Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Wieliczce u Czaji mu tego nie ogarną bo rotory są 2 kolorowe oni niestety nie chcą się bawić i malują tylko w jednym kolorze, Koszta jak ostatnio robiłem to ok 100zł za szt. 18" 110 zł już krzyczą za 18" bo właśnie moje tam się robią. ok ale tak czy owak rotorow tam nie zrobia, tak? Nie pamiętam z którym chłopakiem od nas z forum rozmawiałem i miał ten sam problem co Ty, był u Czaji z rotorami i wiem że tak mu powiedzieli, jak masz czas to podjedź dla pewności tylko sobie weź fotkę koła i dopytaj bo przez tel możecie się nie dogadać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Wieliczce u Czaji mu tego nie ogarną bo rotory są 2 kolorowe oni niestety nie chcą się bawić i malują tylko w jednym kolorze, Koszta jak ostatnio robiłem to ok 100zł za szt. 18"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Koło robi teraz robotę [emoji106] idź w S4 będziesz zadowolony
-
[Małopolska] Widziany, widziana
możliwe że jak do pracy jechałem ale nieco wcześniej 7:10-7:20 PS. Orientujecie się kto śmiga Szarym B7 w sedaniku na ramkach klubowych rej. KR 303KK często widuje je zaparkowane na ul. Fałęckiej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Musimy bo drażni mnie a wczoraj mi się urwało będę dzwonił do Ciebie na dniach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chory jestem i nie dam dzisiaj rady zajechać.Niezła okazja http://allegro.pl/zderzak-tyl-tylny-audi-a4b6-s-line-sedan-pdc-lz5c-i4675297306.html"]http://allegro.pl/zderzak-tyl-tylny-audi-a4b6-s-line-sedan-pdc-lz5c-i4675297306.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie pękł mi zawias schowka pasażera można kupić sam zawias czy trzeba cały kupić? Występują jakieś zamienniki czy tylko są ori?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bardzo ładny, gratuluję Karol zakupu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taki trochę Piateczeczek...trzymać kciuki za dzisiejsze zakupy... daj znać co i jak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać w końcu piątunio
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w końcu piąteczek- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hejka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka w ten słoneczny poranek- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!