Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maniek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maniek

  1. Witaj na forum
  2. Witaj na forum
  3. Witaj na forum
  4. Witaj na forum
  5. Witaj na forum
  6. Witaj na forum
  7. Witaj na forum
  8. Witaj na forum
  9. Witaj na forum
  10. Witaj na forum
  11. QRRRR... zszedłem właśnie do samochodu. no i pupa. akumulator wyczerpany... i wszystko kwiczy... no zaraz sobie w łeb strzelę chyba... był tu podobny przypadek w jakiejś B5 ale niestety nie wiem jak autor sobie poradził...[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 16:16_________________________________________________ mówisz o tym z tyłu rns czy tym głównym od strony drzwi? ten główny od radia wczoraj wypiąłem, wsadziłem i problem z phone nadal był. do tych z tyłu rns się nie dostanę bo nie mam wyjmaków... jesli te przy drzwiach sa ok to probuj z tylu RNS-E, jesli aku Ci siadlo to moze jakies zwarcie idzie albo aku juz wywinal kopyta :gwizdanie:
  12. Witaj na forum
  13. Witaj na forum
  14. Witaj na forum
  15. Witaj na forum
  16. Witaj na forum
  17. Witaj na forum
  18. Witaj na forum
  19. Witaj na forum
  20. Witaj na forum
  21. Witaj na forum
  22. Siemka, pogoda elegancka, na grilla w sam raz Kto dzisiaj wpadnie, meldowac mi tu szybko [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 10:24_________________________________________________No i sezon spotowo-grillowy uważam za otwarty Co prawda frekwencja bez szału, ale niech żałują Ci których nie było Dzięki Arek za grilowanko i do następnego [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 20:03_________________________________________________Siema Pany, czy tu ktoś jeszcze zagląda? Żyjecie w ogóle czy dostęp do neta Wam zabrali W niedziele podobno ma być pogoda i planujemy powtórkę grilla, więc zapraszam
  23. Witaj na forum
  24. Witaj na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.