8e57a090801
  2. Jak w temacie. gdzie rozkodować historię pojazdu jest może ktoś na forum kto pomoże w uzyskaniu historii pojazdu po vinie.,,chodzi o ostatni zanotowany przebieg,, Oczywiście nie za darmo Pozdrawiam wszystkich
  3. Prosiłbym o rozkodowanie nr vin WA0ZZZ8E57A090811 Chodzi mi o historię pojazdu w Niemczech i wyposażenie
  4. ddwojcik opublikował(a) temat w 1.8T
    Panowie poci się turbo przy wejściu olejowym dokładnie przy nyplu wkręconym w turbo. Pytanie czy między tym nyplem a turbo jest jakiś miedziany pierścień uszczelniający a jak tak to poprosiłbym o rozmiar tego pierscienia Pozdrawiam
  5. prośba o analizę logów jak w temacie wywala błąd 17511 grzałka ma oporność 3.8 oma napięcie jest miedzy 3 a masą na rozpiętej wtyczce . Na podpiętej wtyczce do sady napięcie jest miedzy 3 a masą 12v przy odpalonym silniku miedzy pinem 3 a 4 skacze od 2 do 12. logi robione na benzynie i błąd wywala na benzynie co mam jeszcze sprawdzić dokumenty 2.docx dokumenty.docx
  6. ddwojcik odpowiedział(a) na ddwojcik temat w 1.8T
    https://drive.google.com/folderview?id=1liMBqTOZDiClHRgg1kPfukAokKeIl4q2 Faktycznie na zimnym pięknie widać jeśli czujnik jest odpiety ,,to ten od grodzi cztero pinowy,, to pokazuje minus 48C ja go mam uszkodzonego pokazuje 86C i można podglądnąć w instrumentach grupa 4 jak kolega wyżej napisał .dzieki panowie za pomoc
  7. ddwojcik odpowiedział(a) na ddwojcik temat w 1.8T
    Czy jak go odepnę to zapali czy błąd wysypie. Czy to jest ten czujnik od grodzi
  8. ddwojcik opublikował(a) temat w 1.8T
    https://drive.google.com/folderview?id=1KWhzhBleo7v_tLYJrd9oG1KiEcMTq4-8 AVJ od dwóch dni cieżko palił na zimnym dzisiaj ne zapalił logi robione wczoraj jesscze dobrze nie ostygł.czy w w grupie 131 okno 2 ,,118 C,, ma być taka wysoka czy cos padło I czy na vag można odczytać ciśnienie paliwa pozdrawiam
  9. Czy mugłbys napisać jak zlokalizowałeś tą usterkę czy mieżyłeś ciśnienie na poszczegulnych cylindrach pozdrawiam
  10. podobny problem miałem w Alhambrze z 2004 wycieraczki szły do góry i zatrzymywały się na środku , przyczyna zatarte tuleje pionowe co przechodzą przez podszybie .A w audi a4 b5 chodziły normalnie na szybkim biegu ale na czasówce stawały mniej więcej koło środka wymieniłem przekaźnik wycieraczek bo strasznie się zgrzały styki.ty masz B7:huh:
  11. witam wszystkich okolice Krakowa posiadam a4 b6 1.9 TDI quattro alhambre 1.9 tdi asz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.