Treść opublikowana przez Papuga
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
dzięki za zlot WLKP też już w domku
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
Danielu oczywiście że żyjemy A jak się trzyma Leszek Lele wczoraj wrócił do pokoju o własnych siłach
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
Danielu oczywiście że żyjemy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może ktoś chce nowe A6 Polscy blacharze | bebzol.com
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
egzamin nie zając nie ucieknie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja oczywiście też bede na spocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak naklejki mamy i ramki Ramki też mam, ale chciałem jedną naklejkę, abyście mnie na mieście mogli rozpoznać Dajcie znać co z tymi przetwornicami ---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- a właśnie... teraz w niedzielę jest spotkanko? wiem wiem, że chciałeś tylko naklejkę ale ramki chyba chciał daniel_sen4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak naklejki mamy i ramki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam chłopaki robimy jakiego spota w niedziele bo już dawno nie było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie widziałam że masz zdjecie w miniaturce zrobione na moim parkingu :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja ale auto jest Lele
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szy-mon widziany dzisiaj kolo godziny 8 na skrzyżowaniu Wojciechowskiego / Kurpińskiego Myślałam ze ludzie chociaż minimalnie dbają o samochody ale okazuje się ze niewiedza niektórych jest przerażająca, zmierzam do tego ze pojechałam dzisiaj obejrzeć jedną A3 wystawioną na sprzedaż pytam kiedy robiła coś przy aucie a ona do mnie ze jak 5 lat temu ją sprowadziła do Polski to wymieniła rozrząd i olej a tak to przez 5 lat dolewała tylko olej jak jej na komputerze wyświetliło ze jest za mało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
możesz dopisać Papuga i Lele
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to widze ze jutro spota raczej nie bedzie
-
Audi A4 B6 RAT STYLE....Silnik Trabant
sensu brak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wlasnie targi moto, a wam chlopaki tylko d*py w glowie :-P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak, Lele mówi ze taka przerobiona
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nr telefonow na ogolnym, nie bardzo. raczej lista przez PW. no dokładnie tel na ogólnym - zdecydowanie nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam nadzieje, ze nasze wrazenia z motor show, nie brzmialy zbyt grubiansko no pewnie, że nie już bez przesady
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
również dzięki za spota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jesli chodzi o sobote to ja, lele, gouda i moze jeszcze ktos bedziemy ale okolo 15 dopiero. a natomiast w niedziele ja bede i lele zapewne tez :-P
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja niestety nie dam rady szybciej niż na 15 w sobotę ponieważ mam egzamin
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też będę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też jestem jak najbardziej za King Crossem
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Następnym razem biorę nosze to nie głupi pomysł