Treść opublikowana przez polski
-
[B6 AVF] Czy da się ustawić na klimatroniku mniej niż 18 stopni ?
U mnie również jest LO,16,17,18 itd. aż do 28 i HI
-
[ALL] Jakie felgi
Właśnie szukam takich 17" ale łąmię się co do obniżenia zawiechy nie chciałbym ruszać a tan wzór to mój jedyny wybór, albo te albo żadne Witaj jaca, Mam do sprzedania takie 17" s-line po jednym sezonie. Jak bedziesz chciał zobaczyć jak to wyglądało u mnie to wyśle ci fotki na maila. pozdrawiam [br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 19:55_________________________________________________Witam wszystkich klubowiczów , Mam do sprzedania komplet 17" felg S-Line z oponkami Michelin PSP2 po jednym sezonie. W następnym roku planuje założyć ten sam model tylko w 18". Zainteresowani proszeni są o kontakt mailowy lub GG. pozdrawiam
-
[B5 AFN] Spadek mocy po przekroczeniu 4500 obr./min.
łukaszr ja wiem ze sie nie kreci do takich obrotów ale jak sie zdaży to nie powinno dziac sie to o czym pisałem na poczatku mojego wątku pozdrawiam
-
[B5 AFN] Spadek mocy po przekroczeniu 4500 obr./min.
Dzieki za wszystkie podpowiedzi a jeśli ktoś jeszcze ma jakieś pomysły na dolegliwości mojej A4'ki to niech pisze. THX pozdrawiam
-
[B5 AFN] Spadek mocy po przekroczeniu 4500 obr./min.
wiem ze nie ma sensu krecic do 4500 ale jest cos nie tak skoro tak sie dzieje dzieki za post bede go przegladał[br]Dopisany: 10 Styczeń 2008, 19:24 _________________________________________________PO wizycie w warsztacie stwierdzono ze turbina przeładowywuje i co Wy na to??
-
[B5 AFN] Spadek mocy po przekroczeniu 4500 obr./min.
Witam. Posiadam Audi A4 1,9TDI (AFN 110KM). Wymieniłem czujnik przepływu masy powietrza, wszystkie filtry i przeczyszczona została turbina. Mam problem poniewaz po przekroczeniu 4500 obr./ min. silnik traci moc i tak pozostaje mimo zmniejszenia sie obrotów. Pomaga tylko ponowne uruchomienie silnika. I tak jeżeli nie przekraczam tych obrotów to wszystko jest ok a po przekroczeniu wspomnianych obrotów sytuacja sie powtarza. prosze o pomoc pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich na tym forum. Zarejstrowałem sie tutaj zeby czegos sie dowiedziec o swoim Audi a i mioze ja będe mógł komuś pomóc swoim doświadczeniem. pozdrawiam