Treść opublikowana przez daniel01
-
Palące się dwie kontrolki
Caly czas swieci sie trakcja i nie idzie jej wylaczyc a ta od swiec zarowych miga ciagle
-
Palące się dwie kontrolki
Witam piszę z pytaniem nie wiem czy to ten dział ale nie mam pojęcia do jakiego działu to wrzucić jak coś to proszę moderatora o przeniesienie. Mam problem taki jak na zdjęciu poniżej palą mi się kontrolki dwie ta druga ale sprężynka miga mi ciągle wie ktoś co to może być czy ktoś miał to już wcześniej proszę o pomoc co z tym robić, co oznacza to. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
-
Nie działająca klamka
To posiadasz to ?
-
Nie działająca klamka
Ja mam zamek ok tylko potrzebuje tylko tą linkę. Dlatego pytam czy ktoś to przerabiał i czy wiecie kto może mieć na sprzedaż taka linkę
-
Nie działająca klamka
Jaki kolega potrzebuje do b6 a czy avant czy nie to chyba nie gra roli ?
-
Nie działająca klamka
Ale nie ja już zdiąłem tapicerke i mam przerwany taki biały drug co idzie do zamka
-
Nie działająca klamka
Tak
-
Nie działająca klamka
Witam wszystkich mam taki problem bo urwała mi się linka z klamki i od środka nie mogę dźwi otworzyć i próbowałem znaleźć gdzieś nową lecz po pisaniu na forum nikt nie ma, na internecie też. Przerabiał ktoś to ? przerwała mi się od mojej strony czyli od strony kierowcy. Pozdrawiam i liczę na pomoc bo naprawdę stało się to uporczywe
-
Wyprawy w góry
Acha to masz spis wszystkich szczytów ?
-
Wyprawy w góry
A mógłbyś przekazać większe szczegóły ;d ? jak to wygląda jak ją nabyć itd ?
-
Wyprawy w góry
Witam wszystkich Mam takie krótkie pytanko czy jest ktoś kto jest zarażony miłością do chodzenia w góry ? Kiedyś słyszałem o jakiś książeczkach wpisach na szczytach coś takiego oriętuje się ktoś dokładnie jak to wygląda itd ? Pozdrawiam
-
Tylna wycieraczka
Nie było kiedy
-
Tylna wycieraczka
http://img132.imageshack.us/img132/7426/p11102511.jpg - tutaj dorwałem zdjęcie jak wygląda mechanizm to musze go odtworzyć i wyczyścić cały i posmarować wazelina te zębatki i powinen chodzić tak ?
-
Wyciek dziwny..
Ok to tak uczynnie z kolegą z forum który będzie mi logi robił ogarniemy to mam nadzieje
-
Wyciek dziwny..
Tylko na tym trzeba się znać a ja nie mam kompletnego pojecia...
-
Wyciek dziwny..
Dokładnie czuć jak się zacina bo auta nagle tak szarpnie .. i nie ma mocy. Jest u nas w klubie kolega co ma sprzęt do pełnej diagnostyki to pewnie pomoże mi to zobaczyć i zrobi ten patent z tym wężem, ale jeżeli będzie to wina tego zacinającego się EGR to jest on do wymiany? A tak swoją drogą to wyciek może iść z tego EGR ?
-
Wyciek dziwny..
Okej VAG to są w wolnym tłumaczeniu logi ? Ciężko jest wymienić taki EGR ? można to samemu wymienić będąc zielonym ? Taki remont układu podciśnieniowego ile może kosztować ?
-
Wyciek dziwny..
Masz to samo i brak mocy ? Kolego dziękuje za szybką odpowiedź powiedz mi jaki jest koszt (czy się oriętujesz) ? I czy nagły spadek mocy może być przyczyną tego ? bo mi autko moje kochane jedzie do 120 i nagle za muł i nie reaguje na nic..
-
Samo gaszące się światła.
Dziś zrobiłem mały teścik jeżeli chodzi o te światła wziąłem zapaliłem je na samym zapłonie działały, jak uruchomiłem samochód to lewa (patrząć od przodu) przestała działać po czym jak na zapalonym silniku wył i wł światła i znów zaczeło świecić. Czy to może być problem z żarówka czy z elektryką ? W jaki sposób najlepiej wyciągnać tą żarówkę jakby ktoś mi mógł polecić ?
-
Wyciek dziwny..
Witam wszystkich ostatnio byłem na przeglądzie zauważyłem że mam wyciek dziś ściągnąłem plastik i zauważyłem że wyciek mam z samej góry na zdjęcia jest pokazane z skąd miał ktoś coś podobnego ? Z góry dziękuje za zainteresowanie się wątkiem
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś po 18 na DTŚ koło black red white mijałem kolegę na ramkach klubowych na nr rej SH jak dobrze widziałem puściłem mu po awaryjnych odpowiedział długimi
-
Samo gaszące się światła.
Dodaje zdjęcia tych świateł Dacie radę coś z tego wywnioskować
-
Samo gaszące się światła.
A jak to rozróżnić ponieważ auto kupiłem z obecnymi także jak odróżnić zwykłe to na pewno nie są ? a jakbym zdjęcia zrobił ich pomogło by to coś ? Z góry dziękuje za pomoc
-
Samo gaszące się światła.
Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem ponieważ : Gdy uruchamiam samochód zapalam światła mijania działają. Jadę samochodem gdzieś 20-30 min po tym czasie albo gaśnie jedna żarówka lub obie a gdy wyłączę i załączę światła spowrotem działają. Co może być przyczyną coś z elektryką lub poprostu żarówki do wymiany ? Żarówki mam halogeny (chyba) są to takie które świecą bardziej na biało z domieszką niebieskiego. Dziękuje z góry za pomoc
-
Po przekroczeniu 100 km traci moc.
Kolego pytam ponieważ pracuje codzienie do 18 zanim wyjadę z pracy zanim się ogarne to będzie późno a nie będę do ludzi przyjeżdzał po nocy Dla tego pytałem czy jest ktoś może bliżej ale jeżeli nikogo nie będzie to podjade do kolegi