Treść opublikowana przez kurcok1
-
Pytanie o śrubę mocującą tylne lampy.
kluczem pujdzie nasadowym,ja u siebie też wkrętakiem nie mogłaem
-
jak naciagnac reczny
kurde mi powiedzieli że się nie reguluję,że to zależy od stanu klocków,aż sam zajrzę i popatrzę
-
Puszczanie gazu
ja mam to samo,niedawno byłem w serwisie żeby przeglądneli plecionke i przy okazji całokształt i us łyszałem że wewnętrzny przegób ma luz,lewy i to będzie to,bynajmniej tak mi się wydaje
-
Włączające sie ESP
też to mam,po wyłączeni i ponownym włączeniu jest już dobrze
-
Hamowanie silnikiem ,dziwny odgłos
chyba trz będzie szukac skrzynki mi i Tobie,ale jak się karze że docisk,czy coś tam?każdy mówi ze skrzynia,a jak nie.Dzwoniłem jest za 1400złotych bez przegubów
-
Hamowanie silnikiem ,dziwny odgłos
ja to niewiem jaki dolać ,bo mi w serwisie dolali,ale uzupełnili mi braki i dalej jest ten odgłos jak puszczę pedał gazu ,a najgorzej słychać na 4 rtym biegu i z prędkości 80 do 50:facepalm:
-
Hamowanie silnikiem ,dziwny odgłos
oleju to raczej powinno byc równo z tą śrubą,u mnie było ubytku 0,7 litra
-
Hamowanie silnikiem ,dziwny odgłos
Kurde jak kupiłem to się nie sprawdzało stanu oleju,może przez ten ubytek to się stało:doh: to co radzicie,latać aż padnie,i głoś sie nasili?ciekawe jak chodzą teraz te skrzynki,w tysiaku sie wyrobie.
-
Hamowanie silnikiem ,dziwny odgłos
Łożysko mi wyeliminował gościu w serwiśie po przejazdzce
-
Hamowanie silnikiem ,dziwny odgłos
i co byłeś z tym gdzieś ,żeby ktoś posłuchał?
-
Hamowanie silnikiem ,dziwny odgłos
Witam panowie mam problem z moja Audicą,a mianowicie w trakcie jazdy i puszczeniu pedału gazu(hamowanie silnikiem) słychać dziwny dzwięk takie buczenie tak jakby.Najgorzej słychać na 4rtym biegu w przedziałach prędkości 60,80. Ostatnio byłem w serwisie przy wymianie amorów i przy okazji powiedziałem o tym i mi powiedieli że to skrzynia wydaje taki dzwięk,dolali oleju 0,5 litra ale dalej to słychać.Może to nie skrzynia ,może to być przegób któryś bądz sprzęgło?sam już niewiem co mam robić,a odgłosy naprawdę słychać w środku:facepalm: Może ktos miał taki problem i mi podpowie co mogę z tym zrobić:(przebieg auta to 360 tysięcy.Pozdrawiam
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
U mnie teraz jest 360 tysięcy ,a jak kupiłem miała 220,jestem zadowolony z niej,ale teraz coś skrzyia się zaczyna odzywać prawdopodobnie