Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. co ja będę w pracy jutro robił jak forum nie będzie działać
  2. Nie ma żaden znajomy do sprzedania? :-) ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4435665216 Godna uwagi? Czy 1.8 nie warto zawracać glowy?
  3. Właśnie pytał się mnie jaki silnik itp itd ma być biała sportback na wypasie :-) benzyna lepsza? Jaki motor?
  4. Pancie dobry znajomy jest na kupnie audi A5 sport back w białym kolorze min. 2011 rok... Gdyby ktoś coś to dajcie cyne Ta mu się podoba: http://allegro.pl/a5-sportback-2-0tdi-s-line-bixenon-skora-f23-i4469829016.html
  5. zadzwoń do Adama 501 374 748 AUTO TEST / Kontakt / Montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych - Kraków
  6. Powitać dzięki za wczorajszego spocika:wink:
  7. Powitać Dziś pierwszy dzień w pracy po urlopie... Arturoo spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego dla Ciebie
  8. Powitać Dziękuję za życzenia
  9. Komary są ale w niewielkiej ilości mniej niż w Krakowie a mieszkam 100m od jeziora. Jest super :-)
  10. Pozdrowienia z Mrągowa
  11. D4NTE odpowiedział(a) na MariuszZT temat w Audi A4/S4 B6
    Gdzie masz napisane że piszę o dziurawieniu? Byłem tylko ciekaw gdzie sobie wszystko zamontowałeś bo sam mam audi z gazem:wink:
  12. D4NTE odpowiedział(a) na MariuszZT temat w Audi A4/S4 B6
    Gazu nie ma co się wstydzić gdzie masz zrobiony wlew gazu i wskaźnik?
  13. weź tu kup BMW same problemy Od boserona bym kupił
  14. weź tu kup BMW same problemy
  15. też mi się tak wydaje
  16. D4NTE odpowiedział(a) na MariuszZT temat w Audi A4/S4 B6
    Też tak uważam ale defakto Mariusz sobie ją kupił i to on nią będzie śmigał P.S Panie gdzie są lusterka eSkowe? Powodzenia w modach no i bezawaryjnej jazdy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.