Treść opublikowana przez sylwek28
-
Kodowanie Lap Timera w Audi A4 B9
to teraz nie wiadomo czy się u mnie da....
-
Kodowanie Lap Timera w Audi A4 B9
20200819-140921 IBB.CO Image 20200819-140921 hosted in ImgBB Temperatura oleju jest w Bajcie 10 w Bicie 1 ale też nie mogę wyrzycić tego na deskę. Jakie klastry?
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
20200819-140921 IBB.CO Image 20200819-140921 hosted in ImgBB Moź ktoś już to ogarnął, odhaczyłem Bit 1 i dalej nie pojawiła się temperatura oleju...
-
Kodowanie Lap Timera w Audi A4 B9
Dałeś radę to ogarnać?
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Czy funkcja tem. oleju można wyciągnąć na deskę B9 tdi 2017r. zegary zwykłe, wyświetlacz kolorowy?
-
A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
faktycznie , patrze w konfiguratorze i są już a jak kupowałem nie było..
-
A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
RS-ów nie ma w ofercie na Polskę Kolego @Młody_drog nie śmieć mi w moim temacie .
-
A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
To koła zimowe- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
Fabrycznie kupione , ale niebawem kupię zimowe bo ma być zima i maroz- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
Felgi to Audi Sport 245/40/18 opony Michelin Pilot Sport 4 zimy u mnie niet- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
Tak, hamowania własnej roboty ale pokazuje ciut mniej niż Maha Mastersa Rogala i vtech Tory z Diaktronika i jest jakimś tam punktem ? Podejdź do Rogala brał ostatnio 50zł za shamowanie.- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
Gdzie je mogę kupić? s-line ma ładniejsze to fakt.. Dziś wymieniłem masło + filtr, po 1389km na liczniku i powiem Wam ,że było brązowo szare... szare !!! czyli jest mikro-opiłków od jasnej anielki... ciężko było metodą gospodarczą (osłona pod silnikiem liczy 20 wkrętów torx i dwie śruby na 13 klucz) bo fabrycznie jest korek pod wysys oleju z góry i trzeba ruszać głową na szczęście jest śruba spustowa w misce ale jest ona niemal pod samymi sankami i trzeba dorabiać z blachy specjalną łyżkę ,żeby nie zalać całego spodu i siebie przy okazji..., łyżkę mocujemy na stabilizatorze i olej po niej spływa nam do wiadra, spłynęło równo 4,65l (producent podaje 4,7l ) łącznie z tym co wyciekło po poluzowaniu filtra (Knecht OX787D) te 30 kkm serwisowe to jakaś masakra!!! Temat ogarnięty cmokam bronkxa- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
Średnie z kompa mam 5,6 ale to od momentu kupna, staram się delikatnie jeździć coby się ładnie motor ułożył bo ma to jednak znaczenie.. no na krótkich przelotach , tak po pieczywo i masło to pokazuje 8,8 a po browar nawet i więcej pragnienie robi swoje ogólnie oszczędne, komfortowe i ciche auto... dołożyłem te lepsze niby szyby za 7 stówek ale nie mam porównania z normalnymi w trasie, bo w mieście to chyba podobnie.- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
Ja bezkonfliktowy jestem i każdy może pisać co myśli i czuje nowe foto z przedwczoraj trzeba się cieszyć z tego co mamy spalił mi w trasie 30l ON na 600km- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
image 1 image 2- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
.? Tak się zastanawiam kiedy jej masło zmienić bo te serwisowe 30kkm mnie przerażają ...- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
9 lat prowadziłem działalność wiec wiem doskonale o wadach i zaletach własnego biznesu ..ale temat jest o A4 B9 i jako ciekawostkę powiem Wam ,że byłem dziś na hamowni u kolegi i wyszło 201KM i 422Nm- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
Prowadząc działalność ma się przeważnie inną zdolność finansową. .nie oszukujmy się. . Biorąc auto na firmę też są większe korzyści i też to wiemy ? Czy się leży na hamaku? Sporo osób leży. .wierz mi..minimum wysiłku maksimum korzyści. .choć są tacy co za....ją i to ostro. Większość osób na tym forum i nie tylko na tym wziąła nowe auta na firmę w leasing ,kredyt dlatego biorą full opcje w benzynie, w automacie i mają wywalone na to czy się popsuje, ile pali itd bo i gwarancja jest i jak się leasing skończy wezmą nowe ? Ciekaw jestem czy są na forum osoby które wzięły za gotówkę nowe ,mocno doposażone auto na osobę fizyczną bo szczerze jakoś w to nie wierzę. .?- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
Nie ma co porównywać aut grupy do Audi bo jest różnica i to spora. Auto jest bardzo dobrze wyposażone. ....tak, zamierzam nim jeździć długo. Tak jak każdym które posiadam a wg kolegi ile czasu powinienem? Od 18-go maja zrobiłem juz całe 760km ? i co dać ponad 200k , zrobić śmieszny przebieg i sprzedać tylko po to żeby ktoś się cieszył? Ja nie mam firmy. ..na mnie ludzie nie pracują. ..jak nie zapracuje to nie mam. ..- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
Koledzy już odpowiedzieli jakby był 3.0TDI w manualu to bym wziął ale na Polskę nie idzie a w manualu w ogóle nie występuje...szkoda ... mam drugie auto w manualu 330KM/700Nm i jest bajka.. Audi jest lepiej wykonane niż VW, cichsze, ładniejsze, nie gnije tak jak VW i więcej oferuje w standardzie, i ja już jestem starszym panem wychowanym na manualu a na mojej ulicy naprawiają aftomaty i widzę co stoi i ile tego... dramat, jakoś manuali tak nie naprawiają dziwnym trafem poza tym dziennie do pracy ma 100km i nie pozwoliłbym sobie na 2.0tfsi, które na klimie w korkach pali 12-13l , wiem bo użytkowałem i nie piszcie proszę ,że pali 7l bo to w tracie przy 100km/h dla mnie setup kozak, to co potrza i nic więcej, bez udziwnień- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
Dlaczego nie Passat? ... to takie pytanie jak na filmie z YT "Czy lubi pan czytac ksiązki"- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
Bardzo mi miło jasne, chętnie, mam prostą drogę Wałem- A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
- A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
Niebawem będzie kolejne A4 B9 Sedan 2.0TDI 190KM , Matrixy . Bang itd ..zamówione , czekam objeździłem pół Polski i tych zje....ych handlarzy ,ach te mega cukierki i powiem grzecznie : przód im w tył! - A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual