Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Papuga

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Papuga

  1. dzięki za zlot WLKP też już w domku
  2. Danielu oczywiście że żyjemy A jak się trzyma Leszek Lele wczoraj wrócił do pokoju o własnych siłach
  3. Danielu oczywiście że żyjemy
  4. może ktoś chce nowe A6 Polscy blacharze | bebzol.com
  5. egzamin nie zając nie ucieknie
  6. Ja oczywiście też bede na spocie
  7. Tak naklejki mamy i ramki Ramki też mam, ale chciałem jedną naklejkę, abyście mnie na mieście mogli rozpoznać Dajcie znać co z tymi przetwornicami ---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- a właśnie... teraz w niedzielę jest spotkanko? wiem wiem, że chciałeś tylko naklejkę ale ramki chyba chciał daniel_sen4
  8. Tak naklejki mamy i ramki
  9. co tam chłopaki robimy jakiego spota w niedziele bo już dawno nie było
  10. no właśnie widziałam że masz zdjecie w miniaturce zrobione na moim parkingu :-)
  11. Ja ale auto jest Lele
  12. Szy-mon widziany dzisiaj kolo godziny 8 na skrzyżowaniu Wojciechowskiego / Kurpińskiego Myślałam ze ludzie chociaż minimalnie dbają o samochody ale okazuje się ze niewiedza niektórych jest przerażająca, zmierzam do tego ze pojechałam dzisiaj obejrzeć jedną A3 wystawioną na sprzedaż pytam kiedy robiła coś przy aucie a ona do mnie ze jak 5 lat temu ją sprowadziła do Polski to wymieniła rozrząd i olej a tak to przez 5 lat dolewała tylko olej jak jej na komputerze wyświetliło ze jest za mało
  13. możesz dopisać Papuga i Lele
  14. no to widze ze jutro spota raczej nie bedzie
  15. sensu brak
  16. no wlasnie targi moto, a wam chlopaki tylko d*py w glowie :-P
  17. tak, Lele mówi ze taka przerobiona
  18. nr telefonow na ogolnym, nie bardzo. raczej lista przez PW. no dokładnie tel na ogólnym - zdecydowanie nie
  19. mam nadzieje, ze nasze wrazenia z motor show, nie brzmialy zbyt grubiansko no pewnie, że nie już bez przesady
  20. również dzięki za spota
  21. jesli chodzi o sobote to ja, lele, gouda i moze jeszcze ktos bedziemy ale okolo 15 dopiero. a natomiast w niedziele ja bede i lele zapewne tez :-P
  22. ja niestety nie dam rady szybciej niż na 15 w sobotę ponieważ mam egzamin
  23. Ja też będę
  24. Ja też jestem jak najbardziej za King Crossem
  25. Następnym razem biorę nosze to nie głupi pomysł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.