-
Wymiana pompy paliwa - wskazanie poziomu paliwa na odwrót
kolego, auto z 2001r. Pompę kupiłem na Allegro wiec nie wiem, pewnie jest z innego roku. wymieniłem całą, kompletną pompę razem z koszykiem
-
Wymiana pompy paliwa - wskazanie poziomu paliwa na odwrót
Witam:hi: Jestem świeżo po wymianie pompy paliwa. Pompa działa poprawnie, ale jest problem w wskazywaniu poziomu paliwa. Wskazuje na odwrót, czyli jak mam full to na liczniku jest rezerwa... co może być tego powodem? Jeżdżę ze stresem, bo nie wiem ile tak naprawdę mam paliwa..pomocy
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
Podpinam się pod post...wiadomo coś??
-
Uszczelki do montażu turbiny
Dokładnie jak kolega...zapodaj Motula 8100
-
Epc + problem z odpaleniem na ciepłym
Drogie są graty?? Jak z wymianą, można samemu zrobić, czy bez mechanika się nie obejdzie?
-
Epc + problem z odpaleniem na ciepłym
Witam. Zdarzyło mi się to kilka razy, że gdy silnik mam ciepły to jest problem z uruchomieniem silnika. Po dłuższym rozruchu, zazwyczaj bo drugim dłuższym "kręceniu" auto zapala, ale świeci się kontrolka EPC - zazwyczaj też silnik jest wtedy na wyższych obrotach (coś jakby ssanie się włączyło). Zdarza się też, że na postoju (np. w korku) samochód gaśnie...o co chodzi? Podłączyłem VAGa i wyszły błędy: 16706 Czujnik obrotów silnika - brak sygnału brak osprzętu / nie związany ze sprzętem 16396 Nastawnik wałka rozrządu strona 1 - nieprawidłowa funkcja brak osprzętu / nie związany ze sprzętem 16705 Czujnik obrotów silnika - zakres/możliwości brak osprzętu / nie związany ze sprzętem Macie jakieś pomysły, gdzie muszę szukać przyczyny??? Wyczytałem tylko, że to może być czujnik Halla ________________________________________________________________________________________________________________________________________ Jestem po wymianie czujnika, pomogło:)
-
Nie dziala podswietlanie fis,wlacznika swiatel,i czesci pakietu swiatlo
Mce??
-
Jakie polecacie świece do 1.8T AVJ?
Ja też latam na tych świeczkach i zero problemów Zapodałem te NGK, udało mi się zdobyć Made in Dżapan;) podobno...
-
Filtr oleju Knecht
Mam wkręconego już drugiego Knecht-a i nie narzekam i raczej przy nim zostanę
-
Jakie polecacie świece do 1.8T AVJ?
A macie jakieś doświadczenia z Bosch-em? myślałem np. o Bosch Super 4 (z 4 elektrodami)
-
Jakie polecacie świece do 1.8T AVJ?
Witam:hi: Czas na kolejne zmiany świeczki się kłaniają i tu jest szkopuł, jakich wy używacie ??? Czytałem że Irydowe się montuje do tego auta znowu gdzieś indziej piszą że Bosch Platin a jeszcze inni że NGK....
-
1BE, a zamiana na standartowe
Ma ktoś doświadczenia odnośnie zamiany ori 1BE na 1BA??
-
1BE, a zamiana na standartowe
1BV, to masz s-line?
-
1BE, a zamiana na standartowe
koszty? na alledrogo takie graty powinny Cię wynieść ok 800-1000zł za nowiutkie 4 amorki i 4 sprężynki + ew. wymiana. Trochę sporo:kwasny: ---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ---------- a rozglądasz się już za jakimiś gratami?
-
1BE, a zamiana na standartowe
Witam Panowie:hi: Mam takie pytanie odnośnie zawiechy 1BE. Chodzi o to, że chcę zmienić na normalne (miększe) Czy wystarczy jak zmienię same sprężyny? czy dodatkowo muszę jeszcze wymieniać amory?? i rozumiem, że po takim zabiegu gablota będzie wyżej siedziała, zgadza się?
michalex
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta