Treść opublikowana przez thithat
-
Nie mogę odpalić silnika
nie zawór nie cyka, słychać cyknięcie w nastawniku a 109 po podaniu na krótko +12V działa tzn. słychać pyknięcie czyli sam zawór jest chyba ok
-
Nie mogę odpalić silnika
17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-00 - - 01237 - Fuel Shut-Off Valve (N109) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent przewód który idzie do 109 obtarł się o rurkę metalową i żyła dotykała masy. Brak napięcia 12V na zaworze. Jakieś pomysły???
-
Nie mogę odpalić silnika
Mam problem, mianowicie pojechałem na stację zatankować (lotos) wszystko pięknie, podjechałem, zgasiłem silnik i sobie zalałem paliwko. Wracam z kasy chcę odjechać i tu zonk auto w ogóle nie chce zapalić, nawet nie kaszlnie. Rozrusznik kręci. Podpinam vaga i żadnych błędów. Od czego zacząć sprawdzanie? Nigdy czegoś takiego nie miałem.
-
Zmiana języka wyświetlacza fis
Po temacie. na kanale 4 zmiana wartości na 2
-
Zmiana języka wyświetlacza fis
Mam pytanie jak w temacie. Jest szansa na zmianę języka z niemieckiego na angielski lub polski na wyświetlaczu fis? B5 1996 zegary 8D0919033N.
-
Wskazówka obrotomierza w spoczynku nie opada do zera
naprawdę nikt nie jest w stanie pomóc
-
Wskazówka obrotomierza w spoczynku nie opada do zera
może jeśli to kwestia cewki ktoś ma na zbyciu
-
problem ze sterowaniem fis
manetka do sprawdzenia
-
Ps3 czy xbox... co wybrac ?
mam ps3 jest git ale znajomy kupił xklocka z kinectem i to jest dopiero zabawa, więc jeśli lubisz gry bardziej sportowe i przy których można się poruszać i nieźle zmęczyć to xbox jest lepszym wyborem niż walka z psmove od sony
-
Stuknięcie przy dodawaniu gazu na 1 biegu
miałem podobny przypadek w żony puntolocie i po wymianie górnych łożysk mcpersona problem ustąpił
-
Wskazówka obrotomierza w spoczynku nie opada do zera
To jest automat i licznik pelen fis 8D0919033N analog indicators wskazówki mam: obrotomierz : 3150 prędkość 101 do tego błąd 1176klucz sygnału za mały a kostka przy immo zrobiona na stałe Pomoże ktoś?
-
Wskazówka obrotomierza w spoczynku nie opada do zera
Mam problem z obrotomierzem mianowicie wskazówka od obrotomierza nie opada do zera tylko jej "stan zero" to pierwsza kreska a po przekręceniu kluczyka dziwnie podskakuje przez chwilę. Adaptacja czy silniczek do wymiany??
-
Czy taka dziura dyskfalyfikuje oponę ??
no i to jest najrozsądniejsze rozwiązanie, bo pewnie nitki kordu są pozrywane sądząc po przebarwieniu na zewnętrznej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka. Była B3, B4 teraz czas na B5. Moja OOOO to AFN ze skrzynią DFK.