Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. dzięki za miłe słowo... Lampy z tyłu chyba przyciemnie ale nieco się na razie waham... Foto po myju myju
  2. Ja już tankuje, zdrowie Mariusz...
  3. Ja wybywam poza Krk...
  4. Siema To lamborghini to już jakiś kosmos...
  5. Avusy III miażdżą system... zawsze chciałem takie mieć... w końcu w tym roku trafiłem na bardzo zadbane i przede wszystkim proste w ori kolorze ...gumy zapakowałem 205/50/17 i mam komfort o jakim przez rok jazdy na 18" 225/40 zapomniałem... porównywalne odczucia jak na 16" 205/55 ...a wygląd oceńcie sami
  6. Fele w graficie są rewelacyjne bo brudu na nich nie znać i gdy są brudne to wyglądają tylko jak matowe Mały update... rezanko z Ramzes-1983 czarny fotochrom z kompasem i zmiana oświetlenia wnętrza na ledowe moduły od kolegi Tomnik. Niby pierdoły a cieszą... Łukasz... Foty postaram się zrobić niebawem... Zimowy setup...
  7. siemka zima założona na aucie...
  8. W aso usługa podania pinu do radia to koszt ok 100 zł.
  9. Siemka Rafał...Wpadnij we wtorek do galerii ;-)
  10. I tu sie mylisz...on już na zimie...
  11. Fanta jak widziałem po fotce gruszki też jeszcze na lecie...
  12. Dużo km nie robie więc letnie bardzo nie ucierpią... ale w tym tygodniu będę musiał chyba już zimę wrzucić :-)
  13. Siemka Jak tam panowie zima założona? Bo ja jeszcze się waham
  14. Józek zostaw czarne jest super, jeszcze lustra zapodaj w czerń lub od eSy satynowe będzie
  15. To napisz temat w małopolskich jak masz dane może na wiosnę coś by się wymalowało
  16. Czaja jest pod wieliczka ale za darmo Ci tego nie zrobi. Naciapane z bagaznika ... Czaja się ceni ale jest tego wart... PS. Duża ilość ciężarków może być też spowodowana przez opony bieżnikowane...
  17. Siema Pogadali... Potrzebna kawa od zaraz...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.