Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

polski

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez polski

  1. U mnie również jest LO,16,17,18 itd. aż do 28 i HI
  2. Właśnie szukam takich 17" ale łąmię się co do obniżenia zawiechy nie chciałbym ruszać a tan wzór to mój jedyny wybór, albo te albo żadne Witaj jaca, Mam do sprzedania takie 17" s-line po jednym sezonie. Jak bedziesz chciał zobaczyć jak to wyglądało u mnie to wyśle ci fotki na maila. pozdrawiam [br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 19:55_________________________________________________Witam wszystkich klubowiczów , Mam do sprzedania komplet 17" felg S-Line z oponkami Michelin PSP2 po jednym sezonie. W następnym roku planuje założyć ten sam model tylko w 18". Zainteresowani proszeni są o kontakt mailowy lub GG. pozdrawiam
  3. łukaszr ja wiem ze sie nie kreci do takich obrotów ale jak sie zdaży to nie powinno dziac sie to o czym pisałem na poczatku mojego wątku pozdrawiam
  4. Dzieki za wszystkie podpowiedzi a jeśli ktoś jeszcze ma jakieś pomysły na dolegliwości mojej A4'ki to niech pisze. THX pozdrawiam
  5. wiem ze nie ma sensu krecic do 4500 ale jest cos nie tak skoro tak sie dzieje dzieki za post bede go przegladał[br]Dopisany: 10 Styczeń 2008, 19:24 _________________________________________________PO wizycie w warsztacie stwierdzono ze turbina przeładowywuje i co Wy na to??
  6. Witam. Posiadam Audi A4 1,9TDI (AFN 110KM). Wymieniłem czujnik przepływu masy powietrza, wszystkie filtry i przeczyszczona została turbina. Mam problem poniewaz po przekroczeniu 4500 obr./ min. silnik traci moc i tak pozostaje mimo zmniejszenia sie obrotów. Pomaga tylko ponowne uruchomienie silnika. I tak jeżeli nie przekraczam tych obrotów to wszystko jest ok a po przekroczeniu wspomnianych obrotów sytuacja sie powtarza. prosze o pomoc pozdrawiam
  7. Witam wszystkich na tym forum. Zarejstrowałem sie tutaj zeby czegos sie dowiedziec o swoim Audi a i mioze ja będe mógł komuś pomóc swoim doświadczeniem. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.