Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowanie Lap Timera w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam pytanko odnosnie aktywacji lap timera i temperatury oleju. Robie wszystko zgodnie z instrukcja i nie chce mi odpalic.

Aktywacja Lap Timer
Wybierz sterownik 17 (Zestaw wskaźników)
Kodowanie
Bajt 1
Bit 3 aktywny

ktos mi kiedys powiedzial ze bez virtual cockpit nie ma takiej opcji, ale widzialem ze ziomeczki maja.

 

 

Jest mi ktos w stanie powiedziec czego nie robie, albo robie zle.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dałeś radę to ogarnać?

Opublikowano
  • Autor

W moim sie nie da bo klastry zegarow nie maja tego zakodowane takiej opcji. Ale znajomy zrobil zgodnie z instr i wszystko smiga az milo.

Opublikowano
IBB.CO

Image 20200819-140921 hosted in ImgBB

Temperatura oleju jest w Bajcie 10 w Bicie 1 ale też nie mogę wyrzycić tego na deskę.

Jakie klastry? 

Opublikowano
  • Autor

Na zagranicznych forach ludzie pisza o przypadkach z seata vw audi ze sa liczniki ktore ci to wyswietla i takie co nie, chocby skaly sraly. Nie wiem od czego to zalezy. Moze od rocznika, moze od miejsca produkcji zegarow, nikt tego nie wyjasnil. Ja juz robilem wszystko co mi ludzie na grupie obdeleven podpowiedzieli, gotowe kodowanie robilem, adaptacje, kodowania zwykle. Nie ma szansy i tyle znajomy wszedl baji 1 bit 3 zgasil, zapalil i wszystko dziala a u mnie nie ma opcji. Temp oleju bez tego menu nie bedzie dzialac.

Opublikowano

to teraz nie wiadomo czy się u mnie da....

Edytowane przez sylwek28

Opublikowano
  • Autor

Robisz wedle instrukcji co podalem powyzej, nic mniej nic wiecej i daj nawet czas swojej furze do nastepnego dnia. Jesl nic sie nie pojawi to po prostu nie mozesz tego ustawic.

Opublikowano

z tego co wiem to zakodujesz i będzie, ale nie wyświetlisz dopóki nie przełączysz przyciskiem w kierownicy po lewej stronie, którego np u mnie nie ma...

Opublikowano
  • Autor

Tak kierownice musisz miec ta lepsza

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

U nie dział temperatura oleju,  tylko boost nic nie pokazuje.

Da się zmienić żeby pokazywało temperaturę oleju od zera a nie od 60 stopni? 

Opublikowano
Godzinę temu, patryciusz napisał:

U nie dział temperatura oleju,  tylko boost nic nie pokazuje.

Da się zmienić żeby pokazywało temperaturę oleju od zera a nie od 60 stopni? 

Nie da się. Czujnik dopiero od 60° pokazuje temp.

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 9.07.2021 o 20:40, Muskel1 napisał:

Nie da się. Czujnik dopiero od 60° pokazuje temp.

Na pewno? 

Co prawda A6, ale tam się dało. 

Do tego podobno już w Passacie B7 można to włączyć. 

Może coś się ruszyło w temacie i da radę to zrobić? 

Parametryzacja VCP? 

pobrane (12).jpeg

Edytowane przez Fikass

Opublikowano

Na 1000%.

W B9 i w Golfie 7 pokazuje dopiero od 60°C. 

Edytowane przez Muskel1

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czujnik pokazuje wcześniej, sprawdzałem w VCDS i w aplikacji na telefon. 

Opublikowano
18 minut temu, patryciusz napisał(a):

Czujnik pokazuje wcześniej, sprawdzałem w VCDS i w aplikacji na telefon. 

Ale na zegarach pokazuje dopiero od 60°C.

 

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 9.07.2021 o 20:40, Muskel1 napisał(a):

Nie da się. Czujnik dopiero od 60° pokazuje temp.

U mnie na sport layout pokazuje od 45° i tak się zastanawiam, czy da się to zmienić, by pokazywało każdą wartość?

Opublikowano
30 minut temu, Vagrico napisał(a):

U mnie na sport layout pokazuje od 45° i tak się zastanawiam, czy da się to zmienić, by pokazywało każdą wartość?

Zgadza się wyjątkiem jest sport layout,  tam pokazuje już od 45°C.

Nie da się pokazać wcześniej.

 

Opublikowano

a czemu nie pokazuje turbo boost ? 

Opublikowano

W niektórych benzynowych silnikach pokazuje. W dieslach już nie.

 

Opublikowano

ok , szkoda .

mam podáczone pod torque tam mi pkazuje 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.