Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris-07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris-07

  1. w sumie lepiej moze faktycznie wyslac i niech zrobia oryginal nie wiedzialem o tej stronie ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- mnie wlasnie moj juz tez denerwuje i to bardzo
  2. tak chinole. podobno nie ma roznicy z oryginalem ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- w porownaniu z cenami allegro to cena dobra wg mnie . kiedys byly po 160 zl ale jak juz sie zdecydowalem kupic to juz ich nie bylo . podejrzewam ze goscia sprowadzila konkurencja na ziemie , teraz nie ma taniej niz 280 zl
  3. siemka . bylby ktos chetny na wyswietlacz do pelnego fisa ? cena by wyszla po jakies 130zl
  4. wydaje mi sie ze to nie bedzie zle wygladac bo to tak jakbym na halogenach jezdzil tylko bedzie biale swiatlo . chodzi mi tylko o to ze nie chce zeby mi sie wypalaly odblysniki w lampie i nie palily sie zarowki xenon bo sa dosc drogie. a policje to ja mam w ..... jak mnie zatrzymia i beda sie szarpac to wlaczam swiatla zwykle i powiem ze tak kupilem auto .
  5. jesli wg ciebie zrobiebie dzinnych z oryginalnych halogenow bez DZIADOWKICH (jak to powiedziales) przerobek i montazu tych beznadziejnych lamp z allegro jest do du.. to nic tylko pogratulowac. po drugie nie pytalem sie o opinie tylko o to jak to podlaczyc !!!
  6. witam . chcialbym zrobic sobie swiatla dzienne zamiast halogonow , a mianowicie kupilem zarowki h7 led . chodzi mi o zalaczanie tych swiatel . mam a4 po lifcie i chcialbym zeby wlaczaly sie po zapaleniu auta ale tez zeby je na zapalonym aucie szlo wylaczyc wlacznikiem od halogenow. ma ktos jakis pomysl jak to zrobic ?
  7. tak dokladnie mi o to chodzi , ja tam juz mam czujnik po poprzedni zegar mialem tez ze wskaznikiem temp oleju tyle ze z czerwonym podswietlaniem tzw. pollift ---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ---------- a zrobilby mi ktos chociaz modul ktory gasi alladyna ? bo to napewno idzie , juz tu bylo o tym pisane
  8. siemka minelo z 5 miesiecy kiedy ostatnio pytalem. zrobil juz ktos taki modul zeby zgasic alladyna od oleju i zeby z czujnika w podstawie filtra oleju (na jeden przewod) dzialal wskaznik temperatury oleju w zegarze z bialym podswietlaniem ?
  9. ahaa i jeszcze pytanko : ma ktos dostep do nowych wyswietlaczy do licznika ? jesli tak to jaki koszt ? ---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ---------- jest mozliwosc zamowc z chin wtedy sztuka wyjdzi po jakies 140 zl. ale trzeba wziac 10 szt minimum. na alledrogo wolaja 260 zl , to duzooo
  10. panowie zrobi ktos ten emulator do wskaznika oleju pod czujnik w podstawie filtra ? czy sobie odpuscic czekanie i zalozyc tylko taki emu zeby gasi kontrolke ? wtedy wskazowka bedzie lezala tak jak lezy teraz
  11. To co opisales dziala tylko w zegarach z czerwonym podswietleniem. W zegarach po lifcie nie bd chodzilo bo jednopinowy czujnik w podstawie jest analogowy a czujnik w misce wysyla sygnal cyfrowy. Chyba ze ktos zamieni sobie zegarek od oleum w poliftowym na przedlift Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 no i o to mi wlasnie caly czas chodzi . zeby dzialal ten emu w zegarze z bialym podswietlaniem i pokazywal wskaznik czyli emu od The a4 mi nie bedzie banglał u mnie
  12. to zrob mi jeden kupie od ciebie sam sobie nie zrobie bo nie potrafie. ja czujnik w podstawie filtra mam bo juz na starym zegarze mialem wskaznik oleju.
  13. chodzi o to zeby nie swiecil poziom oleju i pokazywal wskaznik a nie tylko zgasic kontrolke emulatorem
  14. no na pewno nie jest prosty bo juz pol roku czekam az to ktos ogarnie ale nikomu jak narazie sie to nie udalo
  15. ja go przetre... tylko się zebrać nie mogę zeby graty w elektronicznym zamówić... bronson no nie mozesz sie zebrac to fakt od stycznia
  16. powaznie ? dziwie sie ze jeszcze nikt tego nie zrobil. ja chyba nie posiadam takich zdolnosci zeby takie cos zrobic po drugie i tak bym nie znalazl tego w necie. kiepsko mi idzie szukanie czegokolwiek
  17. nie no gdzie czekam jutro na raport
  18. Jest jeszcze opcja zrobienia emulatora cyfrowego z odpowiednim wsadem w pamieci ktory bd zamienial sygnal analogowy na cyfrowy i wtedy temp ozyje Sent from my GT-I9300 using Tapatalk ale zanim ktos to ogarnie to moge juz nie miec mojej A4
  19. bacznie sie bede przygladał co ustaliles. czekam az ktos ogarnie ten temat. mam wskaznik od oleju (licznik z bialym podswietlaniem ) , czujnik w filtrze na jeden kabel i tez mi nie dziala wskaznik
  20. jak zregenerowac ? moja cieknie , i wyje jak nie wiem co . jak krece kierownica to sa momenty ze jest uczucie jakby przestawalo dzialac wspomaganie . plyn jest bo sprawdzalem .
  21. juz tak wlasnie myslalem . lepsza chyba uzywka oryginal niz nowa chinszczyzna
  22. LAUBER - 366 zl TRW - 718 zl .( duzo jak na pompe wspomagania) TOPRAN - 485 zl ZF PARTS - 1018 zl
  23. Witam . Musze wymienic pompe wspomagania . Jakiej firmy byście polecili ? Rzbierznosc cenowa jes ogromna. 170 zl - 1000 zl Ktos moze wie co to za firma LAUBER. I czy warto kupic . cena to jakies 300 zl
  24. siema panowie. zrobil ktos juz taki emulator zeby gasil " OIL SENSOR " na desce i zarazem pokazywalo wskaznik temperature oleju na liczniku ? pol roku temu ktos pisal ze jest w trakcie robienia takiego cuda ale jakos efektów nie widac
  25. Nikt jeszcze nie zrobil takiego emulatora zeby wylaczyc alladyna od oleju i zeby z czujnika na podstawie filtra oleju pokazywal wskaznik oleju ? ---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- a tak wogole mam troche gratow do polifta . (sedan) lampy tyl podsufitke szara z komplet do przekladki licznik z fisem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.