-
Spoty Katowice i okolice
ok ok lezy na reczniczku ale w takim razie zdejme go z kaloryfer i dam pod:)) a właśnie.. probowalem kluczykiem zamknac samochod po wyjeciu modulu, wlozylem do zamka, przekrecilem i tez tak strzelalo przy zamknieciu, jak wam pokazywalem wczoraj.... czyzby to jednak nie problem z modulu?? Multis, nie niedaleko, ja z ligoty jestem:) a czemu??
-
Spoty Katowice i okolice
no i wymontowałem moduł komfortu.. wiązka przy samym module wygląda okej tak samo w środku puszki, ale za to pod puszka MK widać biały nalot na blasze taki ogólny syf...oraz taki korek w podłodze był jakby odklejony a jak go całkiem otworzyłem to było widać dolna pokrywę zabezpieczającą, być może tamtędy dostawała się woda, dam moduł na kaloryfer, może coś z tego będzie...
-
Spoty Katowice i okolice
hehehe spoko przyjmuje zamówienia jak co ale na większe ilości:d tak minimum po 10 heheh dobre rabaty będą a pączki muszza być dobre, bo nie są pompowane prochami:) na "tłusty czwartek" stosujemy jeszcze lepszą pradawną recepturę) noo apropo wiązki w drzwiach i kostkek, to tylko w 1 drzwiach nie były obramiane... pozostaje moduł komfortu? zoabczymy moze w ten wtorek następny co sie uda odczytać jak nei to trzeba bedzie rozbebeszyc moduł wysuszyc poczyscic mzoe to cos pomoze
-
Spoty Katowice i okolice
fak a myślałem, że blefuje ja i tak z robo bym nie dotarł hehe noo żałuj żałuj.. zostało kilka sztuk:D no i oczywiście mi również było miło poznać ale jeszcze minie chwila zanim wszystkich ogarnę po ksywach:)a następnym razem napewno zagoszczę na spocie:) Cieszę się że kreple smakowały, a co do linku od soprano już zerkam co tam ciekawego piszą,
-
Spoty Katowice i okolice
ja też :)
-
Spoty Katowice i okolice
adassskkoooo mam dla Ciebie mala paczke:D hehe:D
-
Spoty Katowice i okolice
ja tez bede ]:-) A w końcu gdzie? 3s czy scc??
-
Spoty Katowice i okolice
To chyba normalne ,że zamyka się auto wysłane z one v arturroo opisalem to akurat post wyzej to nie jest normalne.. normalnie by bylo raz, i zamknal by wszystkie zamki..
-
Spoty Katowice i okolice
heheh ok załatwioone:) przywiozę coś dobrego:) zapalam samochód, ruszam nastepnie po przekroczeniu 15 km/h aktywuje sie to zamykanie drzwi, zapier***sobie poczym skrzyzowanie swiatla i czerwone:D albo bardziej żółte jak kto woli:P znowu ruszam i znowu powyżej 15km/h się to aktywuje..i tak za kazdym razem po przekroczeniu 15km/h ... problem w tym że nie zamyka tych drzwi, słychac jakby zamknal i odrazu otworzył, tak sie tez dzieje jak zamykam auto z pilota...
-
Spoty Katowice i okolice
Witam witam:) mam pytanko czy na jutrzejszym spocie zabiera ktoś ze sobą vaga? głupieje mi moduł komfortu;/ m.in. strzela mi zamkami za każdym razem jak przekroczę 15km/h... sprawdzałem wtyczki w drzwiach, były czyszczone, a część kabli w miejscu przetarcia wycięta i wlutowana na nowo, niestety problem nie ustąpił a ilu mniej więcej będzie forumowiczów?? bo jest opcja dostarczenia dobrych pączków:)) hehe:) pozdrawiam!!
-
Potrzebny mechanik
jakbyście czegoś nie ustalili to dajcie znać, w Chorzowie mam dobrego mechanika... wizytówka: AES CARS Chorzów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, nazywam się Michał jestem z Katowic, na co dzień poruszam się Audi A4 2,5 TDI QUATTRO z 2003 r pozdrawiam
Michuu03
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta