-
Test Nawigacji z Mapami Europy
witam forumowiczow pytanie jak w temacie macie jakies propozycje bo tyle jest tego na rynku ze nie mam pojecia ,tym bardziej ze to pierwsza moja navi,wiec za bardzo nie wiem czym sie sugerowac. wybieram sie do slowacji na wakacje i by mi sie przydala na wszelki wypadek pozdrawiam i dzieki za kazda porade
-
Problem z otwarciem klapy bagażnika.
juz wszystko jasne koło zębate za cięzko pracowało w silniczku i nie miał siły odbijać pzdr
-
[ALL B6] Wymiana żarówek mijania
witam,dziś właśnie walczyłem z wymiana żarników i pocieszam kolegów że wcale nie trzeba wiele demontowac a już napewno nie zderzak,wystarczy tylko odkręcić filtr powietrza i wspomniane wcześniej torxy (ja polecam dopasowany do torxa długi śrubokręt do śrub tych z tyłu poniżej,wystarczy je poluzować odrobinę) i lampy wychodza bardzo łatwo. powodzenia pzdr
-
Problem z otwarciem klapy bagażnika.
witam zrobiłem tak jak załączonym wyżej filmiku, dodatkowo przesmarowałem sam mechanizm zatrzaskowy ponieważ ciężko chodził i niby jest ok lecz nie wiem w jakiej pozycji ustawić ten plastikowy "wysięgnik" ma być odkręcony na najdłuższą długość czy skręcony by był jak najkrótszy do montażu ,próbowałem wielokrotnie i efektem jest fakt iż bagażnik otworze ale by ponownie zamknąć muszę pociągnąć ręcznie za drut połączony z owym wysięgnikiem by odrobinę się wysunął wtedy odblokowuje zatrzask w przeciwnym razie nie domknę klapy ponieważ haczyk się nie zatrzaskuje. wiem ze w/w opis jest nie zrozumiały dla osób,które nie miały tego problemu lecz licze na to iż osoby które z tym walczyły bedą wiedziały jak mi pomóc pzdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
pozdrawiam klubowiczów slawek-słupsk
slawek123
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta