Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kurcok1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kurcok1

  1. kluczem pujdzie nasadowym,ja u siebie też wkrętakiem nie mogłaem
  2. kurde mi powiedzieli że się nie reguluję,że to zależy od stanu klocków,aż sam zajrzę i popatrzę
  3. ja mam to samo,niedawno byłem w serwisie żeby przeglądneli plecionke i przy okazji całokształt i us łyszałem że wewnętrzny przegób ma luz,lewy i to będzie to,bynajmniej tak mi się wydaje
  4. też to mam,po wyłączeni i ponownym włączeniu jest już dobrze
  5. chyba trz będzie szukac skrzynki mi i Tobie,ale jak się karze że docisk,czy coś tam?każdy mówi ze skrzynia,a jak nie.Dzwoniłem jest za 1400złotych bez przegubów
  6. ja to niewiem jaki dolać ,bo mi w serwisie dolali,ale uzupełnili mi braki i dalej jest ten odgłos jak puszczę pedał gazu ,a najgorzej słychać na 4 rtym biegu i z prędkości 80 do 50:facepalm:
  7. oleju to raczej powinno byc równo z tą śrubą,u mnie było ubytku 0,7 litra
  8. Kurde jak kupiłem to się nie sprawdzało stanu oleju,może przez ten ubytek to się stało:doh: to co radzicie,latać aż padnie,i głoś sie nasili?ciekawe jak chodzą teraz te skrzynki,w tysiaku sie wyrobie.
  9. Łożysko mi wyeliminował gościu w serwiśie po przejazdzce
  10. i co byłeś z tym gdzieś ,żeby ktoś posłuchał?
  11. Witam panowie mam problem z moja Audicą,a mianowicie w trakcie jazdy i puszczeniu pedału gazu(hamowanie silnikiem) słychać dziwny dzwięk takie buczenie tak jakby.Najgorzej słychać na 4rtym biegu w przedziałach prędkości 60,80. Ostatnio byłem w serwisie przy wymianie amorów i przy okazji powiedziałem o tym i mi powiedieli że to skrzynia wydaje taki dzwięk,dolali oleju 0,5 litra ale dalej to słychać.Może to nie skrzynia ,może to być przegób któryś bądz sprzęgło?sam już niewiem co mam robić,a odgłosy naprawdę słychać w środku:facepalm: Może ktos miał taki problem i mi podpowie co mogę z tym zrobić:(przebieg auta to 360 tysięcy.Pozdrawiam
  12. U mnie teraz jest 360 tysięcy ,a jak kupiłem miała 220,jestem zadowolony z niej,ale teraz coś skrzyia się zaczyna odzywać prawdopodobnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.