klusza

474 wyświetleń profilu

Osiągnięcia klusza

Reputacja

1. Termin rozliczania z Urzędu Skarbowym mija lada chwila. Może ktoś z Was jeszcze się nie rozliczył i nie wie komu przekazać 1,5%?
  2. https://www.siepomaga.pl/franio-klucha https://www.dobryklik.pl/franioklucha Koleżanki i Koledzy, we wrześniu ubiegłego roku na świat przyszedł mój syn Franek. Niestety los go nie oszczędził i wybrał dla niego bardzo rzadko występującą chorobę wrodzoną - hemimelia strzałkowa. Jego lewa nóżka nie będzie się rozwijała tak jak zdrowa prawa. Czeka go długie leczenie i rehabilitacja. Franek będzie musiał przejść co najmniej dwie operacje. Najważniejsze to przeprowadzić je w odpowiednim okresie jego dorastania, co może zapewnić tylko leczenie w European Paley Institute w Warszawie. Wiąże się to z ogromnymi kosztami, więc postanowiliśmy założyć zbiórkę na portalu siepomaga.pl. Jeżeli ktoś chciałby się dorzucić to będziemy bardzo wdzięczni. Prosimy też o udostępnianie zbiórki. Każda pomoc to większa szansa aby Franek w przyszłości mógł stanąć na równych nogach Ponadto zbieramy 1.5% podatku w Fundacji Słoneczko, jeżeli ktoś jeszcze nie zdecydował komu oddać swój % to zachęcam przekazać go Franiowi. KRS: 0000186434 Cel szczegółowy: "1688/K Franciszek Klucha"
  3. Jako, że przy trzecim świetle stop było ognisko rudej wleciała klapa z lotką Sline, dyfuzor i listwy drzwi. Teraz poluję na przedni zderzak LZ9Y
  4. Pierwszy serwis miałem na myśli te usterki które wymieniłem + olej i filtry
  5. W grudniu 2019 za 22 tyś. zł z transportem z Niemiec. + akcyza, jakis detaling, pierwszy serwis, badanie techniczne, instalacja LPG, ubezpieczenie to coś około 28 tyś zł. Uchwytu używam i jestem mega zadowolony - telefon Xiaomi mi9 ładuje nawet jak używam nawigacji czy Yanosika
  6. Dzięki Panowie. Jeżeli chodzi o modyfikacje to na razie nie planuję nic wielkiego. Przed przyjściem wiosny chcę jeszcze odświeżyć felgi bo mają lekko podrapane ranty. Muszę też ogarnąć pryszcza przy trzecim świetle stop.
  7. A4 B7 1.8T Quattro Avant 2006 produkcja: maj 2006 pierwsza rejestracja: listopad 2006 Na forum zarejestrowałem się kupę lat temu ale dopiero od roku posiadam Audi A4. W grudniu 2019 roku kolega sprowadził mi z Niemiec Audi A4 B7 1.8T BFB Quattro Avant z przebiegiem 241 kkm. Przez rok zrobiłem ponad 30 kkm i się nie zawiodłem. Okazało się, że auto jest po niemieckim chiptuningu i legitymuje się mocą około 190 KM. Wiedziałem, że na początek muszę zrobić parę pierdół, a mianowicie: - łożysko w prawej przedniej piaście, - klimatyzację - zatarta sprężarka, - króciec płynu chłodniczego przy głowicy. Po zakupie zamontowałem instalację LPG u człowieka polecanego na lpg-forum. Instalacja z zapasem do około 280 KM (Stag Qbox, wtryskiwacze W03 BFC, reduktor Magic BIG, wielozawór Extra, zawór przy reduktorze 8 mm, dwa filtry FL, pełny wlew pod klapką i butla do której tankuję około 63 l gazu). Instalacja spisuje się na szóstkę. Auto jest dość fajnie wyposażone, m.in.: - zawieszenie 1BE - pakiet chrom, - radio RNS-E z oryginalnym modułem bluetooth i zmieniarką, - multifunkcyjna kierownica, - pakiet oświetlenia wewnętrznego, - światła biksenonowe z funkcją auto, - światła do jazdy dziennej, - coming leaving home, - czujnik zmierzchu - lodówka, - kolorowy FIS, - sportowe, podgrzewane fotele z elektryczną regulacją lędźwi, - czujnik deszczu, - czujniki parkowania tył, - lusterko wewnętrzne automatycznie ściemniane, - listwy progowe wewnętrzne z metalową wkładką, - oryginalne felgi 18". Co dziwne auto nie miało tempomatu, który dołożyłem zaraz po zakupie (manetka + oryginalna osłona + kodowanie). Dołożyłem też dodatkowy moduł bluetooth jako wejście AUX. Jedyne co nie podobało mi się przez rok użytkowania to światła - wypalone odbłyśniki - nie było tragedii ale widać było, że nie świecą tak jak powinny. Aktualnie od dwóch tygodni włożone są soczewki EVOX-R 2.0 i w końcu świeci tak jak trzeba.